jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ChessInfo FIueFA się powinna od nich uczyć
5
Hahahah zmienili bramkarza specjalnie na dogrywke w 120 minucie i nie dość że nic nie obronił to jeszcze im karnego z...bał :D Chelsea to stan umysłu :D brawo Roman brawo tuchel brawo ultraperspektywiczny przehypowany potworze; )
0
@goldmetaxa ależ to by była inicjatywa. Były różne kryzysy w piłce, ale to by było coś pięknego
0
@Medium masz rację, jednak reakcja na coś takiego nie jest moim zdaniem normalną
13
Dziewczyny naszych 3 piłkarzy i Messiego sobie wrzucają zdjęcie z urodzin, a ludzie oburzeni, że "gdzie to w takim momencie"
Nosz ku...! Ja rozumiem, że jest niedobrze, ale czy mamy zakaz jakiejkolwiek radości,przyjemności albo nakaz płaczu i smutku?
To śmierdzi tym samym co lajki za wzruszenia stanowskiej
0
Taa... Haaland na dekadę wyląduje gdzie indziej, a my za 2 lata powalczymy o morate czy innego Lautaro. Super koncepcja
0
@Freudysta stanowska szmaciara i tak będzie ludzi dalej podburzać, gościu prze gówno na Twitterze szerzy
0
@Freudysta mICHAEL oWEN Liverpool
1
Jak tak patrzę na Twittera to sezonowców o wiedzy geopolitycznej, wojennej i dyplomatycznej na każdym kroku. Problem w tym, że ciężka większość pisze tylko żeby pisać albo się nie zna, albo się zna ale akurat się myli i często są w komentarzach prostowani, a taki komentarz przeczyta ze 100x mniej osób niż posta. Później jeden z drugim pójdzie do pracy i gada głupoty, bombardowanie dezinformacją na potęgę. Niektórym bym radził zostać przy piłce i kwestiach moralnych, albo się nie wypowiadać. Co najwyżej mogę pocisnąć parówę UEFĘ bo coś o tym wiem
1
Komentarz usunięty
5
@MarioVeB! Za hajs od Putina jeżdżą na Malediwy. Tu juz nie chodzi o superligę i o to kto się z nią zgadza tylko o to w czyich rękach jest ten sport
2
Damian Olszewski- Praktycznie o pieniądzach.
Mocno polecam, najlepsza pigułka informacyjna odnośnie sytuacji jaką do tej pory znalazłem. Jeśli ktoś ma swoje skumulowane źródło niech napisze, jeśli się do któregoś przekonam napewno się przyda
0
@Barcanajlepszyteam chodzi mi o nieoficjalną fuzję tych pseudo-piłkarskich organizacji
1
A wy dalej kibicujcie PSG, które UEFĄ są jak dwa zroślaki. Tfu!
5
"Piłka nożna i solarium to mieszanka wybuchowa"
https://x.com/kraw_a/status/1497156022800166933
0
@Emhyr no i fajnie jakby ten śmieszny klub rozjechali 8-0
2
@Worny nie pamiętam co to za ananas ostatnio wskoczył z tym do gorących ale był nieźle odklejony
0
Nie dość że nie cierpię Napoli to ich kibice właśnie pokazali swój poziom. TFU!
0
@marcin62 będzie skakała po janku
0
@Wilczeq w idealnej utopii gdyby to mięso armatnie nie miało nawalone w bańce i nie zostało zmanipulowane to politycy na całym świecie mogli by się fajkami pogłaskać. Jako pacyfista nie miałbym zamiaru iść strzelać do obcych bo ktoś mi kazał, ale nie wyjeżdżałbym z kraju
0
@Huck a później badania przed takim meczem z Napoli bo jest jak jest, pozytywnewyniki i odpadają nam jacyś piłkarze. Właśnie z tego względu bym nie ryzykował też, bo PCR już robiły niezłe jaja nieraz
0
Za chwileczkę będzie 22222222. Idę o zakład że w ttym momencie wszyscy będziemy oddychać. Tak będzie potwierdzam
0
@Rust_Cohle ja nie oglądam ligi rosyjskiej ani ukraińskiej. Tfu
3
Wyobraźcie sobie jakby forum "La Rambla" istniało za czasów Pep-teamu
0
Rzadko po pudle opada szczena batdziej niż po golazo
0
Dawno krążyły ploty że idzie do Realu
0
@RomanHoffer Wisła z racji tego że ma słabych piłkarzy i gra piach. Legia też gra piach ale kadrowo to niestety przepaść
1
@AssisMoreira żyjemy w Matrixie więc co się dziwisz :D
6
Zobaczycie że o Gavim kiedyś będzie krążyć "Gavi- Best fouls compilation | Danza Kuduro"
0
@BARCA1899Messi jakby się tak zastanowić to Gavi by nawet tam dał radę, zabijaka niczym Nigel de jong