jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mokrychlopiec niby masz rację ale ten potencjał to w jego wypadku powinno przestać być używane słowo
0
Były cyrki jak odchodził z Borussii, mamy cyrki w Barcelonie. Wcale bym się nie zdziwił jakby ten ślub był mu potrzebny do jakiejś wizy czy coś bo mu agent kazał.
Ogólnie gościu jest sterowany nie gorzej od Rabiota, a to 40mln na sezon? Opcje na nagłówki są dwie:
Dembele zagra w klubie Championship!
Oficjalnie: Ousmane Dembele kończy karierę z powodu braku ofert
0
@Sysia11 to samo się tyczy Cavaniego
0
@paweldunajecfcb oj chłopie polecam i to mocno
0
@Piorun z suarezem aguero alvesem Pedro sanzchezem do kolekcji
1
Cesar, Garcia,Alba, Busquets,Gavi, Pedri, Ferran, Fati. Przecie jak oni by byli wszyscy zdrowi to my tu mamy układ Guardiola-Del Bosque
0
Milan w kryzysie miał w składzie el sharawego antoniniego abate matriego, nocerino, starzy montolivo zapata abiatti , generalnie tego typu gości, więc myślę że trzymamy się dużo lepiej. Myślę że taki Umtiti Coutinho Neto Lenglet czy nawet Braithwaite z Roberto byliby dla nich wtedy wartością dodaną. Myślę że już nie będziemy mieć okazji ani czasu zjechać do ich poziomu. Myślę że na szczęście możemy uroczyście zakończyć te porównania bo juz się raczej nie sprawdzą
40
Ja naprzyklad wczoraj się tu spotkałem z takim ananasem który wkleił rajd Roberto z Realem dopisując "ludzie i tak powiedzą że gra u nas tylko za bramkę z PSG" i wiecie co? Gościu ma totalną kurua rację, bo Sergi gra tutaj też za rajd z Realem, pamiętajmy
0
@CZaras moc futbolu w porównaniu z Ćwiąkim? Tu nie ma co zestawiać,nawet o przeterminowanych parówkach by nagrał lepszy materiał
0
@sendesara prze odleciałeś :D
2
@TylkoBarca7273 skoro Betisem w drugim sezonie chcesz wygrać ligę to znaczy że powinieneś poszukać innych wyzwań bo na to jesteś zbyt dobry
0
@barcelonaLM już to gdzieś słyszałem
0
@GeraltzKatalonii nie neguje tego, neguję to w jak chamski i perfidny sposób to jest robione. Postaw się na jego miejscu,toż to tylko człowiek
0
@LukaszFan ja mu nie przyklaskuje tak jak powiedziałem przywalił w uja ale reakcja na to jest przesadzona
3
Nie obchodzi mnie zdanie opinii publicznej. Mimo że Sousa fakt- przywalił w uja to i tak będąc na jego miejscu też nie dałbym sobie wchodzić na głowę,ustawiać ani dyrygować, swoim życiem przez MILIONY osób. Chore,nienormalne,niezależnie od okoliczności gruba gruba zajebiście gruba PRZE SA DA!
1
@MesQueUnClub_87 podłączam się do pytania
2
@Blorka sądzę zże narazie trzeba ratować sezon więc jeśli wynalazki to dopiero w lecie. Xavi chyba myśli podobnie bo ściągnął Alvesa który wydaje się być pewniakiem. Azpilicuetą na 2 lata bym też nie pogardził
5
Widzę tyle o tym Vlahoviciu jak kiedyś o Joviciu,nic nie insynuuję ale narazie hype po dobrej choć wcale nie wybitnej postawie jak w przypadku Jovicia
2
Każdy się chwali co on to wczoraj nie jadł i dzisiaj na śniadanie, a o tym że wszyscy solidarnie po takiej wyżerce mieliśmy przygodę w kiblu to już nie ma komu
0
Włamanie do domu kwestią godzin!
20
Oficjalnie: Kevin Fichado!
0
O co chodzi z tymi rodzynkami? Bo wygląda to tak tutaj jakby tego nienawidził każdy bez wyjątku ,a tymczasem wszyscy macie to w swoich domach i nic nie możecie na to poradzić? :D
9
Mundo Deportivo: Kewin na Polsacie kwestią godzin!
1
@mikael nie podobasz mi się
0
@Oskar00 z tym że to konsola bez napędu
0
Ma ktoś linka do streama z kolędami? :D
6
Jak co roku wam pożyczę
By Fati podpisał dyszkę
By Samu poleciał z klubu
To jest krok do wyjścia z długów
Ty Coutinho bądź łaskawy
Skocz na te petrodolary
Wszyscy widzą wszyscy wiedzą
Ciężko będzie z tym Minguezą
Teraz młodzi jedna prośba
Nie bądźcie jak Jordi Kolba
Daliście już w uj nadzieji
Byśmy pociechę z was mieli
Wspólne są nasze życzenia
Spełnij Blaugrano kibicowskie marzenia!
0
Co ma wspólnego Bartomeu z Chińczykami? A mianowicie to, że tak samo jak oni przekonał niejdednego piłkarza, że od kariery ważniejszy jest hajs
1
Bardzo się cieszę z upadku Icardiego i jego łóżkowej celebrytki
18
Gabigol: "Wakacje są po to żeby się najebać. Jutro będę w mediach, ale ja jestem na wakacjach. Byłem królem Ameryki i co roku jestem królem strzelców w Brazylii. I piję sobie moje whisky i słucham sobie mojego rapu. A w styczniu wrócę do treningów, żeby znowu być mistrzem."
Jestem pod wrażeniem szczerości i bardzo mi się ona podoba, bo aż taka jest bardzo rzadka