jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Hajto ciągnie Moskwie lache
Powtarzam: Hajto ciągnie Moskwie lache
0
@FC1899Barca myślę że w ułamkach sekund jest szansa nawet na 10 pudeł... i niekoniecznie chodzi o presję. Cadiz czy inne Rayo ci daje sekundę więcej czasu na ułożenie stopy
0
W hola la liga się nasłuchali że bardzo szybka gra może mylić na linii pola karnego w slow motion jak jest powtórka i będą to powtarzać teraz zawsze hahahhahaha
1
UEFAayernollywood
4
Jak zwykle o Dembele... Jakbyście nie znali nieprzewidywalnego pokrako-geniuszu
1
Bożydar trzyma swój poziom... MAZRAOUI!!! :D
0
@JimMorrisonFCB ja akurat nie o królowej;)
0
Angielski football to większy stan umysłu niż cokolwiek co możecie nazwać stanem umysłu. Jak ja ich nienawidzę! Najbardziej polityczny futbol na świecie. A niby w Hiszpanii prezydenci
0
Czy mi się wydaje czy dzięki frajerstwu Juve serie A stała się najbardziej wyrównaną ligą z top 5?
0
Patrzysz na takiego młodziaka Lewego przy jakimś Smolarku 15 lat temu a później sobie uświadamiasz ich karierę i ciężko ci uwierzyć że ten gnojarz dzisiaj jest TOP TOPów a Smolarek był piłkarzem Racingu Santander. :D
0
@PawkoFCB jeśli u nich grasz to na tym trać, jestem za ;)
1
Lewy strzeli hattricka i będzie 3 0 dla Polski
1
Oglądacie Nico czy czekacie na jego potknięcia żeby czerpać satysfakcję bo już się pogubiłem?
1
@Pawel13sz jak patrzę na te widoki i roztopiony śnieg gdzie jeszcze 10 lat temu Grenlandia była praktycznie lodowcem to mnie łapie ciężka zchiza
0
@tomek8756 lAZIO nEonazio? Czego się spodziewałeś?
0
@matirix20 ma od jakichś 3 lat i conajmniej rok za długo siedzi w Polsce, Pestka to już wogóle połamany a mógłby być najlepszym LO w historii polskiego futbolu
@Sulimo i tu się mylisz bo hajsu mamy jak lodu, i myślę że jesteśmy lajtem w top 5 finansów ligi ale bajka o McKwaczu to przy Filipiaku pikuś. Przez to budżet praktycznie nie istnieje (i tu masz rację)
1
Powtórzę po raz kolejny bo widzę, że do niektórych nie dotarło to co pisałem przed poprzednim meczem... Dzisiaj też strzeli ;D
0
Jako kibic Cracovii Kraków twierdzę coraz bardziej i mocniej, że w moim życiu ani pewnie w tym stuleciu ani nigdy w historii piłki nożnej czy tej planety Cracovia Kraków nie zdobędzie mistrzostwa Polski. Jestem obiektywny, jak ktoś nie wie o czym mówię to może mi zaufać. Ogólnie to róbcie screeny i przekażcie prawnukom
2
@DonMatteo901 no i uj z tym, sam tak mam. Jestem sezonowcem polskiego sportu i będę i nie widzę w tym nic złego, przykro mi
Lepiej się interesować jak jest hype niż wcale
0
@AlphaNumeric myślę że po pierwsze nie i po drugie też nie
1
@MesQueUnClub_87 w takim razie pozostaje mi wypić twoje zdrowie (jutrzejsze) ;)
0
@Emhyr to robi większe wrażenie niż jego solo złote piłki
0
@BulaKG nie oglądając ani nie mówiąc o nich ładnych parę miesięcy myślę że mam prawo coś takiego napisać ;)
2
Jeśli ktoś z was rzeczywiście nie lubi kanału sportowego tak jak ja, to niech przestanie go oglądać cytować ani o nim mówić, bo widzę że hejterów się mnoży, a jednocześnie każdy ogląda/komentuje co się równa wspieraniu. Ba! Nawet dislike robi zasięgi, więc albo się odcinacie od tego gówna albo przestańcie je cisnąć idąc z nim za rączkę, hipokryzja!
0
Szczęście sprzyja lepszym ;)
0
Znana jest przyczyna zgonu bezpośrednia? Tylko nie piszcie o przechodzeniu covida parę miesięcy temu
53
Złoto
https://x.com/gr3gor_g3/status/1567608921677783041
0
Czemu z Lechem tyle w LM nie strzelał?! Szwablatino pieprzony
0
Chelsea to klub który się pogrąża zawsze jak odniesie sukces więc po każdym ich tryumfie się pocieszam że zbliża się jakaś lipa. Jak wygrali ostatnio LM to pomyślałem o tym i w zeszłym sezonie skończyło się tylko na strachu, bo choć kazali czekać nieco dłużej, to jednak się potykają
0
Gra ktoś w hooligansgame?