jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
:D
1
A ci dalej PSG ogladądają, bo Messi... a nie czekaj... przecież jak przestanie grać w Europie to przestaną oglądać
0
Po 15 latach od mistrzostwa znów interesuje się Zagłębiem Lubin i będę oglądał wszystkie ich mecze do końca sezonu
0
@Kireczkowaty to się zawijaj do waszego Excela bo o to już ból kaki masz napewno
3
@Kireczkowaty i nawzajem, pewnie masz też ból kaki o Bayern, Rome i Juventus. Wolę być kibicem Liverpoolu niż mieć hemoroidy
1
@MesQueUnClub_87 kill bill. Mimo wszystko Uma była tam główną postacią w przeciwieństwie do PF
0
@Gwyn lidlowcy się odpalili
4
Bardzo ciekawa sytuacja Zagłebia Lubin- jeśli do 32 kolejki stan się utrzyma, będą drużyną która zadecyduje zarówno o mistzostwie jak i o tym kto ostatecznie spadnie z ligi. Paradoksalnie to oni rozdają teraz karty w Ekstraklasie. Fryzjer by teraz tam tiry gotówki zwoził
0
Słuchaj Darek, sprawa jest...
0
@P33ck jak nie zdominował ligi to czego się spodziewać. Presja w Ekstraklasie jest gigantyczna
1
@kibic1899 ale nie stawiaj Tuchela obok tej dwójki bo to wciąż inna liga
0
@BARCA1899Messi kamery360' przeszkadzają w oglądaniu powtórek
6
@Firestone on nawet przehypowany nie jest. Nikt o zdrowych zmysłach nie widzi w nim topowego piłkarza, mam nadzieję. Casus Bergwijnów czy innych Malenów
0
@DonAndrzejos i urodziny Hitlera...
2
@escarabajo Bendtner
1
@Emhyr batomeu top
11
Bycie lepszym:
Messi 1
Ronaldo 0
1
Wczoraj się piło na święta, a dzisiaj święto zmarłych
1
@Damian11 ja myślę że liczbowo się okaże lepszy od Villi
0
@Uukasz_93 i Guardiola odbudowujący Milan... marzenie
0
@CatalanDream dopóki czarni się przestaną czuć gnębieni
4
8 lat temu miało miejsce rajdazo Bale'a i jeszcze bardziej imponujące pościgazo za nim Marca Bartry
24
@Moderacja Złamanie regulaminu 9.3.5 bo napisałem że jak trzeba było cenzorować inne tematy milion razy jak się prosiliśmy to nie kiwnęliście palcem
0
@ToreTToOO Volkswagen takie auto na kółkach, ewentualnie Tomasz Ridlewski
2
Ale by siadła Avada na takiego Casemiro. Ciekawe ile by Voldi wziął za łebka w bitcoinach na darkwebie...
1
@mordini123 dobrze że tam nie było casemiro bo by było po chłopaku
0
@LeoMessi1994 pod koniec będziecie mieć niesamowity twist, fiku miku a tu zwrot akcji...
0
Zastanawiam się jaką średnią bramek na mecz ma Rivaldinho. Nie opuszcza praktycznie meczów, a strzelił tyle że pewnie jest w top 20 najniższej średniej w skali globu, jeśli chodzi o napastników. Nawet cienka ekstraklasa takiego cieniasa nigdy nie widziała
0
Jaki son? Przecież nie gramy z Tottenhamem :o
21
@Messibestplayerintheworld Phonaldo