jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
-Is Barcelona still the best club in the world?
-Pytasz dzika...
0
@kuz połówkę to nawet ja bym zrobił na trybunach
0
Tak się rozpisałem o Stetlingu w Chelsea, ale nie ma sensu strzępić ryja na ten petro-klub. I tak, chodzi mi o Abramowicza, ale nie od marca, a od prawie 20 lat przez które byli będą i są dla mnie parówami. Bez urazy dla kibiców, choć jak wiemy nie wszystkich
0
Oglądam TVfilmy i jest odcinek o wielkich filmach, markach samych w sobie, które nam osobiście nie pasują.
A więc moja kolej żeby zrobić coming out:
Uwierzcie mi że sit-com to dla mnie świętość i czego się nie dotknę to zawsze obejrzę, jednak The office do którego robiłem 3 podejścia to dla mnie totalny bezbek i żenada. Ale to pewnie dlatego że jest mokumentem i brzydko wygląda
31
Prosiłbym bez uprzedzeń bo to chyba kibic Realu, ale jest moim ybanym bohaterem!!!
https://x.com/NxtFukingLevel/status/1545563978755362816
0
@Szreko no to pozostaje styczeń, trudno się mówi. Dzięki w każdym razie
@messi564 coś z obietnicą nie tak już nawet nie wiem, coś pochopnie mu wyłączyłem z negocjacji chyba i się zamknął w sobie chłopak
0
@fenix1983 szkoda, ale dzięki
@barteq w tym sezonie powinienem już zgarnąć lm ale w do maja juz pewnie będzie po ptokach
0
Mam pytanie odnośnie Football Managera. Mianowicie Gavi mi się obraził (chce odejść, stracił zaufanie do Managera) ogólnie odwaliłem coś przy proponowaniu kontraktu ale tego już nie odkręcimy więc mało ważne, ale czekam już rok aż mu przejdzie chwalę za treningi, morale ma bardzo dobre ale po tym sezonie kończy mu się kontrakt a ja nie wiem jak go przekonać? Rekomendacja zawodnika? Albo jakiś kapitan czy coś?
P.S charakter- samolubny
4
Kanał Ciążowy
9
Borek se wypierdzi mordą jakąś głupotę, usłyszą go dziesiątki tysięcy, a procent tego zobaczy taką weryfikację, sama raczej nie zweryfikuje. Tfu na tego fajfusa
https://x.com/MichalNiklas/status/1541443945326067712
0
Z reklamami jest jak z numerami alarmowymi- działają nawet wtedy jak wszystko inne nie działa
3
@Emhyr nawet w grudniu tam będą używać klimatyzatorów więc coś musiało być na rzeczy że w lecie i tak i tak się nie da. Pozayym mundial to nie tylko stadiony, też strefy kibica itp
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@MrCental hahahhahhah
0
@Hubsao trochę szacunku dla klubu jako zawodnik Barcelony*
0
@Peciak niestety nie Wisła:(...
0
@Medium sinister
0
Teraz słuchajcie bo wam coś powiem.
Przy stawce minimalnej, okołominimalnej na METR kwadratowy mieszkania i tak musisz zprdalać 2 lata...
0
Milanowi wystarczy dziś remis czy nie?
2
Nowa nuta od footrolla
0
Zjadłem ciastko i mam ciastko. PSG z mAPETEM lm nie wygra a Real nie ma mapeta.
1
@AllBundy tigerbonzo bo napewno nie oni dwaj. Najpoprularniejsi może top ale niekoniecznie najlepsi
0
Śląsk, Pogoń, Jagiellonia, Zagłębie- obojętne mi kluby, którym po tej kolejce mogę być wdzięczny do końca życia
0
Ile euro nagrody jest za 2 miejsce a ile za 3?
2
W życiu nie przypuszczałem że będę kiedyś kibicować Śląskowi Wrocław
0
@Marcelinho99 ja wygrałem za 70 zł 3500zł za Anfield i Ajax wiec przede wszystkim finansowo...
0
@Kuba0723 może nie ma odpowiedniego profilu pod nasze regipsy
4
@Bocheno1 to raczej bełkot że xavi jest słabym trenerem, ból ass
0
@Piorun mam nadzieje że jutro Jagiellonia i Śląsk zrobią Wiśle papa
6
Kontuzja czy nie, jedno jest pewne Fati dzisiaj jak zawsze strzeli bramkę