jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPidejpi ale widać że mu jakoś mniej zależy albo mentalnie coś, on potrafi być o 134 nieba lepszy i dobrze o tym wiemy
1
@talizmo szejk. .
3
No to se zrobili FM na żywo w lecie ale w FMa trza umieć grać
0
Brawo ooo kurłaa jechać PSzegrywów
0
Hahahhaha przegrywy coming out
0
Brawo dollaruma
1
@Jackazz gej gra w PSG
0
@Gavinho ja skończyłem rewatch wczoraj :D
24
@Hubsao i to jest akurat prawda
0
@PatrychoO mam takie rozważania od dawna
5
Taka sytuacja :D Nawet za granicą wiedzą co to za ananasy
3
Było tu już kibiców PSG po Neymarze i teraz jest więcej po Messim. Jestem pewien że jest niejeden który przez takie combo kibicuje bardziej PSG niż Barcelonie, ale się nie przyzna.
0
A ja wam powiem, że jeśli Haaland tu przyjdzie to jedyne czym się będę martwić to jego zdrowiem, bo jak będzie grał to bez wątpienia będzie ładował gola za golem o to jestem spokojny
0
@P33ck bo Chelsea wiecznie mało
0
@trolownik Marquinhos, Thiago Silva, Simons, Wijnaldum, Rabiota nie puszczali (to akurat dobrze), Veratti, Neymar, Messi mówiło się o Dembele teraz Araujo. Mają kompleks Barcelony i ciężką traumę i jestem w stanie stwierdzić że bardziej oni z nami mają problem za co ich nie znoszę bardziej od Realu. I tak mam ból zada o Messiego, Neymara i Verattiego co się działo w tym samym okienku
0
@Stanio87 wykupienie de jonga :D
2
@Hubsao ten dabrabyt to chyba nie od dobrobytu...
3
@ZiX powinni zwiększyć PL do 22 drużyn :D
2
@Colin94 ostatnio było 2-1 w którymś meczu, aż musiałem przeczytać 2 razy żeby się upewnić
0
@Kitek1640 nie wiem jak teraz ale całe życie chodzę w długich i jakoś nikt nigdy nie zwracał uwagi, ja też nie
1
Nie mowie o rezerwach jak im Xavi nie ufa ale Neto nie byłby słabszy
0
@Roobo Pedri pedrim i jestem tego samego zdania ale jeśli celny strzał zazwyczaj znaczy gol to powodzenia
0
@Qexi przecież bramkarz nie jest od bronienia
3
Wystarczy trafić w bramkę, dziwiłem się wcześniej czemu elche tego nie ogarnęło
0
@SinMistico dopiero się rozkręca
0
@Herato jakby go Pep wziął wtedy rzeczywiście do City to mógłby to być strzał w kolano
0
@Foro myślę że się nada
0
@Kaamilos87 strumyk, maniak, drhtv,soccerstreams
2
@18cm grunt to poczucie humoru
2
@BART97 w takim razie ja mam najwięcej :D