16

:D

1

A ci dalej PSG ogladądają, bo Messi... a nie czekaj... przecież jak przestanie grać w Europie to przestaną oglądać

0

Po 15 latach od mistrzostwa znów interesuje się Zagłębiem Lubin i będę oglądał wszystkie ich mecze do końca sezonu

0

@Kireczkowaty to się zawijaj do waszego Excela bo o to już ból kaki masz napewno

3

@Kireczkowaty i nawzajem, pewnie masz też ból kaki o Bayern, Rome i Juventus. Wolę być kibicem Liverpoolu niż mieć hemoroidy

1

@MesQueUnClub_87 kill bill. Mimo wszystko Uma była tam główną postacią w przeciwieństwie do PF

0

@Gwyn lidlowcy się odpalili

4

Bardzo ciekawa sytuacja Zagłebia Lubin- jeśli do 32 kolejki stan się utrzyma, będą drużyną która zadecyduje zarówno o mistzostwie jak i o tym kto ostatecznie spadnie z ligi. Paradoksalnie to oni rozdają teraz karty w Ekstraklasie. Fryzjer by teraz tam tiry gotówki zwoził

0

Słuchaj Darek, sprawa jest...

0

@P33ck jak nie zdominował ligi to czego się spodziewać. Presja w Ekstraklasie jest gigantyczna

1

@kibic1899 ale nie stawiaj Tuchela obok tej dwójki bo to wciąż inna liga

0

@BARCA1899Messi kamery360' przeszkadzają w oglądaniu powtórek

6

@Firestone on nawet przehypowany nie jest. Nikt o zdrowych zmysłach nie widzi w nim topowego piłkarza, mam nadzieję. Casus Bergwijnów czy innych Malenów

0

@DonAndrzejos i urodziny Hitlera...

2

@escarabajo Bendtner

1

@Emhyr batomeu top

11

Bycie lepszym:
Messi 1
Ronaldo 0

1

Wczoraj się piło na święta, a dzisiaj święto zmarłych

1

@Damian11 ja myślę że liczbowo się okaże lepszy od Villi

0

@Uukasz_93 i Guardiola odbudowujący Milan... marzenie

0

@CatalanDream dopóki czarni się przestaną czuć gnębieni

4

8 lat temu miało miejsce rajdazo Bale'a i jeszcze bardziej imponujące pościgazo za nim Marca Bartry

24

@Moderacja Złamanie regulaminu 9.3.5 bo napisałem że jak trzeba było cenzorować inne tematy milion razy jak się prosiliśmy to nie kiwnęliście palcem

0

@ToreTToOO Volkswagen takie auto na kółkach, ewentualnie Tomasz Ridlewski

2

Ale by siadła Avada na takiego Casemiro. Ciekawe ile by Voldi wziął za łebka w bitcoinach na darkwebie...

1

@mordini123 dobrze że tam nie było casemiro bo by było po chłopaku

0

@LeoMessi1994 pod koniec będziecie mieć niesamowity twist, fiku miku a tu zwrot akcji...

0

Zastanawiam się jaką średnią bramek na mecz ma Rivaldinho. Nie opuszcza praktycznie meczów, a strzelił tyle że pewnie jest w top 20 najniższej średniej w skali globu, jeśli chodzi o napastników. Nawet cienka ekstraklasa takiego cieniasa nigdy nie widziała

0

Jaki son? Przecież nie gramy z Tottenhamem :o

21

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?