jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartekvisca odklejenie
0
Arteta też dobry. Każdy logicznie myślący kibic wiedział że nic z tego nie będzie, ale też każdy był pewny że ta plotka się pojawi. A on mówi że ZASKOCZONY... Jeden z najlepszych trenerów na rynku, najlepiej tu pasujących, pewnie najbardziej wymarzonych dla wielu kibiców blaugrany... Ale on jest ZASKOCZONY!
No co ty Mikel wcale się nie spodziewałem że cię z Barcą będą łączyć...
ZASKOCZONY
ktoś jeszcze jest
ZASKOCZONY? :D
0
@MesQueUnClub96 nie będę się z tobą sprzeczał, przed nim jeszcze długa kariera, więc sam Hansi ci jeszcze udowodni jaki z niego pseudofachowiec.
Mam nadzieję że nie będzie tego udowadniał w Barcelonie
W każdym razie jesteśmy umówieni na "a nie mówiłem?" W sensie, że jakby się okazał kozakiem to nie zapomnij mi wyciągnąć tego komentarza kiedyś, i ja tobie również :D
0
@mekston ty tak na serio?
1
@barcanawieki hahhah, to by była kpina... w takim razie Roberto di Matteo też się nada ;D
Jeden z drugim bezczelni pseudoznawcy potrafili mówić, że Guardiola czy Zidane prowadzili samograja, więc jak nazwać to coś?
Dla mnie to jest był i będzie wieczny noname i marna podróbka trenera, przeceniana jak mało kto
0
Tyle się mówiło jak był młody, że to nowy Ronaldinho, a to przecież wykapany Ronaldo Nazario :D
Kurs na to że po zakończeniu kariery będzie ulany? Jak dla mnie jakieś 1.30 ;)
2
Siedzę na tym forum dość często i widzę zawsze UZASADNIONĄ polemikę na Xaviego. Zgadzamy się z tym wszyscy we wszystkim, że xaviout bez dwóch zdań
Jednak dlaczego tak rzadko od 2óch miesięcy, a jak na standardy rambli mówi się o tym, że mijają nam 2 miesiące z Peną na bramce?
Rambla cisza czy ja ślepy?
0
@Encore ja jestem za i wszyscy się zgadzamy, jednak to już jest czepianie dla czepiania o czepianie do czepiania
0
@LM10GOAT a schlieri zdobył cośtam cośtam w dwieście ósmym hahah :D
1
Z niefortunnego przejęzyczenia wyszło na to że rekord życiowy Ammana to 293.5 metra z Vikersund :D :D
6
@xvcWinterSoldier połamał się, wypalenie, depresja itp. Redbull o nim nagrał ciekawy dokument, polecam ;)
0
@michaleu próbują coś wymyślić od 2óch godzin ale im coś nie idzie. Może jakoś ominą ten wiatr :D
0
@MESSIah16 coś mi się wydaje, że już się długo nie doczekają :( my tam powinniśmy kręcić afery, bo takim kolesiostwem które jest w skokach powszechne za dużo nie zdziałamy
0
@Xxxbarca4ever powiem więcej... To jest końcówka marca gdzie zachód masz przed 19 hahahaha. Przecież to jest kpina
0
@MESSIah16 UJ im w kake. Tego Szczyrku im nigdy nie wybaczę. Jest kilka niedorozwiniętych skoczni na których puszczają imprezy, a nawet organizują mistrzostwa, a dla Szczyrku zorganizowanego perfekcyjnie bez zarzutu już miejsca nie znajdą w kalendarzu przez najbliższych 10 lat, bo niby czemu by im się miało chcieć go wpychać w kalendarz? Moim zdaniem sezon powinien startować ze 2 tygodnie wcześniej nawet na igielicie, a taka skocznia jak Kulm powinna się pokryć dziką zielenią i zapomnieć o pucharze świata. Jednak tu rządzą układy i układziki, mimo że Polska organizacyjnie jest najlepsza na świecie już nie mówiąc że nasi przez cały sezon stanowią pewnie najliczniejszą frekwencyjnie nację na trybunach
0
@Orlik00 dokładnie, dlatego też sobie spokój dałem bo nie wygrałem nic od września i w grudniu jakoś przestałem. A tu cyk tak blisko żeby człowieka korciło "następnym razem"
0
Wczoraj miałem za 20 do wygrania 1200 i standardowo jeden nie wszedł, brakło drugiej bramki w meczu City, ale ja nie o tym... To był pierwszy kupon w tym roku i już tak bliziutko! :D jak tu nie być hazardzistą? :p
1
@MESSIah16 jestem pacyfistą, nie będę strzelał do obcych ludzi, bo nam naprzeciwko siebie kazały stanąć jakieś garniaki. Mogę iść pomóc, w jakikolwiek inny sposób (kopać okopy, czyścić broń, gotować, nie wiem co jeszcze) ale strzelać nie będę.
PRZEŁĘCZ OCALAŁYCH- oparty na faktach jeden z najlepszych filmów o jednej z najlepszych osób w historii tej planety- Desmondzie Dossie. Polecam poczytać co to za bohater, bo mityczne Herkulesy czy inne Jezusy nie dokonały tego co on
"Gdyby ludzie odłożyli broń to nie byłoby wojen" pokój wam wszystkim ;)
1
Dziwny zbieg okoliczności, że Mourinho obniżył loty akurat w momencie gdy na odprawach pokazywał piłkarzom instrukcje z Top Eleven :DDD
1
@AFA90 ZDP- zaufaj dobrym policjantom, ale masz rację że czosnka nic nie przebije.
Żydson jeszcze bodajże. Reszty nie znam aż taki koneser nie jestem
0
@Trojanek23 wierzą wierzą, bo niby czego się po nich spodziewać? Obiektywizmu? Zdrowego rozsądku? Już to widzę...
1
@FcBarty pryszczy na mym ryju jak kropek na biedronce :D
2
@FCB_dimiC bot też by tak powiedział
0
@Kubsoleon już zaważyło moim zdaniem, w weekend real dostał 3 punkty. Nawet nie będę szukał ale przypuszczam że jeszcze 3 conajmniej w tym sezonie w jakimś innym by się znalazły (pewnie i tak więcej)
6 punktów od sędziów w maju często okazuje się decydującą liczbą. Factos.
Edit. Sezon się jeszcze nie skończył więc to może być nawet 9 punktów sędziowskich do maja ;)
1
@Barti_Blaugrana jakie czasy takie MSN
2
Początek 2015 roku... Marazm za nami, konflikty i padaka... Przychodzi mecz z Sociedad, który okazuje się season changerem, ale to nie wszystko... Wówczas odpala się tryb FC MSN...
Nie miałbym nic przeciwko gdyby od ostatniego meczu się odpalił tryb FYF czy jak to zwać i przepotężne trio dało potrójną koronę.
Jednak to zwykłe marzenia bo jedyna trójka o którą powalczymy w tym sezonie nazywa się podium la liga
0
@FcPortoFan1999 wiecznie solidny, a bardzo często genialny- tak bym go podsumował, a to jest przecież klucz do sukcesu każdego sportowca
1
@FcPortoFan1999 połamał się kilkukrotnie też i już nigdy nie wrócił na swój poziom. Oglądałem film dokumentalny na jego temat, zrealizowany przez red bulla. Osiągnąć to wszystko do 24 roku życia to jest wogóle inna liga w kosmosie nawet.
Jeśli chodzi o Krafta to chyba się zgodzisz, że 3 Kryształowa kula is loading? Wówczas czwarta będzie w zasięgu i będzie miał parę lat kariery jeszcze żeby to osiągnąć
0
@FcPortoFan1999 na shlieriego nie ma szans i niech tak zostanie, bo to mój ulubiony skoczek i myślę że jestem największym jego fanem w tym kraju (przepraszam Polaków)
;)
0
@FcPortoFan1999 myślę że 40 będzie jeszcze w tym sezonie, a 45 ogólnie będzie conajmniej. Nykanen miał 46 tak?