jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 shlieriego nie pobije już pewnie, ale gdyby nie kontuzje (co naprawdę jest kluczowe w jego karierze i zawsze trzeba o tym pamiętać) dziś miałby pewnie 5 albo dziesięć więcej a wtedy, kto wie ;)
1
Mija 10 lat odkąd Stefan Kraft stał się zawodnikiem czołówki, a dopiero dziś sobie uświadomiłem że ten gość już jest jednym z najlepszych skoczków w historii. Gdyby nie parę kontuzji to osiągnął, by to wszystko rok albo dwa lata temu, co można nazwać pechem ponieważ kontuzje w skokach narciarskich to prawdziwa rzadkość.
0
@Gaz ludzie by go tu chcieli, ja bym go tu nie chciał
0
@Sulimo ale przecież on nie napisał o dobrej jakości Fify,bo sam w to nie wierzy albo się oszukuje. Napisał tylko że jest w tej grze dobry i ma skilla więc gra mu bezkrytycznie siada :D
2
@Peciak a już myślałem że mam wirusa w telefonie
2
ORIOL Romeu nie jest Sergio BUSQUETSEM i dobrze o tym wiemy...
Ale kolejny z naszych wychowanków ORIOL BUSQUETS, z nazwiska jest nimi oboma
Powinien grać w Barcelonie, gorszy od obecnego Romeu nie będzie ;D
0
@PuszkinFan niby racja ale to tak jakby chcieć Casemiro w Barcelonie... Robotę by tu pewnie zrobił zamiast Oriola, ale kto by go tu chciał?
0
@vangoor remastered daje radę narazie;)
1
@Sulimo byłem świadomym tego, uzależnionym naiwniakiem przez jakichś 5 lat, na dziś ostatnia kupiona przezemnie wersja to 22. Już jestem czysty ;)
3
@Gacek5 jak w kamieniach na szaniec mnóstwo poświęcenia
Ta Barca niepodległa i mnóstwo jej cierpienia
Wynik bez znaczenia, bo liczy się DeeNA
Total KoemanBall chociaż Ludwiczka już nie ma
20
Siostrzenica ma nauczyciela od historii który jest za Barcą. Opowiada mi sytuację z lekcji
- A ta biała plama na mapie proszę pana?
- Biała jak Real Madryt, bez znaczenia
Pieprzony mistrz :D
0
Beletti w sztabie. Do tego greenwrzód i mamy fc prison. Tfu!
9
Właśnie tak widzę Messiego, i każdy obiektywny kibic piłki nożnej powinien go widzieć
W moim mniemaniu każda rubryka tu się zgadza
O tym że CR7 to poziom Maradony Pele czy Cryuffa mówiłem lata temu.
O tym że Messi jest jednak ponad nimi wszystkimi też. Wszyscy to wiemy
0
@Pedri16Future Chiny też tam coś walczą
3
@Coutinho007 syndrom Sztokholmski:D
3
Jutro będzie partidazo, zobaczycie.
Co jak co ale chłopaki się będą chcieli spiąć napewno na dwa najważniejsze mecze tego sezonu;D
0
@MrKozamm chodzi mi o całość nie o sprint. Dobrze się na to patrzy fajnie się to ogląda
0
Prze prze akcja Brahima. Nie widziałem czegoś takiego nigdy. Bale do tego nie ma podjazdu
0
Czemu strimsy nie działają?
2
Rok temu spędziłem z psem północ, gdzie się rzucał przez idiotów strzelających od rana- fakt. Jednak zaopiekowany o północy przy nodze był spokojny.
W tym roku spędziłem sylwestra z owczarkiem który wtulał się we wnękę żeby nie słyszeć i ogólnie miał cały dzień wyebane, a jak przyszła północ to spokojnie przy nodze, wręcz ZAINTERESOWANY tych parę minut spędził.
Nie jestem żadnym wyznacznikiem, ale japę przez 20 godzin w internetach drze najbardziej ten, kto zostawia swoje psy na pastwę losu o północy!
Testowaliście? Głaskaliście? Gadaliście?
0
@Criss18Barca @VamosRakieta ktoś cię tu chyba obgaduje i porównuje
1
@lucas/catalan za to goldberger już tak ;)
1
@Rust_Cohle dzięki i obyś ty dziś osiągał tyle codzień, zebyś był z siebie zadowolony przez najbliższych 365(0) dni ;)
0
O trzeciej rano DSJ 2.1 odpalony na smartfonie, tak żeby szwagrowi pokazać. A może podejdzie, a może mu się zachce zagrać, może go przekonam.
Australia K240 trening... 3.5 strzałki w lewo pod narty!!!
No to się pokaże, polecę, udowodnię że taki sam Małysz jak na PC
I poleciałem 278.5, gdzie mój rekord na smartfonie wynosi 280. Na PC to było 284 więc nie mam się czego wstydzić #zapiskizsylwestra
0
Komentarz usunięty
0
@Pedri16Future fantazja, powiedziałbym że spoko jogurt... Jednak jest on taki dobry jak dzisiejsza Barcelona ;)
3
Taki jestem niewygodny, dla administracji że 5/7 dzisiejszych postów zostało wycofanych. Jednak zero bana, to świadczy o tym że robiłem kulturalną burdę? Sam bym tego tak nie nazwał, jednak na to wygląda
0
@David_Beckham Steven Gerrard tylko i wyłącznie
1
@Martwy dzięki mistrzu, tobie również. Żebyś był bardziej żywy ;D
1
Przez ostatnie 2 tygodnie 5 osób z otoczenia chorych na anginę. Czekałem na wyrok, organizm dzielnie walczył, oprócz ropy zero objawów,kiedy wszyscy polegli. Dziś delikatne drapanie gardła i mały kaszel więc powinienem wytrwać, jednak dziś będę pił własne zdrowie, bo mam świadomość tego, że w nowy rok obudzę się będę powalony przez chorobę.