jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 aktor? Nie! Zero talentu, mimika twarzy (a raczej robienie min) znana każdemu z zamkniętymi oczami.
Filmy w których zagrał tylko potwierdzają że nie jest poważnym aktorem do poważnych ról
0
@Arden ty tu podkręczasz, a ludzi tego zdania wcale nie jest mało...
1
@Matheu12 a mi się marzy utopia w której żaden człowiek na wojnę nie pójdzie i odmówi. Co by wtedy krawaty zrobiły? Koniec wojen.
Moim zdaniem technologia któregoś dnia w którymś wieku do tego doprowadzi, z tym że wtedy to ona przejmie stery.
AI rozwijane od dziesiątek lat w różnych dziedzinach, dopiero niedawno się przedstawiło "szaremu człowiekowi" który nie był nigdy świadomy do czego to może być zdolne...
Niby dlaczego za bliżej nieokreślony czas algorytm, by nam nie mógł wypluć ultrauniwersalnego traktatu pokojowego dla całego świata?
Szansę 50/50% nie mniej, nie więcej
0
@arasz1819 no właśnie, przecież ta Portugalia bez tego mentalu by nie istniała. Poziom Polski jak nic... Tylko przyszedł taki co strzelił 120+ bramek jakimś dolnym republikom Częstochowy i innym Wybrzeżom Pustej Bramki...
Edit. Żarty żartami ale tylu bramek dla reprezentacji nie strzela się z przypadku. Strzel z przypadku połowę z tego i będziesz wśród najlepszych strzelców w historii ;)
1
@Arden albo zaebaeś największym sarkazmem wszechświata albo sam nim jesteś. Z góry sorry za zaczepkę, ale inaczej nie dam rady. Wybuchłeś mój łeb.
Jeśli to troll to w "Mam Talent" byś dostał 3x TAK
0
Kajetan.K by tej pizzy nie musiał zamawiać...
Tak to jest jak się rezygnuje z produktów pochodzenia człowieczego ;)
1
@Montjuic Ćwiąkała o tym bardzo mądrze mówił w ostatnim odcinku o Barcie.
@ShawnC też wysoko bo gdzieś na podium w Lidze al-hospital;)
0
@FcPortoFan1999 jak Guardiola sobie sam nie przyniesie pecha to może się udać. Paradoksalnie sam pozbawił ich już jednej ligi mistrzów ;)
3
Łooopaaaanieee...
1
@MesQueUnClub96 sane w tym Bayernie już długo siedzi i dość w kratkę se radzi chłopak, co parę miechów ktoś na niego narzeka, a nawet nie śledzę ligi niemieckiej
2
@kulek22 jest solidna szansa że na wiosnę 2025 już będzie po jakiejś sesji z pierwszym zespołem ;)
8
Budzę się w nocy, patrzę na telefon i wiadomość od STS 10 zł bonus. Naklikałem trzy remisy w poszłem spać... 170 wpadło z rana hahhah. Bardziej przypadkowego hajsu nie trafiłem w życiu. Może jakaś dwójka czy piątka co na ziemi czasem leżała
1
@Fabik87 mameda Prince'a nic nie przebije. To jak on się bawił na ringu, śmiał z przeciwników to był hit. W życiu takiego fightera nie widziałem, przyrównał bym go do Ronaldinho wręcz.
30 walk wygranych, zakończył karierę po pierwszej porażce
Ikoniczna postać, komik na ringu
Aż sobie odpaliłem teraz highlightsy i zapomniałem dodać, że praktycznie zero gardy i taniec na ringu
9
Parę smaczków od komentatora lebiegi zasłyszanych w dwóch ostatnich meczach Barcelony:
U zarania przyjęcia piłki
Piłka przeleciała po sylwetce
Nie osiągnął światła bramki
Osiągnął celne podanie
Z racji ustawienia
U zarania początku tego meczu
Został w blokach x4
Uporali się z inicjowanym przez Barcelonę atakiem
Piętro po piętrze Barcelona pokonuje przestrzenie
Przecież ta pseudo polszczyzna, aż kole w uszy*, jego stary musiał być lingwistą albo czymś takim bo gościu tym trzaska do przesady
2
City nie jest 15 punktów za czołówką, a ci się wszyscy tam spuszczają nad mistrzostwem. Jestem fanem Liverpoolu (Arsenal też lubiłem zawsze) totalnie świadomym tego, że tam Guardiola wpadnie i ich pogodzi.
Nie mam pojęcia o co tyle szumu, przecież oni się włączą nawet i 8 kolejek przed końcem i ich tych wszystkich kuśtyków punktowych porobią
2
@kulek22 z kolana od psychy i highkicka od umiejętności zapomniałeś dodać
1
Plus tego że wczoraj zleciał z podium jest taki, że dziś się już nie dałem nabrać;)
2
Do wszystkich bukmacherów- myślę że Inter Miami będzie w tym sezonie idealną drużyną do obstawiania "obie strzelą" w większości meczów. Przekonamy się w połowie marca ;)
Po kontuzji Courtois zacząłem tak patrzeć na Real, po kontuzji ter Stegena na Barcelonę. Jasnowidzem tu nikt nie jest ale zaczęły te typy bardzo często siadać (typy, bo przecież nie kupony:D)
Sassuolo-niegdyś pewniak do btts w tym sezonie już nie taki kolorowy
1
@Jackazz nie śledzę prawie wcale, ale coś kojarzę że przed tymi "mega" transferami byli posypani i nisko w tabeli. Parę gwiazd 35+ tego nie zmieni, kadra jest raczej marna nawet jak na MLS, trener też nienajlepszy. Tam się wcale nie narodził jakiś hegemon jakby się mogło niektórym wydawać.
2
@Visca_barca obrońcy się nie będą musieli na żadnym roque koncentrować jeśli go będzie RTV (real tv) sadzał na trybunach :D
5
Miło jest czasem spojrzeć jak Lewy, robi coś jak należy. To już jest mem i chyba nim pozostanie. Sądzę że nie odblokuje się na stałe, nie przetanie machać łapami dlatego parę takich momentów w sezonie wolę doceniać żeby nie zapamiętać go w tym klubie z jednego pichichi i bycia mizernym w każdym kolejnym aspekcie i wydaniu
1
Potężne Alaves będzie ciężkim sprawdzianem dla naszych 4ech stoperów, dobrze że na ławce jeszcze się paru znajdzie. Dobrze też że nie gra fermin ani Roque bo myślę, że ten mecz dla nich mógłby się okazać zbyt wielkim wyzwaniem.
Decyzje personalne świetne, Vamos Xavineta!!!
0
@Kidd właśnie właśnie! Mówię tu o przestawieniu wajchy z zysku, który zawsze dla firmy był dzięki klubowi, na zysk klubu klubu- dla mnie jako kibica to jest dobre, w końcu się skupimy na piłce... Dlatego mnie zastanawia poziom wczorajszej dyskusji
@Peciak racja- i takie było podejście od 20 lat. Rezultat? Zero rozwoju sportowego przy 20letniej stabilizacji finansowej, o której większość klubów ekstraklasy mogłaby pomarzyć
0
@mekston wykręci to on se kolana i przed 30tką będzie podążał śladami Garetha Bale'a. Róbcie screeny
0
@Lanosss ruslamizacja Zagłębia? To też, ale ja akurat o Cracovii
0
@TR3YWAY w życiu! Przykro mi ale jestem konserwą i nie wybaczę temu czemuś rzeczy, których w swojej krótkiej karierze narobił. Drugi Cristiano, którego zachowaniem brzydzi się każdy.
Jeśli ktoś chce Mbappe w Barcelonie to pewnie miał mokre sny o Cristiano lata temu. TFU!!!
0
Mam pytanie do Rambli, bo nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak czy z osobami, z którymi podjąłem temat.
Hipptetycznie- posiadasz klub piłkarski, który kupiłeś dzięki swojej działalności w innej branży.
Jesteś prezesem swojej firmy, nie ma cię w klubie prawie nigdy i delegujesz swoje zadania innym osobom wykładając tylko hajs i świecąc mordą jako właściciel klubu.
Czysto hipotetycznie!!! (aż mi się chce śmiać) Czy nie lepiej dla klubu piłkarskiego będzie jeśli pozostaniesz sponsorem (skoro i tak nim jesteś), a decyzyjność w klubie oddasz w ręce człowieka, który się na tym zna i każe ci się nie wpdalać w swoje kompetencje?
Prosiłbym o odpowiedź bo wczoraj za to myślenie zostałem zjechany
Śmiech na sali moim zdaniem, zastanawiam się nad poziomem tej dyskusji....
6
Mental Mentala w cieniu Krasnala :D
0
@Borneo puścił już dementi Mikel
4
W końcu jakaś normalna sesja treningowa z Anką. W środę zobaczymy zupełnie inną drużynę;)