7

Uwaga bo wjeżdża hicior tego dnia!!!
Odklejeniec roku znaleziony w listopadzie, ale lepiej późno niż wcale. ;)


5

@Faro czyli powinieneś zrobić ciężki coming out, że się pogubiles i przestałeś ogarniać. Bo prawda jest taka że im dalej w las tym lepiej, jak się w tym połapiesz, sam potrzebowałem powtórek zatrzymań i pomocy internetu żeby to wygodnie oglądnąć. Nie dla zwyczajnych odbiorców, ale to nie twoja wina że cie przerosło bo to serio ciężki serial ;)

1

Gram w FMa i po pierwszym sezonie szukam napastnika za Lewego na sezon 24/25 a tu bum! Fati rozwinięty jak Bóg przykazał, znakomita dziewiątka i wystarczy młodzika za niego na LS sprowadzić

1

@antymadridista100 rzeczywiście:D

56

Pieprzona legenda! Dajcie komuś innemu 50 lat przy mikrofonie to może się zastanowię nad TOP 1 wszechczasów w naszym kraju. Żaden mem czy potknięcia tego nie zmienią

3

Gol prawidłowy, a sędzia do powieszenia, razem z tym frajerem z Osasuny

0

Wiem że to niewiele, ale na mundialu obejrzę tylko reprezentację Polski i Hiszpanii. Jeśli żadna z nich nie wyląduje w finale, wspieranie tego czegoś z mojej strony na tym się zakończy. Nie obejrzałem finału Euro 2016, ani 2018 przez różne osobiste kwestie, więc z tym mundialem będzie łatwiej, jako że go nie uznaję i będę tylko czekać aż się zakończy.

0

1 Ter Stegen
2 Lewy
3 Araujo
4 Chyba nie istnieje. Napewno nie żaden młodzian, bo to nie FIFA, ani fenomen pokroju De Ligta... Kessie najwięcej doświadczenia w tej kwestii, ale też odpada... Stażem pozostaje De Jong i :Dembele (Ale szanujmy się)
Podsumowując, albo mam totalną Lukę w pamięci naszej kadry, albo zabieramy jedno stałe miejsce w kolejce i zostajemy z 3 kapitanów. Chyba że przyjdzie Inigo albo Messi, ale tego narazie nie biorę pod uwagę. W każdym razie intrygująca kwestia :)


0

Fati dalej jak Cuenca

2

Mimo wszystko, zejdźcie z Xaviego

0

@vangoor iksde średnio pamiętasz, albo wcale

0

"Musimy być samokrytyczni" :D

0

Chłopaki sprawiają że Lewy nie istnieje

1

Wierzę w Fatiego, ale narazie wygląda jak jakiś Cuenca

2

Premier League jest najlepszą ligą świata (Ja to przyznaję, nie wiem jak reszta) ale w polskim mainstreamie- czy to dziennikarskim czy innym- fani PL nie są fanami PL. Oni są totalnie niedowartościowanymi PSYCHOFANAMI, którzy na każdym kroku muszą to podkreślać i o tym mówić. To tak jakby mówić o najlepszym klubie w Szkocji, mając Glasgow Rangers gdzieś daleko w 4 lidze

0

@takisobiektos i city się skończyło, i Guardiola jedzie na farcie i wogóle nie nadaje się już i nie powinien zdobyć żadnego mistrza, a ligę mistrzów ma bo Messi, jakby nie Messi to by nie miał i jakby nie Messi to by miał w 2015 i wogóle wrrrr. Spadłby z ligi jakby nie ten haaland, jakby mu się połamał to by nie dał rady tak jak zawsze się kompromituje i wogóle to tup tup tup!!!

6

A oto nasz kochany odklejeniec


3

@Colon wspina się na szczyty kariery:D

1

@jakub1906 a tu mamy MEMAZO z komentzarza hahah :D

2

Pewnie już było but... SO SO FOTAZO!!!


0

@Maciek069 pozostaje czekać, dzięki;)

0

Czy jest opcja zakupu fizycznej wersji FM 23 (ze wczesnym dostępem do beta) w sklepie np. Media Expert? Nigdy się nie bawiłem w pre-ordery, nie wiem jak to działa. Premiera 7 listopada, chciałbym kupić teraz

0

@vangoor ja go nie lubię od LM 08 gdzie nas wysadził z ligi mistrzów bombą nuklearną z 30 metrów

0

Zna ktoś dobrą stronę/grupę z typami na mecze, z której nie raz skorzystał i która może pomóc w obstawianiu? Nie żeby robić z niej kupony bo to science fiction, ale móc dorzucić jakieś dobre zdarzenie?

1

Stało się. Po raz drugi w tym sezonie (dopiero) uznam sędziego za winnego porażki. Nienawidzę mówić o sędziach ale teraz nie ma wyjścia. Bez karnego i tak 2 żółte (jedna pomarańczowa). Z karnym czerwona

1

Sprzedany Taylor nawet bez tego karnego to widać

0

Ta bramka to wina sędziego w poprzedniej sytuacji

0

Już wiemy za kim jest sędzia

0

Frajer łysy ybany

0

Torre za Pedriego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?