0

@fart oni biegną do przodu jak tylko piłka w posiadaniu więc to żadna statystyka, ale może taktyka już owszem

0

Nie da się polegać na Thiago, tu trzeba zdrowego pomocnika

0

ViaPlay ma problemy techniczne? Problemy techniczne to ma Liverpool w środku pola

0

@kiper09 kiedyś zagrali sezon życia z wijnaldumem i ludzie myślą że to dobry środek pola, nawet nazwiska mówią same za siebie

0

Alisson sie dał nawinąć jak jakiś środkowy obrońca typu lenglet

31

Było, nie było....

0

@SinMistico ale jeszcze się trzymasz bo jesteś w stanie stukać w klawisze.

2

Szybki telefon od khelaifiego że daje 95 milionów za czerwo, ale riposta księcia była szybka i za 100 mln trippier jednak uniknął wykluczenia

2

Za każdym razem jak mapet coś odwali to się bardzo cieszę i wam będę przypominał, że jestem pierwszym Polakiem który go nie lubił, może z wyjątkiem kibiców Marsylii którzy mają kosę z PSG i dlatego jestem jednym z nich

0

Brakowało jednego małego elementu a domino ruszyło i może skończyć się na wyburzeniu stadionu Wisły Kraków, co się raczej nie stanie bo to sci-fi, jednak remontu stadionu na igrzyska coś czuję że jednak nie będzie. Po tym wszystkim i wojnie działaczy z miastem nie powinno być nawet takiej opcji, ale że igryzska to chyba ktoś zapomniał, dobrze że się krakowianie opamiętali i z wyjątkiem kibiców GTSu nikomu się to w mieście nie podoba

0

Millie Bobby Brown przez stranger things i enole i ogólnie swoją działalność jest niepodważalnie i słusznie, jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w show-biznesie, jednak gdzie byś jej nie widział i w jakich programach i kreacjach to ona jest poprostu brzydka i trza to uczciwie przyznać

1

Przede wszystkim Vamos Barcelona! A wszystko co związane z Lewym potraktuję jako bonus.

1

@MesQueUnClub_87 to jeszcze lepiej...

4

Nie jestem znawcą smartfonów ale czy to nie jedyna marka na świecie która nie miała tej ultranowoczesnej i przełomowej funkcji? Bo jeśli tak to trochę śmieszne


3

To powinna być jedna z definicji równouprawnienia. Football is football przykro mi, jak się nie podoba to wyjazd zarabiać 100x mniej albo wyjazd z tym heretyzmem


1

Dzieci podzielone bo jedni zarobili kilka milionów, inni tylko milion, a jeszcze inni tylko kilkaset tysięcy.
Nie mam żadnej wiedzy, możesz mnie zbesztać za to, że się tylko domyślam o co chodzi


0

Nie dość że 2 kupione mecze to teraz jeszcze jeden niezgodny z regulaminem, tak to się wygrywa w tej Wiśle


0

@janman8888 spokojnie

1

Mamy swietnego zmiennika dla Ter Stegena, tylko się nie oszukujcie że to będzie coś więcej. Jest lepszy od Neto, to napewno

1

@PatrychoO no i to się nazywa edycja limitowana! Kupić 9 Depaya póki się da, marketing lvl hard... Kiedyś będziesz wnukom opowiadał "kupiłem ją zanim Lewy ją przejął"

5

A już w niedzielę na La rambli (w sumie to tour de pologne bywa w uj ciekawsze):

0

W Europie najpierw przez kilka lat mieliśmy wpadki, później przez kilka lat wqrw, później nie wiadomo było czy się z tego śmiać czy płakać. Miałem nawet taki moment że nie zwracałem uwagi i nawet się nie cieszyłem z awansów, bo wiedziałem że za rok czy dwa wrócimy do swojej "prawdziwej" formy frajerów... ale teraz myślę że najwyższy czas przejść ponownie w stan wqrwa i uświadamiać ludzi, że ligi kazachskie mongolskie i Owcze wcale nie powinny być dla nas kpiną, bo to naprawdę jest mniej więcej nasz poziom i jesteśmy od nich lepsi tylko na papierze. Nie ma w tym wpisie krzty sarkazmu, piszę to całkowicie serio, i nie jest to przykre, już nie... To jest mega zajebiaszczo totalnie FRUSTRUJĄCE

3

Nawet te amatorskie powtórki są lepsze od ultranowoczesnych 360' które poza przeszkadzaniem w obejrzeniu powtórki nic nie wnoszą

0

Zastanawia mnie gdzie są kibice psg którzy rok temu wyzywali Laporte od najgorszych bo Messi odszedł. Szukam i znaleźć nie mogę

1

Piszcie coś ciekawego bo ta Formuła was zaraz pousypia

1

@DonAndresFCB raczej to drugie jak widać. To tak jakbyś w boksie widział trzy ciosy w 12 rundach/mecz koszykówki skończył się wynikiem 2-3. Kajakarstwo ma więcej emocji, z całym szacunkiem do tego sportu

0

Styczeń 2023. Podsumowanie roku fcbarca.com
Słowo roku- SAINZ

0

@MesQueUnClub96 one season wonder

1

Herby dla każdego kto nie zamula na formule :D

0

One season wonder

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?