2

@Emhyr 1 nie znasz się na skokach
2 piszesz głupoty na la rambli
3 powtórz

5

@masq sorry że Cię złapie za słówko, ale Mbappe w takim razie historycznie już jest lepszy od Messiego?

2

@TheNekro94 @Nano22 Za chwilę MŚ 2022 w Katarze a ja dalej słyszę tą głupotę która była niedorzeczna już w 2014

104

Poronione myślenie, że mistrzostwo świata Maradony to jakaś ściana dla Messiego. Ponadczasowy JEDEN miesiąc mundialu w świadomości kibiców jest jakąś legendą której Messi nie przebije, mimo że na przestrzeni całej kariery klubowej i reprezentacyjnej Leo się okazał ze 4x lepszy od Maradony? Przykro mi, ale to jest jawne przecenianie złota MŚ. Parodia! Fakt, nie opinia

0

@don'T.R.I.P.e dzięki, czyli nie warto. Szukałem czegoś w stylu la rambli, ale jest niepodrabialna :D

0

Nie wiem jak działa discord, ale to chyba jakieś forum nie? Znajdę tam treści/grupy stricte piłkarskie? Bo nie wiem czy zainstalować

0

Ma ktoś link do symulatora losowania?

0

@Janas11224 od tego trzeba zacząć że nigdy nie powinien zostać kapitanem

0

@MrShakira nie ;)

0

Zwycięstwo Macedonii- rzecz która mogła się zdarzyć raz na 300 lat, i to było dziś!

0

Psy szczekają, a Agawa jedzie dalej. Boli was wielki Piątek w czwartek?

0

Polskalona od Valverde

3

Jak ktoś ogląda mecz Polski to niech sobie obejrzy Szkocji bo jest ciekawszy ;)

2

@zodiak_10 Jak poznałem waszą matkę

0

@Azacca pustaki nosisz mówisz...

1

@Xpert77 ...i ja jej wtedy łopatą...

1

@Stoiczkow jestem tego samego zdania co ty i też chciałem go u nas już dawno temu

0

@HarveySpecter chłopie ilu ja meneli z ulicy zbierałem jak się szło po piwo czy wracało skądś w nocy. Najpierw ciężkie negocjacje, ale zalany w 4 d..y to ciężko bo zazwyczaj krzyczą albo się nie dogadasz żeby wstał bo śpi i uj, wiec trzeba było nieraz na siłę albo na autobus. A jak się znało to nieraz do domu

1

@FCB24 a ja powiem "Natalia Ostrowska prosto z Katalonii" :D głos, uroda, i widać że ma czym oddychać :D

0

@cubesnoop jakby dostali więcej czasu....

5

@Vebrol Koeman nie miał kim grać :D

0

Za Koemana byśmy to wygrali wyżej. Mingueza by swirował lepiej od Araujo, Lenglet by zjadł sam atak Realu, De Jong z Depayem by pyknęli te wszystkie sety, a Braithwaite w przeciwieństwie do Auby skończyłby mecz z hat trickiem

0

Ma ktoś link do studia?

0

@sendesara właśnie właśnie!!! Masz 100% racji, więc przyznaj, że PSG dostało najłatwiejszą drabinkę w historii europejskich pucharów. Gdyby nie to, zabrakłoby ich w finale więc moja teoria ma dużo więcej sensu niż twoja mimo że idę twoim tropem

0

@Songo91 #własneinfo

0

@Bruti się uśmiałem sam dla siebie :D

0

@Tomo1989 kindżała? Putin niech se użyje kindybała

0

Hahahahah zabawna historia:
Miałem zrobić report postu @Woland10 i zrobiłem, no i czytam komentarze dalej i tak się zawiesiłem że zamiast ludziom herby zostawiać to ich też pozgłaszałem Hahahahah

0

@Woland10 możesz podać każdy rozsądny argument ale napewno nie to że jakiś one season Wonder jest od niego lepszy, jakoś żaden trener mu przez pół kariery nie dał 100% szansy. A ty za ten trolling powinieneś polecieć dawno temu,

9

@AllBundy mmecz życia zagra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?