0

W punkt totalnie! Głos kibiców.


2

Byłbym gotów poświęcić pensje Fatiego, Alonso, Romeu i przedewszystkim Roberto i wpakować ten hajs w Araujo byleby ta IKONA pozostała w klubie. Zasługuje i będzie zawsze zasługiwał na wszystko! Gdybyśmy się liczyli w Lidze Mistrzów w ostatnich czasach mówiono by dziś o nim jak o Van Dijku, to znaczy na całym świecie! TOP 3 defensorów w ostatnich latach, w dodatku młody, w dodatku Cule.

0

Napiszę nieskromnie, że mam najlepszy w historii piłki nożnej pomysł na motywowanie sędziów do jak najlepszej pracy.

W La liga i La Liga2 w jednej kolejce mamy łącznie 20 spotkań do których jest delegowanych 20 arbitrów. Nie wiem ilu jest sędziów w Hiszpanii z licencją na najwyższy poziom rozgrywek ale załóżmy że 40.
Gdyby tak wystawiać im oceny i stworzyć dla nich ranking (który by obejmował max ostatnie 5 spotkań żeby motywacja nie spadła przypadkiem) i tych którzy będą najwyżej w rankingu, delegować do spotkań La Liga.
Tym sposobem przy okazji i federacje i kibice dostaliby też obraz tego, którzy sędziowie są rzeczywiście dobrzy w swoim fachu bo wyciągnięcie średniej z sezonu dwóch czy pięciu dałby tego pełen obraz ;)

0

"Cristiano najwięcej LM, najwięcej bramek w LM, najwięcej bramek w reprezentacjach, największa średnia goli w La Ludzie, piłkarz sezonu na wyspach, Włoszech, Hiszpanii i LM.
To że Leo wygrał wiecej plebiscytow popularności niczego nie zmienia xd"

A ja myślałem, że ten gatunek człowieka "rozumnego" już wyginął. Jak widać nie do końca...
Cristiano nawet w La Ludze naładował bramek, a Messi się tam nawet nie dostał :D

9

Fotka pośladów na insta dla miliona ludzi? Spoko
Przypadkowy gościu wchodzący do windy? Nie spoko :D
https://x.com/1secondb4shit/status/1732014271884927485

0

"Mad Max to jedna z najgorszych znanych serii w historii kina"

Weszłem w ten artykuł pełen nadzieji, że w końcu poznałem kogoś kto podziela moje zdanie, po czym autor zaczyna od tego, że mówi tylko o trylogii, bo "Mad Max:Na drodze gniewu" było świetnym filmem.
Poza świetnymi (choć bardzo chaotycznymi) scenami akcji ten film jest o niczym. Zaczyna się od niczego i kończy na niczym, nie mówiąc o jakimś knypku na god mode, i dla pięknego kontrastu śmierci jednej z żon totalnie z dupy.
Chaos, harmider i bałagan. Może taki miał być tego zamysł, ale ja tego nie kupuje. Strasznie oczoyebny film.
I tak jest to seria której fenomenu też nie rozumiem.
Jak tu się przekonać do post-apo jak się ogląda coś takiego...

2

@tristan87 nie dość, że rabiot się postarał po polsku ładnie napisać to ty się jeszcze czepiasz :D

0

Girona i Nicea dzisiaj wpadki. Kiedyś muszą. Zamiast stawiać pewniaczki to może ktoś by się tak ładnie pochylił nad którymś i podpowiedział co się w ten weekend rozkraczy?
Teraz zabrzmię jak heretyk, ale myślę że Manchester wygra ze szpitalem w nowym zamku dzisiaj. A kurs wysoki

1

@DaPidejpi a już myślałem że się będę tutaj musiał rozwodzić na temat Flicka, jednak zrobiłeś to za mnie. Dzięki, podpisuje się ;)

1

@SuperPatsonFCB no to kupa... Dzięki za odpowiedź

0

Pytanie o FMa:

Awansując hutnikiem Kraków do ekstraklasy wyprosiłem zarząd w końcu o stworzenie drugiej drużyny.
Ktoś wie w której lidze ona zacznie?
Jest mi to potrzebne, bo mam luty i chciałbym wiedzieć na jakich piłkarzy których tam przeniosę, mogę sobie pozwolić.
Juniorzy juniorami ale trzon tej drużyny będą stanowić piłkarze z tej ligi, bo tak jest tanio i optymalnie

1

"Światowe korporacje, w tym giganci technologiczni i mediowi jak Apple, Disney i IBM, podjęły decyzję o zawieszeniu swoich kampanii reklamowych na platformie X ze względu na pojawiające się tam treści antysemickie."
Disney disneyem, apple społem... Ale IBM?

Na straży dobrego imienia Żydów stoi jedna z firm, która wspierała technologicznie III rzeszę i Hitlera, głównie na tym bijąc swój korporacyjny globalny majątek? No bez jaj!

1

Jedna z perełek pod artykułem o wypowiedzi Yamala o sytuacji z lewym
"No i teraz sobie wyobraźcie, że prawda jest taka, że Lewy traktuje Yamala z góry, że mają złe relacje, nie odzywają się do siebie, bo Lewy strzela fochy, że młody mu nie podaje, etc. i Yamal by o tym wprost powiedział..

Także jeszcze zanim młodemu zadali pytanie o tą sytuację już było wiadomo co powie, bo musiał to powiedzieć niezależnie od tego jaka jest prawda"

No proste, bo przecież prawda jest pewnie taka, że mu się każe do siebie nie odzywać i nie zbliżać i wgl zejdź mi z oczu yamolu bo cie nienawidze.
Taki lewy jest w rzeczywistości. W końcu ktoś to dostrzegł :D

0

@Gronek w takim razie żaden

0

Dziś over 4.5 za 50zł ( kurs 4.40) czy +3.5 za 100zł (kurs 2.50)?

3

A teraz tak obiektywnie i szczerze. Dziś znów potwierdzimy kryzys i się nie będzie dało na to patrzeć czy nam panowie dziś dadzą odetchnąć od tego marazmu? Myślę że Yamal się powinien dzisiaj trochę poruszać od pierwszej minuty. Ale co to da skoro w ofensywie w "systemie" prawie nic nie działa?
A tak naprawdę to chcę wiedzieć czy zaryzykować +3.5 bądź +4.5 za jakąś stówkę albo dwie i potrzebuję rozsądnej argumentacji?

2

Zadowoli mnie dzisiaj gładka manita na załagodzenie nastrojów przed kadrą

0

@MesQueUnClub_87 zauważyłem, to wiadome. Co nie zmienia faktu że nikt mistrza z własnej chęci raczej nie oddaje, bo trza młodych rozwijać.

0

Nie lubię ani Bayernu przez jego działaczy, ani Borussii tym bardziej. Niemniej jednak Borussia jest dla mnie od lat klubem, który- patrząc na ich potencjał, a siłę ligi niemieckiej- powinien co sezon mieć 5-10 punktów w tabeli więcej niż miewa. Z różnych względów im się nie to nie udawało, nie wnikam, nie wiem dlaczego. Śmieje się z nich co rok z tego powodu że wiecznie czegoś brakuje, a na tle ligi niemieckiej nieraz im mało do majstra brakowało. Więc się z nich śmieję, ale śmiałbym się po stokroć, gdyby po wieloletnich bojach z Bayernem i byciu wiecznie drugim, drużyna z eksplozją formy (czytaj Leverkusen) pokazała że się da, choć będzie bardzo ciężko i sam w to nie wierzę. Jednak najbardziej ta MŁODA ekipa Alonso zamknęła by mordy w momencie gdyby wszystkie bajki o "braku doświadczenia" wybała żółtkom do kosza... Jeśli nawet jako wicelider pobiją ich wyniki punktowe z ostatnich lat (a na to się chyba zanosi) wtedy też to udowodnią.

1

@Zoker pewnie jakimiś pierdołami, nie jestem znawcą. Ale lubię sobie matematycznie rozkładać w czasie... I idąc tym tropem jeśli nie kupiłem PS5 2 lata temu to znaczy że od dwóch lat już odkładam fundusz na ps5 pro. A jeśli ono wyjdzie za następne 2 lata... To są 4 lata odkładania na konsolę wartą około 4000 pewnie. To daje 1000 rocznie. Taki wydatek nie powinien boleć choćby się różniły największą pierdołą
@Deviler oo to nawet lepiej, dzięki za info ;)

2

@Deviler nie jestem i nigdy nie byłem gamerem, dosłownie parę największych tytułów na rok, a że całe życie przy PSie to nie szukałem nawet okazji zajrzeć na Xboxa (parę razy u znajomych) i już jej nie znajdę nigdy. Ominęła mnie wojna konsol, to nawet i lepiej ;)
@TheNekro94 myślę że ci wystarczy na dobrych 20 lat (w którejś subskrypcji jest kompatybilność wsteczna ponoć więc przy dobrych wiatrach będzie sporo tytułów na 15 lat do tyłu jak nie lepiej, istnieje prawdopodobieństwo że z tą konsolą już dokonam swojego żywota ;p )

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ładnych 5 lat temu myślałem że PS5 kupię na premierę GTA VI. A to się wszystko tak ładnie rozciąga w czasie, że wtedy już chyba trafię w PS5 pro. Myślę że warto było i będzie to przeczekać, świetny zbieg okoliczności.
PS4 i PC w zupełności do tego czasu wystarczyły i wystarczą :D

0

@Androchem mówi to fanatyk koszykówki...

1

Ależ mi się marzy scenariusz, w którym któregoś pięknego dnia łysy infantino, byłby sfotorgafowany i na całym świecie w każdych wiadomościach i gazecie pokazany bezdomny na jakimś dworcu w zmenelonych ubraniach żebrający o eurocenta i zawstydzony chowający twarz w dłoniach przed dziennikarzami. Większego upokorzenia by dla niego nie było. Ban na życie! Odebranie obywatelstw paszportów, dowodu osobistego i blokada wszystkich kont w banku. Totalne wykluczenie ze społeczeństwa by było dużo lepszym rozwiązaniem i upokorzeniem niż samo Guantanamo

0

Ankieta z jakiegoś angielskiego kanału YT:
Who is the GOAT of football?
Messi 55%-Ronaldo 45%
Masakra ile ten gość ma nieobiektywnych tępych fanów na tym świecie. Przerażające
Nie istnieje od wielu lat już, a fanbaza się trzyma.
Najlepsze jest to że każdy kto przeprowadzi taką ankietę będzie miał wynik dla Cristiano nie mniej niż 25-30% mimo że i subiektywnie i obiektywnie wie że nie należy mu się nawet 0.5%

3

Skład na klasyk:
5-3-2, 3-5-2, 4-3-3, 4-4-2
Ter stegen
Cancelo Araujo Inigo Christensen Balde
Gundo, Fermin, Gavi
Felix, Ferran/Yamal
Najlepiej pod nich to układać

1

@Culer9002 będzie mogła zajmować miejsca od 16 do 32 więc tych ulubionych będzie aż 16

0

Portretu Solskjaera to bym się tam nie spodziewał. Legenda!


0

Papszun papszunem ale Magiera po raz kolejny udowadnia że jest jednym z najlepszych polskich trenerów który praktycznie nie ma złej passy. Zrobił robotę w Sosnowcu świetny sezon, w Legii też pokazał w LM że potrafi prowadzić zespół całkiem dobrze. Od tamtego momentu jestem jego sezonowcem a on znowu udowadnia że że jest jednym z najlepszych trenerów ostatnich lat w Polsce. Zdobędzie jeszcze niejedno mistrzostwo jestem o tym przekonany, tak samo że obejmie kiedyś kadrę. I nie mówcie mi że go zwolnili z Legii bo ten pajac mioduski to żaden wyznacznik, a przez jego gabinet trenerzy wpadają i wypadają więc słabszy okres w Legii bym Magierze całkowicie z CV wykreślił, bo wydaje mi się że jakby nie tamten pajac to by z tą Legią już po niejednym mistrzostwie był

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?