1

Gavi schodzi? I cyyyk w takim razie pedri dzisiaj znowu cały mecz, zajeżdżajmy go dalej. Róbcie screeny

2

@Medium strimsy to przeżytek. Vpn i zagraniczne piraty które transmitują polskie stacje to jest przyszłość i przeszłość ;)

0

@Bykunn zawsze mogę podlinkować, chyba że opóźnienia będą kolejną wymówką

1

Formuła zamiast meczu, o taką ramble się nie raz wstydziłem

0

@4drian0 zgadnij:D

0

Wygląd formacji Barcelony i transparentność w tej kwestii to jest jakiś żart. Nie wiem kto to przed meczem zatwierdza ale powinna być widzom jasno pokazana formacja. Chyba że jest asymetryczna to wtedy trudniej, ale tak to amatorka

0

@koksik2700 masz rację, jednak nie mówię stricte o tej sytuacji, a o ogólnym podejściu do tematu, z jakim spotykam się od bardzo bardzo dawna wielokrotnie

4

Też mnie irytuje to- najdelikatniej mówiąc- NIENORMALNE podejście, którego jest wszędzie pełno, przy byle jakich okazjach. Widzę że ktoś to bardzo zgrabnie ujął w słowa, więc podaję dalej. Jeśli ktoś ma ten nieznaczny defekt psychiczny, niech się trochę opamięta, bo to rzeczywiście bywają skrajności. W punkt!


1

Zagrajmy o remis! Dla spokoju w fazie grupowej

1

Gwiżdżą coś takiego na całym świecie a tu zdziwienie. To nie jest koncert życzeń

1

Ręka i tyle! Obiektywnie, nie płaczcie

0

@Krzywy95 a jakby komuś sprzedał nakładę naciągając sobie ścięgno? Definicja foulu to co innego, ISS PRO EVO 2 to już wiedziało

1

@kuz jest legendą, to fakt

0

Może jeśli zmienimy coś w środku pola to atak ogarnie?

0

@Firestone nie wydaje mi się żeby to był plan na ten mecz. Ale hura bura już tak

1

Dembele jest dobrym piłkarzem, który nie umie grać w Piłkę Nożną

0

Zdrajca frajer z dystansu? Nowe nie znałem

1

Chciałbym zobaczyć soczystego wolca z 25 metra, ktoś to kiedyś widział w Barcelonie?

0

@Witekk10 a myślałem że to wina strumyka :D

1

OSAMA Dembele dla Rambli jest sarkazmem, dla pOLSATU rzeczywistością

3

Jeśli ktoś ogląda teraz PSG niech sobie uświadomi że bliżej mu do kibica Messiego niż Barcelony i niech się przestanie oszukiwać

2

@norbi77 horror to to nie jest, ale film wybitny!

1

@ArcziArtt sinister

7

Radomiak jest lepszą brazylijską Pogonią, niż brazylijska pogoń 20 lat temu

0

1Zacznijmy od Niemca w bramce, sprawa prosta
2Moim zdaniem dalej Balde, a nie Jordi Kolba
3Mamy Araujo na prawej, może też grać kounde
4W środku wielu chłopaków, pique w roli głównej
5W defensywie luźniej, mamy tylko Sergio
6Bo nie zaliczam tam Frenkiego i Kessiego
7A co do Gaviego, Pedriego czy Nico
8Dwaj są prze chujami, powiedziano już wszystko
9Mamy także skrzydła, tam gwiazdą jest Dembele
10Lecz można oczekiwać, nie pokazał zbyt wiele
11To samo z Torresem, choć pękło parę baniek
12Że będzie nowym Villą, nie Coutinho mam wiarę
13 Raphinha da radę? Się wkrótce przekonamy
14 Ciągnie zespół Lewy, Fati nie daje rady
15 jest raper z Holandii, i wiecie co chłopaki?
16 głęboko w to wierzę, bo prowadzi nas Xavi

3

@Kgorecki2500 mam wrażenie czy widziałem tą deklarację na wiosnę?
Edit. Chyba że wtedy było wstępne

0

@FC1899Barca zastanawiam co się dzieje z pokoleniem, które w okolicach Krakowa jest za Legią Warszawa. Od siostrzenicy starszy o 20 lat

0

Siostrzenica mi właśnie opowiada, że ma w klasie koleżankę, która jest za Realem bo jest lepszy i jednocześnie za PSG bo gra tam Messi. Ktoś mi wytłumaczy co to za psychiczne-combo?

3

@Rl9k1nG niekoniecznie, ponieważ moim zdaniem konkretny, naprawdę globalny konflikt jeszcze przed nami i nie będzie on dotyczył Rosji i Ukrainy

15

@DLFCB najlepszy wątek wzajemnego "to nie ja, to on"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?