jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakieś propozycje Reggae/Dubstep/Dancehall? Bo mam wrażenie że co chwila dobijam do ściany. Dwie/trzy na nuty na miesiąc to już max co znajduje
0
Jeśli Adam Małysz nie ma jakiegoś problemu z ważeniem słów albo z dyskrecją, to właściwie przyznał, że
Michal Doleżal przestanie być trenerem reprezentacji Polski po tegorocznym PŚ
0
@cules100pro też tak myślę, ale to narazie parę meczów więc ten wniosek powinniśmy wyciągnąć później
2
@Wossi61FCB a ktoś tu pisał z tydzień temu że Auba, myślałem że oficjalnie...
0
@Sau_Ron 5 skoro Lewy ponoć "tylko dostawia nogę" to musi być w tym geniuszem :D
0
@BART97 nie wierzę (zadeklarowany kibic Realu chociaż było takich wielu)
0
@ViscaelBarca2007 no nie musi być ale chciałbym poznać zdanie la rambli
0
@DaPidejpi 1 Remis
2 Remis
3 Remis
4 Remis
5 Remis
+ Widowiskowość (przydałaby się taka kategoria) Suarez
1
Kto jak nie Haaland? (Tylko nie piszcie o mbappe bo wiadomo, Lukaku nie ufam a w Kane'a nie wierzę)
11
Zaraz się okaże że Benzema się zestarzeje lepiej od Ronaldo
0
@Medium magia podolskiego :D
0
@PatrykBarca Robinho w pierwszym sezonie
0
@Kengo najważniejsze że nigdy nie będą dla mnie jak PSGH bo zawsze ich lubiłem :D
0
Dawać ją do żeńskiego zespołu Barcelony!!!
Ronaldinho może nie, ale pierwsza żeńska Neymar jaką widzę. Znacie podobne piłkarki?
0
@Bobo25 co ma ładne? Ryj wygląda jak narysowany a plastikowych ust bym się brzydził pocałować
2
@Xxxbarca4ever idąc też tym tokiem Messi powinien mieć z dobrych 400 złotych piłek bo pewnie tyle dobrych meczy rozegrał
1
@DLFCB mln euro rocznie więcej przy negocjowaniu kontraktu :D
2
Pieśń o wczorajszym meczu od 442oons
4
@Roxi mapet się albie odgrażał więc patol w tym klubie to standard
0
Oj tak byczq :D
0
@Danny Gaucho a ranking ogólny? Byłby ciekawy
1
@Pogba jednak Azpilicueta w Barcy to moje marzenie jeszcze zanim trafiał do Marsylii
2
Dobrze że Mbappe wyląduje w Realu bo przestaniecie się nad nim tak spuszczać, tylko będzie pojazd od MbapPenaldo i fajnie bo będziemy go nie lubić razem jeszcze zobaczycie :D
0
@Joe_Pesci jakby upadli to bym się ucieszył
0
@Stanio87 pytasz dzika...
3
@araevik127 ja bym wolał zobaczyć co tam kalifat odprdlał
0
@LeoMessi1994 mapet biega tylko jak dostaje piłkę albo jak zwietrzy okazję. Poza tym człapak, choć wybitny
2
Jak kalifat tak skoczył do sędziego to co się działo z pochettino łoopaaaniee
1
Frajerstwo w LM na każdym kroku co roku od 10 lat+ jeden finał na farcie przy najłatwiejszej drabince w historii. To nie mogło się skonczyć inaczej, ten klub jest (tak jak historycznie i wiekowo) mentalnie dzieciakiem. Każda ich porażka będzie cieszyć.
0
@Coutinho007 właśnie dlatego nie znając szczegółów i realiów patrzę na Haalanda jak na piłkarza, a nie jak na komin płacowy i dlatego osobiście bym go u nas chciał