1

@ChessInfo FIueFA się powinna od nich uczyć

5

Hahahah zmienili bramkarza specjalnie na dogrywke w 120 minucie i nie dość że nic nie obronił to jeszcze im karnego z...bał :D Chelsea to stan umysłu :D brawo Roman brawo tuchel brawo ultraperspektywiczny przehypowany potworze; )

0

@goldmetaxa ależ to by była inicjatywa. Były różne kryzysy w piłce, ale to by było coś pięknego

0

@Medium masz rację, jednak reakcja na coś takiego nie jest moim zdaniem normalną

13

Dziewczyny naszych 3 piłkarzy i Messiego sobie wrzucają zdjęcie z urodzin, a ludzie oburzeni, że "gdzie to w takim momencie"
Nosz ku...! Ja rozumiem, że jest niedobrze, ale czy mamy zakaz jakiejkolwiek radości,przyjemności albo nakaz płaczu i smutku?
To śmierdzi tym samym co lajki za wzruszenia stanowskiej

0

Taa... Haaland na dekadę wyląduje gdzie indziej, a my za 2 lata powalczymy o morate czy innego Lautaro. Super koncepcja

0

@Freudysta stanowska szmaciara i tak będzie ludzi dalej podburzać, gościu prze gówno na Twitterze szerzy

0

@Freudysta mICHAEL oWEN Liverpool

1

Jak tak patrzę na Twittera to sezonowców o wiedzy geopolitycznej, wojennej i dyplomatycznej na każdym kroku. Problem w tym, że ciężka większość pisze tylko żeby pisać albo się nie zna, albo się zna ale akurat się myli i często są w komentarzach prostowani, a taki komentarz przeczyta ze 100x mniej osób niż posta. Później jeden z drugim pójdzie do pracy i gada głupoty, bombardowanie dezinformacją na potęgę. Niektórym bym radził zostać przy piłce i kwestiach moralnych, albo się nie wypowiadać. Co najwyżej mogę pocisnąć parówę UEFĘ bo coś o tym wiem

1

Komentarz usunięty

5

@MarioVeB! Za hajs od Putina jeżdżą na Malediwy. Tu juz nie chodzi o superligę i o to kto się z nią zgadza tylko o to w czyich rękach jest ten sport

2



Damian Olszewski- Praktycznie o pieniądzach.
Mocno polecam, najlepsza pigułka informacyjna odnośnie sytuacji jaką do tej pory znalazłem. Jeśli ktoś ma swoje skumulowane źródło niech napisze, jeśli się do któregoś przekonam napewno się przyda

0

@Barcanajlepszyteam chodzi mi o nieoficjalną fuzję tych pseudo-piłkarskich organizacji

1

A wy dalej kibicujcie PSG, które UEFĄ są jak dwa zroślaki. Tfu!

5

"Piłka nożna i solarium to mieszanka wybuchowa"

https://x.com/kraw_a/status/1497156022800166933

0

@Emhyr no i fajnie jakby ten śmieszny klub rozjechali 8-0

2

@Worny nie pamiętam co to za ananas ostatnio wskoczył z tym do gorących ale był nieźle odklejony

0

Nie dość że nie cierpię Napoli to ich kibice właśnie pokazali swój poziom. TFU!

0

@marcin62 będzie skakała po janku

0

@Wilczeq w idealnej utopii gdyby to mięso armatnie nie miało nawalone w bańce i nie zostało zmanipulowane to politycy na całym świecie mogli by się fajkami pogłaskać. Jako pacyfista nie miałbym zamiaru iść strzelać do obcych bo ktoś mi kazał, ale nie wyjeżdżałbym z kraju

0

@Huck a później badania przed takim meczem z Napoli bo jest jak jest, pozytywnewyniki i odpadają nam jacyś piłkarze. Właśnie z tego względu bym nie ryzykował też, bo PCR już robiły niezłe jaja nieraz

0

Za chwileczkę będzie 22222222. Idę o zakład że w ttym momencie wszyscy będziemy oddychać. Tak będzie potwierdzam

0

@Rust_Cohle ja nie oglądam ligi rosyjskiej ani ukraińskiej. Tfu

3

Wyobraźcie sobie jakby forum "La Rambla" istniało za czasów Pep-teamu

0

Rzadko po pudle opada szczena batdziej niż po golazo


0

Dawno krążyły ploty że idzie do Realu

0

@RomanHoffer Wisła z racji tego że ma słabych piłkarzy i gra piach. Legia też gra piach ale kadrowo to niestety przepaść

1

@AssisMoreira żyjemy w Matrixie więc co się dziwisz :D

6

Zobaczycie że o Gavim kiedyś będzie krążyć "Gavi- Best fouls compilation | Danza Kuduro"

0

@BARCA1899Messi jakby się tak zastanowić to Gavi by nawet tam dał radę, zabijaka niczym Nigel de jong

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?