jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Widać że odklejenie dalej postępuje, myślałem że ten kawał się już skończył, a tu są ludzie którzy tak na poważnie...
0
@Emhyr
-No siema tu Endrju, jest tam Włodi?
-No a co jest?
-Dejże mi go do telefonu
:D
13
Atleti to wygra. Dlaczego? Bo nic na to nie wskazuje
0
Thuram uruchomił Lautaro, Lautaro uruchomił komentarów Polsatu
0
@Mario96w nie dość że Barca nie gra w LM to jeszcze reszta świata mnie uj interesuje... Będę płacił za Polsat jak nie oglądam?
0
@misterio ale ja się cykam...
0
Najlepsze jest to że wszyscy tutaj narzekaMY, ale ja za to gówno przynajmniej nie płacę ;)
7
Przecież tego nie puszczę głośniej bo jeszcze sąsiad usłyszy...
1
@MateS San Meeazziro
0
Ponoć lepszy od Lewego
:D:D;D
1
@FanBarcy22 współczuję znać to nazwisko. Dla mnie to jakiś beztalencki noname
0
Witamy z powrotem i zapraszamy na lomenatatorską padakę. Konkurs dla państwa! Kto z nami wytrzyma do przerwy ten jest prze uj!
2
@regatta52 już jest ciekawiej
5
Polsat doszedł do wniosku że tego się nie da słuchać i Chabiniak to musi ratować
1
@kulek22 a ja myślałem że coś mi się zwiesza
0
@Szmulek mało powiedziane
2
Legendarny komentarz Polsatu. Jeden cichutki, a drugi gada przez nos jakby miał wycięte zatoki :D
0
@AlexDark00 jest i neymar też jest lepszym PIŁKARZEM, bez dwóch zdań. Jednak do Ronaldinho podjazdu nie ma
W sensie skilla.
0
@ranger3120 obejrzyj mecze, skróty czy co tam chcesz i pokaż mi to u kogokolwiek. Może na turniejach freestylu znajdziesz. Żeby zebrać jego skille musiałbyś zrobić składankę zagrań życia dziesięciu piłkarzy :)
2
Skoro ktoś twierdzi że WYBITNY Neymar zagrał choć jeden mecz na poziomie Ronaldinho, to chyba nie wie co oznacza poziom Ronaldinho. Nawet Neymar który był tego poziomu najbliżej, nie zbliżył się do połowy jego skilla
0
@AmigoBlancos nie jedna, JEDYNA;)
@insp1re chcesz mi powiedzieć że kiedykolwiek się zbliżył do tego poziomu? :D to że był joga bonito nie ma nic wspólnego z tym, że miał jakikolwiek podjazd do Ronaldinho. Ronaldinho- długo długo nic... Neymar-klasa sama w sobie, też długo długo nic ale nie był nawet w połowie Ronnim
3
Do tej pory, chcąc opisać jaki to był piłkarz, nasuwało mi się najczęściej "tego się nie da opisać" albo "brak słów
Kiedyś chciałem opisać siostrzenicy kim był Ronaldinho i mi przyszło do głowy:
-Widzisz te puzzle na półce?
-Widzę
-Ronaldinho by ci je podał do ręki kopiąc w nie piłką;)
Dziś mam jeszcze inną opcję:
Niech ktoś zagra jeden mecz w takim stylu i na tym poziomie, a mu przyznam złotą piłkę
To nie był konwencjonalny piłkarz żeby się go dało konwencjonalnie opisać
Ktoś powie "MAGIK". Dla mnie to wciąż za mało powiedziane
2
@bartas97 domagają się wyższych kar za zabijanie zwierząt ;)
0
@Essos ty się śmiej, a Araby kiedyś dostaną zaproszenie na ME. Do tego to zmierza :D
2
@barcelonaLM jestem byłem i zawsze będę dumny z każdego osiągnięcia najlepszego reżysera wszechczasów! :)
2
@MesQueUnClub96 biali mieli okres kilkuletni(bodajże 10 lat) że nie przychodzili ćwierćfinału. Piękne czasy:)
0
Jak ja się cieszę że nas nie stać na Mbappe, przecież to drugi Dembele
Tak, to świadomy trolling bo go nienawidzę z całego serca
1
Strzelasz z woleja, dostajesz nakładkę na kostkę. Rywal wogóle nie trafił w piłkę
Negreigra i klub sędziów;)
Nie wiem co ci sędziowie wogóle robili przy varze bo nikt ślepy nie jest i widać było na pierwszy rzut oka.
Zasłużony karny!
0
Nakładka na twarz? Pewnie by była czerwona kartka.
Nakładka na skroń? Żółta wystarczy
0
@capoN tego chłopa akurat też nie cierpię więc się z tobą zgadzam.
Margot jednak jest od ładnych paru lat top 5 chyba najbardziej viralowych i rozpoznawalnych ludzi w tej branży, a Johnson nie jest nawet w połowie. Filmy w których on gra zresztą same świadczą o jego dorobku aktorskim. Gwiazda filmów familijnych