jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colin94 jak ty zamawiałeś te laski?
0
@smieszek to byłeś ty. Nie twierdzę że mi się coś ma stać, ale już ciemno, a one ryją praktycznie na drodze w kierunku domu. Pójdę na przebój- ryzykuję, nie pójdę- 8-10km więcej drogi. Nie bój nic, jutro ci tu dam oznaki życia, jednak dyskomfort pozostaje
0
Siedzę gdzieś na łące, piszę na rambli... Zapomniałem że istnieje coś takiego jak dziki... Obym wrócił cały i zdrowy
1
@FCBparasiempre pamiętam jak dziś rajd piłkarzy w kierunku Pepa po bodajże trzecim golu :)
62
Pewnie było, jednak co racja to racja.
https://x.com/PiotrGa80932256/status/1661083926356475909
0
@DaPidejpi Bayern Monachium? Idąc tym tropem wskazałbym też na Celtic Glasgow i Dinamo Zagrzeb
0
Postawione 2 dychy na czyste konto Barcelony szybko nie pykły. Więc lecą następne dwie na +2.5 Barcy. Vamos!!!
2
Ferrana liczby są podawane tu i ówdzie tak totalnie perfidnie na sucho że bramka co 1000 minut itp. Głośno powinno zostać rozdmuchane jak często i bardzo marnuje sytuacje a tego nie oddaje nawet xG. Przyjrzałbym się liczbie strzałów, zmarnowanych setek, trafień w słupek i te sprawy...
0
Zna ktoś uniwersalne słuchawki bezprzewodowe konpatybilne z ps4?
0
Wie ktoś może czy w nowych projektorach do smartfona jest możliwość przeglądania internetu? Czyli naprzyklad Rambli właśnie. Jest przeglądarka? Czy bezpośrednie udostępnianie obrazu z telefonu? Bo czytam o Netflixach youtubach a mi zależy na Internecie stricte
2
Byłby to jeden z najlepszych moim zdaniem wynalazków w historii. Brzmi niesamowicie
https://x.com/civiITech/status/1630909028749418496
1
@Zoker jak nie ma fame'ów to ludzi nie interesuje. Lepiej dla nas, lżejszy serwer
3
Niby zwyczajna wypowiedź, jednak przestaję być zwyczajna gdy sobie pomyślę że pierwszy raz z jego ust słyszałem to X lat temu w.... Uwaga uwaga... Szymon Majewski Show
0
@Kamilos84 za wielka postać w szatni
0
Mamy już prawie* marzec a ja tak samo jak w styczniu jestem jakoś spokojny o jeszcze 15 bramek Lewego w tym sezonie (we wszystkich rozgrywkach przynajmniej)
0
Czy w aplikacji STS jest możliwość włączenia powiadomień, chociaż o bramkach, jak we flashscore?
1
Przypadek że gościu grał akurat w klubach których nie lubię? Sampdoria i Getafe. Ja tylko stawiam kropki...
0
@HighestInTheRoom @RomanHoffer do istot nierozumnych- mówiłem o kibicach Cracovii szukających spisku. Ale jak już mam odpowiedzieć na dziecinne zaczepki pierwszoligowego bólu kaki, to odpowiem tak:
Psy szczekają w 1 lidze, karawana jedzie dalej.
@FcPortoFan1999 mieliśmy obronę Częstochowy do momentu wyrównania, a później chłopaki stwierdzili że to wypadek przy pracy i chcą znowu być na prowadzeniu, i od niechcenia to zrobili. Farta w meczu mnóstwo fakt, ale skubać ległe z punktów mogę nawet grając 11 na 8 i będę z tego dumny ;)
0
Wczoraj przed meczem z ległą jakiś varowiec pokazał elke do kamery, ale ja nie o tym. Widzę na tt odklejone od rzeczywistości wpisy że legionista i cisza i zamiatają pod dywan i wogóle to spisek itp... tylko że to jest przyupcanie dla samego przyupcania i wyprzedzanie faktów, bo konsekwencje zostały wyciągnięte, gościu został odsunięty, a tu wyssane z palca teorie spiskowe. Mówię to jako kibic Cracovii, zdając sobie sprawę że Legia ma chody tu i ówdzie, bo nieraz to widziano, ale nie tym razem. Żenujące niepotrzebne zaczepki moim zdaniem, mimo, że to wciąż centralne wojskowe kułisko sportowe
1
@Uukasz_93 psy szczekają... ;) Do Atletico też nic nie mam. Jak się komuś kibicuje to styl mi nie przeskodzi. Za to ja nie lubię Legii jak reszta Polski, jak im kibicujesz to się lepiej nie przyznawać
0
@adambądkowski93 ćwiąkała o tym mówił w którymś odcinku
1
Wycofana Cracovia teraz broni Częstochowy, dosłownie i w przenośni :)))
1
Albo mi się wydaje albo zawodnik west hamu Jarrod Bowen jest dość podobny do Deulofeu...?
1
Śmierdzi mi tu jakimś gagatkiem z La Rambli, którego nicku już teraz sobie nie mogę przypomnieć. Naczelny Lizacz Rowa Pana Ronalda! Tylko jak mu było...
0
Syn właściciela klubu, który totalnie nie umie grać w piłkę wystawiany w pierwszym składzie... Przerabiał to ktoś w swojej karierze?
0
Wie ktoś może czy będą Retro-Bazy do FM23? A jeśli tak to kiedy się ich spodziewać?
2
Może trochę na wyrost ale fakt jest faktem;)
https://x.com/ComparisonPL/status/1622282903261483010
Jak się tak zastanawiam to jestem chyba całkiem mocnym kibicem hiszpańskiej piłki, lubię w niej bardzo wiele zespołów. Oprócz Barcelony są to: Atletico, Valencia, Villarreal, Betis, Sociedad, Bilbao, Celta, Rayo, Mallorca, Zaragoza, Deportivo, Osasuna Girona, Las Palmas, Eibar czy ukochane ogóry z Leganes, dodam do tego Valladollid bo Ronaldo i Andorre bo Pique. Większość polubiłem pewnie ze względu na ich przeróżne boje z Realem ale naprawdę sporo tego :D
22
To jest niesamowite! :0 :(
0
Czy istnieje aplikacja chatGPT na telefon? Bo trafiam na jakieś buble narazie
0
@Antimadridista_WR jak narazie raczkuje, jednak potencjał ma przepotężny