jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 na podium to jedno, ale on definicję podium zmniejszył do pierwszych dwóch miejsc bo nigdy ich nie opuścił. To jest bardziej warte odnotowania
0
@Krzysztof1987 kogoś poniosło że 30 karnych co jest jawnym bólem kaki i przesadą
0
@tristan87 mniejszy kicz niż despacito czy inne gangnamy, więc żaden wyznacznik
4
@tristan87 chciałbym żeby wylądował u Stana, głównie ze względu na to że każdy policzek dla KS jest na wagę złota
3
Tu nie ma z czym handlować :D
0
Jak się Barca greenwrzodem interesuje to może by tak do spółki z jakimś benjaminem mendym czy innym robinho. A tak na serio to robinho już jest za stary i raczej ma po karierze już ale Mendy do rywalizacji z balde? Mistrzostwo świata i szczyt moralności. Klub nawiąże do swoich najnowszych tradycji ;)
0
@MOLESTA sarkazm
3
@Herato napewno nie Dawid Janczyk bo ten przynajmniej na testach był w Chelsea i zwiedził dużo polskich torfowisk. Trudna zagadka ci powiem bo nie mam pojęcia o kogo może chodzić w takim razie, a Janczyk ewidentnie odpada
4
Oto jeden z najbardziej unikatowych stadionów świata. Pojemność wynosi 26 000 mimo, że miejsc siedzących jest tam może ze 3 tysiace :D
26 tysięcy zostało tam w takim razie chyba udokumentowane bo jak na moje oko to bym tam upchał i 50 tysięcy jakby ludzi zebrać.
1
Sernik tylko puszysty na mokro. Bo ta przesuszona papka przyklejona do podniebienia to dramat. Wówczas nieważne czy z rodzynkami czy bez
2
@Pawel13sz ależ by to było aktualne w 2003 roku. :D
31
1
@misterio nie wiem jak ci dziękować
0
@Kamiloza91 coma, Myslovitz
1
A teraz spory na bok i stawmy czoła faktom. Świat na każdej płaszczyźnie się tak zmienia że SuperLiga w tej czy innej postaci jest kwestią czasu, w zgodzie z UEFĄ albo i nie. Albo i nawet bez uefy, ale sądzę że prędzej czy później SuperLeague będzie istnieć, razem z klubami które dziś są na nie. Nie wiem jaką drogą to się rozwinie, ale moim zdaniem taki będzie koniec tej historii. Będzie taka jaka ma być
0
@MESSIah16 Polska piłka na tym zyska bo gdzie nie wyląduje to hajs przytuli
1
@DonCarletto w końcu któryś klub w końcu wygra ten upragniony 6 puchar mistrzów. Milan jęczy i kwiczy od 13 lat a nawet ich nikt nie podgonił przez ten czas. Liverpoolu nie liczę bo oni już mają sporo
1
@jedrek7000 i dostać na szajsfona od matuli ledwo wiążącej koniec z końcem, najlepiej opłacić go v-dolcem
0
@Inzynier18 jak ten mem:
Chłopak z pokolenia Z do szefa:
-chce zarabiać adekwatnie do zarobków firmy, zaraz co pan robi?
-chowam twoją kopertę, w tym miesiącu firma przyniosła straty ;D
0
@mekston sponsorem, właścicielem spółki/instytucji jak ta cała City Group do której należą kluby to są dwie różne kwestie
Lipsk na papierze do redbulla nie należy tak mi się wydaje. Dlatego one mogą. A Girona z City oficjalnie należą do City Group
1
@DonCarletto oby tak było jak wszyscy trzej powyżsi panowie mówicie ;)
2
Nadeszła wiekopomna chwiła, a że do tego idą święta to czas na piosnkę...
Ekhm...
"Śmierć gwiazdeeczko biała śmierć!!! Do B-klasy prowadź się!"
I jeszcze jedna:
"Spadająca gwiazda, spełnia sny
Nie chcę superligi, precz mi z tym
Kochana UEFA, Orleny
Wiceprezesami- Pisowcy"
https://x.com/Rozglosnia3/status/1737822562107773321
0
@Pedri16Future akurat tak to działa, z red bullami jest podobnie, dlatego to teoretycznie dwa kluby spod innej egidy. Ale to tylko teoretycznie, inaczej by nie mogły grać razem też, gdzieś o tym czytałem
1
@Emhyr w dodatku w tym FMie miał ostatni rok kontraktu :D
21
-Ksiądz złamał tajemnicę spowiedzi i powiedział mojemu mężowi, że go zdradziłam
-Bo jedenaste przykazanie to kodeks braci:DDDD
0
Do tej pory jak chciałem tu wrzucić jakiegoś tweeta to z linku trzeba było usunąć wszystko do pytajnika i z nim włącznie.
Dlaczego teraz to tak nie działa? Jak wrzucać?
0
Wynik może przerażać, ale spójrz jeszcze w statystki to ci wydrapie oczy. Najgorsze jest to że wcale nie sięgnęliśmy dna i można upaść jeszcze niżej, a my jesteśmy do tego zdolni...
0
@Krzysztof1987 lepiej tego nie mogłem wyjaśnić;D
0
@Muevertigo federacja/jakaś komisja/stowarzyszenie
0
@Emhyr ej mistrzu, mam pytanko. Jak dodajesz tweety? Bo stary sposób już mi coś nie działa