1

Jakieś propozycje Reggae/Dubstep/Dancehall? Bo mam wrażenie że co chwila dobijam do ściany. Dwie/trzy na nuty na miesiąc to już max co znajduje

0

Jeśli Adam Małysz nie ma jakiegoś problemu z ważeniem słów albo z dyskrecją, to właściwie przyznał, że
Michal Doleżal przestanie być trenerem reprezentacji Polski po tegorocznym PŚ

0

@cules100pro też tak myślę, ale to narazie parę meczów więc ten wniosek powinniśmy wyciągnąć później

2

@Wossi61FCB a ktoś tu pisał z tydzień temu że Auba, myślałem że oficjalnie...

0

@Sau_Ron 5 skoro Lewy ponoć "tylko dostawia nogę" to musi być w tym geniuszem :D

0

@BART97 nie wierzę (zadeklarowany kibic Realu chociaż było takich wielu)

0

@ViscaelBarca2007 no nie musi być ale chciałbym poznać zdanie la rambli

0

@DaPidejpi 1 Remis
2 Remis
3 Remis
4 Remis
5 Remis
+ Widowiskowość (przydałaby się taka kategoria) Suarez

1

Kto jak nie Haaland? (Tylko nie piszcie o mbappe bo wiadomo, Lukaku nie ufam a w Kane'a nie wierzę)

11

Zaraz się okaże że Benzema się zestarzeje lepiej od Ronaldo

0

@Medium magia podolskiego :D

0

@PatrykBarca Robinho w pierwszym sezonie

0

@Kengo najważniejsze że nigdy nie będą dla mnie jak PSGH bo zawsze ich lubiłem :D

0

Dawać ją do żeńskiego zespołu Barcelony!!!
Ronaldinho może nie, ale pierwsza żeńska Neymar jaką widzę. Znacie podobne piłkarki?


0

@Bobo25 co ma ładne? Ryj wygląda jak narysowany a plastikowych ust bym się brzydził pocałować

2

@Xxxbarca4ever idąc też tym tokiem Messi powinien mieć z dobrych 400 złotych piłek bo pewnie tyle dobrych meczy rozegrał

1

@DLFCB mln euro rocznie więcej przy negocjowaniu kontraktu :D

2

Pieśń o wczorajszym meczu od 442oons

4

@Roxi mapet się albie odgrażał więc patol w tym klubie to standard

0

Oj tak byczq :D

0

@Danny Gaucho a ranking ogólny? Byłby ciekawy

1

@Pogba jednak Azpilicueta w Barcy to moje marzenie jeszcze zanim trafiał do Marsylii

2

Dobrze że Mbappe wyląduje w Realu bo przestaniecie się nad nim tak spuszczać, tylko będzie pojazd od MbapPenaldo i fajnie bo będziemy go nie lubić razem jeszcze zobaczycie :D

0

@Joe_Pesci jakby upadli to bym się ucieszył

0

@Stanio87 pytasz dzika...

3

@araevik127 ja bym wolał zobaczyć co tam kalifat odprdlał

0

@LeoMessi1994 mapet biega tylko jak dostaje piłkę albo jak zwietrzy okazję. Poza tym człapak, choć wybitny

2

Jak kalifat tak skoczył do sędziego to co się działo z pochettino łoopaaaniee

1

Frajerstwo w LM na każdym kroku co roku od 10 lat+ jeden finał na farcie przy najłatwiejszej drabince w historii. To nie mogło się skonczyć inaczej, ten klub jest (tak jak historycznie i wiekowo) mentalnie dzieciakiem. Każda ich porażka będzie cieszyć.

0

@Coutinho007 właśnie dlatego nie znając szczegółów i realiów patrzę na Haalanda jak na piłkarza, a nie jak na komin płacowy i dlatego osobiście bym go u nas chciał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?