0

@DaPidejpi ale widać że mu jakoś mniej zależy albo mentalnie coś, on potrafi być o 134 nieba lepszy i dobrze o tym wiemy

1

@talizmo szejk. .

3

No to se zrobili FM na żywo w lecie ale w FMa trza umieć grać

0

Brawo ooo kurłaa jechać PSzegrywów

0

Hahahhaha przegrywy coming out

0

Brawo dollaruma

1

@Jackazz gej gra w PSG

0

@Gavinho ja skończyłem rewatch wczoraj :D

24

@Hubsao i to jest akurat prawda

0

@PatrychoO mam takie rozważania od dawna

5

Taka sytuacja :D Nawet za granicą wiedzą co to za ananasy


3

Było tu już kibiców PSG po Neymarze i teraz jest więcej po Messim. Jestem pewien że jest niejeden który przez takie combo kibicuje bardziej PSG niż Barcelonie, ale się nie przyzna.

0

A ja wam powiem, że jeśli Haaland tu przyjdzie to jedyne czym się będę martwić to jego zdrowiem, bo jak będzie grał to bez wątpienia będzie ładował gola za golem o to jestem spokojny

0

@P33ck bo Chelsea wiecznie mało

0

@trolownik Marquinhos, Thiago Silva, Simons, Wijnaldum, Rabiota nie puszczali (to akurat dobrze), Veratti, Neymar, Messi mówiło się o Dembele teraz Araujo. Mają kompleks Barcelony i ciężką traumę i jestem w stanie stwierdzić że bardziej oni z nami mają problem za co ich nie znoszę bardziej od Realu. I tak mam ból zada o Messiego, Neymara i Verattiego co się działo w tym samym okienku

0

@Stanio87 wykupienie de jonga :D

2

@Hubsao ten dabrabyt to chyba nie od dobrobytu...

3

@ZiX powinni zwiększyć PL do 22 drużyn :D

2

@Colin94 ostatnio było 2-1 w którymś meczu, aż musiałem przeczytać 2 razy żeby się upewnić

0

@Kitek1640 nie wiem jak teraz ale całe życie chodzę w długich i jakoś nikt nigdy nie zwracał uwagi, ja też nie

1

Nie mowie o rezerwach jak im Xavi nie ufa ale Neto nie byłby słabszy

0

@Roobo Pedri pedrim i jestem tego samego zdania ale jeśli celny strzał zazwyczaj znaczy gol to powodzenia

0

@Qexi przecież bramkarz nie jest od bronienia

3

Wystarczy trafić w bramkę, dziwiłem się wcześniej czemu elche tego nie ogarnęło

0

@SinMistico dopiero się rozkręca

0

@Herato jakby go Pep wziął wtedy rzeczywiście do City to mógłby to być strzał w kolano

0

@Foro myślę że się nada

0

@Kaamilos87 strumyk, maniak, drhtv,soccerstreams

2

@18cm grunt to poczucie humoru

2

@BART97 w takim razie ja mam najwięcej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?