jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nikt mi nie będzie mówił za kim mam być, całą Barcelonę, Cracovię, Ajax i Liverpool pokochałem dzięki temu sportowi i to ten sport daje mi te emocje. Gdyby tak nie było miał bym w dupie finały LM, LE czy mundiali w których częto grają drużyny którym nie kibicuje. I tak najbardziej nie cierpię Legii, a nie Wisły gdyż tak się złożyło, że jestem bardziej "polskim" kibicem, a jednak z Legią i Ruchem mam większy problem niż z Wisłą. Tak samo z Espanyolem miałem większy problem niż z Realem. Widziałem jak się pompowało Chelsea i City mi to nie przeszkadzało. Kibice Barcy mieli ból o Liverpool przez PTSD po dwumeczu to samo z Bayernem, a dziś potrafią kibicować Interom i Chelsea jak gdyby nigdy nic się nie stało a będą ludziom mówić o PSG? Ludzie mieli potężny ból dupska o petrodolary Pereza na RYNKU TRANSFEROWYM to co powiedzieć o klubie który petrodolary władował w struktury sportu na których się większość wychowała i w i tak już kupiony mundial w Katarze który wszyscy będziemyi tak z zapartym tchem oglądać? Tak jak Khelaifi wy..jał cały piłkarski świat tak Real nigdy nie wychodzi...ał Barcelony. Rozumiem że ktoś bardziej kocha Barcelonę, ja jednak bardziej kocham ten sport który przez takie kluby jak PSG dostaje po tyłku. A znam ten sport i mundiale i uprawiałem go nieco wczesniej niż poznałem jakikolwiek klub. Nie nienawidzę tak Realu jak PSG
3
Ten de jong to jest jakiś pieprzony fenomen
0
Jakbyśmy awansowali w LE to lepiej nie trafić na Borussie bo jak Haaland się spotka z naszą obroną to się wystraszy transferu
1
Jak będę miał kolejnego kota to nazwę go Zouma
0
@IronSanHybrid gdyby założył dresy, tańczyłby o dużo lepiej
4
@MESSIah16 pomyśleć jacy piłkarze są totalnymi legendami. Dzisiejsze gwiazdy stawiane przy nich nie pobudzają tak wyobraźni, a biją ich rekordy
0
Szkoda że to golazo Marcelo nie wpadło, bo szczerze to by była jedna z bramek wszechczasów, niezależnie od tego czy samobój czy nie. Puskas Award gwarantowane :D
1
@Kamilos84 powodzenia dla Stali, niech ich tam rozjadą!
1
@Hubsao to samo co Galacticos i PSL :D
2
@jeyx77x alves też potrafi
7
Przykry widok :/
4
Vinicius kiedyś powiedział, że wybrał Real przez ich większe zaangażowanie w transfer. Jeśli Haaland poszedłby tym tropem to wybierze Barcę,bo ona pracuje nad tym transferem nie od dziś i tak się podporzadkowuje pod sprowadzenie go, że pod tym względem nie będzie mieć sobie równych
0
@Golab nie patrz w górę
3
@masq dokładnie; )
1
@Messibestplayerintheworld dzięki
0
Dying light 2 już jest do kupienia czy to przedsprzedaż? Bo czytam jedno, a od ludzi słyszę drugie
0
@4drian0 to mu się udało :D
6
Dembele ma więcej dowodów na swoje IQ niż Einstein
https://x.com/nocontextfooty/status/1490676080394620931
0
@Rewolucja123 Gaya Haaland kounde Azpilicueta... nic prostszego ;D
2
Przewidywania w ciemno:
1. Medalu dla nas dziś nie będzie
2. Na złość wygra jakiś Niemiec
3. Kobayashi z medalem
4. Jeden Polak w 10tce
1
Wiedział dobrze co robi, a że się ludziom nie spodoba to wystarczy się trochę popłakać i wyżalić żeby się nieco wybielić. Wiśniowski karierowicz.
Dobrze bo mi przestanie zaśmiecać polecane na YT. Irytujący od Łączy nas Piłka, przez komentowanie aż, po Foot Truck. Jako jego naczelny hejter cieszę się że gościa nie będę już widywał. Jeszcze tylko piłkarzyki, którzy mają zajebisty format zabawy, zamiast się nim zająć, to na siłę zgrywają ekspertów, a znają się na piłce mniej od większości tutaj
1
@Piernik pani Krammer- czyli totalny hegemon żeńskich skoków nawet nie poleciała przez covida. Medal miałaby na 100%, a złoty na 99%. Przyszła zwyciężczyni albo poczuje ulgę albo nigdy tak naprawdę nie ucieszy się z tegorocznego medalu na sto procent bo będzie wiedzieć że tego złota raczej by nie było
2
@Rust_Cohle grupa D zDecyDowanie
2
Do Pepa to już taki respekt, że jak kogoś chce to z automatu podświadomie myślę, że zawodnik coś w sobie ma. Tak samo z transferami- jak odchodzi ktoś kogo bym nie chciał to pierwsza myśl "niech pójdzie do Pepa". Z kolei jak odstaje u Pepa to już na niego nigdy nie spojrzę tak samo. Niesamowite zjawisko ten Guardiola
1
@Wojtas1080pl każda ładna, ale raczej na trzeci komplet bo senyera to jednak senyera, serca nie oszukasz
0
@UbranyNaBialo popatrz na liczby w Hiszpanii a później poczekaj 5-10 lat aż mój wpis przestanie być aktualny
1
@LloretDeMar żadna pokora, każda ich porażka to powód do uśmiechu niezależnie czy gramy o LE czy o finał LM
3
@ttR nigdy więcej nie doszukuj się logiki w tym co robi Peter Lim !!!
0
@ttR w Juve transfery zawsze wyglądały imponująco więc nic się nie zmieniło. Albo odpalą albo nie, taka polityka
3
W ostatnich 20 latach istnieliśmy zarówno w LM, Copa del Rey jak i La Liga. Real od 8 lat +epizod 2002 istnieje w LM, mistrzostw 10-6 dla nas, a trwająca od zawsze parodia Realu w Copa del Rey to kolejny punkt dla nas. Ile razy my zdobyliśmy CdR ich słabością? Bo ja obstawiam że nie raz, a oni mimo naszej slabości znowu solidarnie zfrajerzyli. FC Przegrywi krajowego pucharu, który w dodatku jest "królewski". O ile co do Europy można się kłócić, to w Hiszpanii BARCELONA WCIĄŻ JEST NAJLEPSZĄ DRUŻYNĄ TEGO TYSIĄCLECIA!!! Szach mat, nie zapraszam do dyskusji i handlowania z oczywistym ;) gdybym się nie brzydził założyć konta na kafejce...