0

Who say no Domestos :D

0

@Rust_Cohle ok dzięki;)

2

@P33ck właśnie nie byłem pewien czy to był @Rust_Cohle dzięki

0

@tristan87 czcionka z Windows 95 :D

1

"Serialowe mistrzostw la rambli" ma ktoś link do drabinki?

0

@Kessie pisać na la rambli z Margot Robbie

1

Ma ktoś link do końcowej drabinki "serialowych mistrzostw la rambli"? z góry dzięki

6

Gates czy nie Gates nieważne... Za coś takiego do piekła!


0

@michal26 za 10 lat może wejdą do ekstraklasy choć mam nadzieję że to będzie za 50 albo najlepiej nigdy

0

Lewy nie dogaduje się z Depayem, koniec kropka. Sport.pl wie lepiej, a agentura fcbarca.com tuszuje przed wami niewygodną prawdę. Otwórzcie oczy!

1

Szejkowie z Manchesteru kupili klub. Szejkowie z Paryża kupili monopol ligowy i całą europejską federację piłkarską

0

@Azacca a co to?

1

Wniosków może być wiele i jest wiele, ale jestem uprzedzony i pierwszym niech będzie Linetty, powołajcie na jego miejsce nawet mnie, ale niech gościu wprdla bo nigdy się nie nadawał. Drewno drewno drewno drewno drewno drewno... Od zawsze! Nigdy nie wyglądał normalnie, przy nim Krycha to Iniesta. O reszcie piłkarzy niech się wypowie rambla, ja swoją niepodważalną rację przedstawiłem

0

@Patryczek1426 zapomniałem tego dodać i to też trza byłoby wziąć pod uwagę

2

Wiem że piłka nożna to jest biznes, ale jako właściciel/dyrektor sp/trener, nie kupowałbym piłkarzy Bilbao, żeby im nie utrudniać funkcjonowania w piłce. Ale to tylko w jakimś idealnym świecie. Nie przykładałbym do tego ręki

9

Jakby ktoś miał wątpliwości(wyjęte z kontekstu, ale jednak)


3

Mógł se MATS wziąć konsolę albo chociaż telefon

8

80 minuta, ciekawe czy jeszcze pokażą ter Stegena dzisiaj :D

0

Ten mecz to pożywka dla "dokłada nogę". Dziś se mogą hieny poużywać

0

Kessie powinien grać w kajdankach

2

Dembele wykończenie na poziomie niższym niż ekstraklasa i wcale nie wyolbrzymiam ani nie przesadzam

0

Kafejka pewnie grzmi od "UEFAlona"

0

Mam nadzieję że kounde się spodobało robienie liczb na PO i już przestał wybrzydzać bo w tym sezonie to by mogło tak rzeczywiście wyglądać nie obraził bym się

43

Nawet Guardiola by tej strategii nie wymyślił
https://x.com/DOBU81/status/1570868009182597120

3

@NaFazieHitman dalej tak mówio, jestem foliarzem, 10 lat temu byłem szatanem

2

@bartekvisca to jak z Bartomeu i nunezem. Skala Bartomeu podobnie jak PiSu jest jednak o wiele wiele większa i kwoty kilkakrotnie wyższe

1

Brak karnego a pierwszej połowie ustawił mecz, mówcie co chcecie

1

I cyk, live na zwycięstwo Barcelony

3

Busquets gra przeciwko Bayernowi, stąd ta kartka

3

Chyba nie muszę nikomu tłumaczyć że gra ciałem obrońcy a zakładanie haka napastnikowi to różnica:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?