0

@FcPortoFan1999 shlieriego nie pobije już pewnie, ale gdyby nie kontuzje (co naprawdę jest kluczowe w jego karierze i zawsze trzeba o tym pamiętać) dziś miałby pewnie 5 albo dziesięć więcej a wtedy, kto wie ;)

1

Mija 10 lat odkąd Stefan Kraft stał się zawodnikiem czołówki, a dopiero dziś sobie uświadomiłem że ten gość już jest jednym z najlepszych skoczków w historii. Gdyby nie parę kontuzji to osiągnął, by to wszystko rok albo dwa lata temu, co można nazwać pechem ponieważ kontuzje w skokach narciarskich to prawdziwa rzadkość.

0

@Gaz ludzie by go tu chcieli, ja bym go tu nie chciał

0

@Sulimo ale przecież on nie napisał o dobrej jakości Fify,bo sam w to nie wierzy albo się oszukuje. Napisał tylko że jest w tej grze dobry i ma skilla więc gra mu bezkrytycznie siada :D

2

@Peciak a już myślałem że mam wirusa w telefonie

2

ORIOL Romeu nie jest Sergio BUSQUETSEM i dobrze o tym wiemy...
Ale kolejny z naszych wychowanków ORIOL BUSQUETS, z nazwiska jest nimi oboma
Powinien grać w Barcelonie, gorszy od obecnego Romeu nie będzie ;D

0

@PuszkinFan niby racja ale to tak jakby chcieć Casemiro w Barcelonie... Robotę by tu pewnie zrobił zamiast Oriola, ale kto by go tu chciał?

0

@vangoor remastered daje radę narazie;)

1

@Sulimo byłem świadomym tego, uzależnionym naiwniakiem przez jakichś 5 lat, na dziś ostatnia kupiona przezemnie wersja to 22. Już jestem czysty ;)

3

@Gacek5 jak w kamieniach na szaniec mnóstwo poświęcenia
Ta Barca niepodległa i mnóstwo jej cierpienia
Wynik bez znaczenia, bo liczy się DeeNA
Total KoemanBall chociaż Ludwiczka już nie ma

20

Siostrzenica ma nauczyciela od historii który jest za Barcą. Opowiada mi sytuację z lekcji
- A ta biała plama na mapie proszę pana?
- Biała jak Real Madryt, bez znaczenia

Pieprzony mistrz :D

0

Beletti w sztabie. Do tego greenwrzód i mamy fc prison. Tfu!

9

Właśnie tak widzę Messiego, i każdy obiektywny kibic piłki nożnej powinien go widzieć
W moim mniemaniu każda rubryka tu się zgadza
O tym że CR7 to poziom Maradony Pele czy Cryuffa mówiłem lata temu.
O tym że Messi jest jednak ponad nimi wszystkimi też. Wszyscy to wiemy


0

@Pedri16Future Chiny też tam coś walczą

3

@Coutinho007 syndrom Sztokholmski:D

3

Jutro będzie partidazo, zobaczycie.

Co jak co ale chłopaki się będą chcieli spiąć napewno na dwa najważniejsze mecze tego sezonu;D

0

@MrKozamm chodzi mi o całość nie o sprint. Dobrze się na to patrzy fajnie się to ogląda

0

Prze prze akcja Brahima. Nie widziałem czegoś takiego nigdy. Bale do tego nie ma podjazdu

0

Czemu strimsy nie działają?

2

Rok temu spędziłem z psem północ, gdzie się rzucał przez idiotów strzelających od rana- fakt. Jednak zaopiekowany o północy przy nodze był spokojny.
W tym roku spędziłem sylwestra z owczarkiem który wtulał się we wnękę żeby nie słyszeć i ogólnie miał cały dzień wyebane, a jak przyszła północ to spokojnie przy nodze, wręcz ZAINTERESOWANY tych parę minut spędził.
Nie jestem żadnym wyznacznikiem, ale japę przez 20 godzin w internetach drze najbardziej ten, kto zostawia swoje psy na pastwę losu o północy!
Testowaliście? Głaskaliście? Gadaliście?

0

@Criss18Barca @VamosRakieta ktoś cię tu chyba obgaduje i porównuje

1

@lucas/catalan za to goldberger już tak ;)

1

@Rust_Cohle dzięki i obyś ty dziś osiągał tyle codzień, zebyś był z siebie zadowolony przez najbliższych 365(0) dni ;)

0

O trzeciej rano DSJ 2.1 odpalony na smartfonie, tak żeby szwagrowi pokazać. A może podejdzie, a może mu się zachce zagrać, może go przekonam.
Australia K240 trening... 3.5 strzałki w lewo pod narty!!!
No to się pokaże, polecę, udowodnię że taki sam Małysz jak na PC
I poleciałem 278.5, gdzie mój rekord na smartfonie wynosi 280. Na PC to było 284 więc nie mam się czego wstydzić #zapiskizsylwestra

0

Komentarz usunięty

0

@Pedri16Future fantazja, powiedziałbym że spoko jogurt... Jednak jest on taki dobry jak dzisiejsza Barcelona ;)

3

Taki jestem niewygodny, dla administracji że 5/7 dzisiejszych postów zostało wycofanych. Jednak zero bana, to świadczy o tym że robiłem kulturalną burdę? Sam bym tego tak nie nazwał, jednak na to wygląda

0

@David_Beckham Steven Gerrard tylko i wyłącznie

1

@Martwy dzięki mistrzu, tobie również. Żebyś był bardziej żywy ;D

1

Przez ostatnie 2 tygodnie 5 osób z otoczenia chorych na anginę. Czekałem na wyrok, organizm dzielnie walczył, oprócz ropy zero objawów,kiedy wszyscy polegli. Dziś delikatne drapanie gardła i mały kaszel więc powinienem wytrwać, jednak dziś będę pił własne zdrowie, bo mam świadomość tego, że w nowy rok obudzę się będę powalony przez chorobę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?