jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Zapytałem ChatGPT o odejście Busquetsa, a oto odpowiedź:
"Decyzja czy Sergio Busquets powinien odejść z FC Barcelony czy nie, jest kwestią subiektywną i zależy od wielu czynników, takich jak strategia klubu, forma zawodnika, jego relacje z trenerem i zespołem oraz jego własne preferencje. Busquets jest wybitnym zawodnikiem i jego doświadczenie i umiejętności mogą być ważne dla drużyny. Z drugiej strony, jeśli klub chce się rozwijać i ewoluować, a Busquets nie jest już w stanie spełnić wymagań, to odejście może być najlepszym rozwiązaniem dla obu stron. Ostatecznie, decyzja powinna być podejmowana przez klub i zawodnika po rozważeniu wszystkich okoliczności i konsultacji z odpowiednimi osobami w klubie."
:D
12
Zestawianie tego czopa który strzelił jakimś noname'om z takimi nazwiskami to przestępstwo. Staszek Badura, lider strzelców b klasy w grupie leszczy z wypizdowa pewnie też komuś nastukał i więcej a o nim jakoś nikt nie mówi. Byli piłkarze co strzelali na mecz po 14 bramek a jakoś ich w tym zestawieniu nie widzę
0
@Chucky hahahahahaahhaah ciekawe co to za wow
0
@Emhyr bo ludzie na całym świecie dalej wierzą że united medialnie ma choćby ćwierć podjazdu do Barcelony. To jest przepaść której united nigdy nie przeskoczy
1
Jak ja k..wy nie cierpię...
2
Lewy Kiwiora zareklamował publicznie. Choć to pewnie nie miało żadnego wpływu na transfer, to myślę że na barkach Kiwiora spoczywa teraz reklamowanie tego polskiego pokolenia wśród zespołów z topu, nie jakiejś spezii, salernitany, galata czy innego Freiburga
2
@Redakcja dzisiejszy mecz nie jest żadnym szlagierem fakt, więc obszerna zapowiedź nie jest konieczna. Jednak apeluję po raz kolejny o felietonowe zapowiedzi spotkań, robiliście to świetnie, więc jak nas rozpieściliście to proszę to kontynuować. Co jest ważniejsze dla kibica niż dzień meczowy? Jak Messi Sevilli bił rekordy strzeleckie to byliście w stanie o tym pisać 10 razy do roku. Od 2 albo 3 sezonów zmieniliście format artykułu o meczu który się mało komu podoba. Dla mnie czytanie tego to była świętość, dziś nawet nie spojrzę bo wiem co tam zastanę. Zwłaszcza że jesteście w stanie to robić bo kilka razy do roku piszcie meczowy felieton. @Redakcja proszę o przedyskutowanie tego i o zwrócenie uwagi bo nie chcę mi się już po raz kolejny na to zwracać uwagi
1
@Colon żaden hejt park nie jest dobry ludzie
0
Odklejenia ciąg dalszy...
0
@Rastafarnianin super momenty* bo super meczu od 1 do 90 minuty nie zagrał nigdy.
0
@FcPortoFan1999 trza by było przenosić kolebkę PiS do Częstochowy, na co to komu?
1
Ponad 2 mld na TVP? Już wiemy w jakim celu ;)
3
@Sysia11 schlieri się wtedy już kończył niestety. Ale zgadzam się bo Ryoyu to mój jedyny bastion po Polakach w tej dyscyplinie
5
Arsenal vs Newcastle- pan Twarowski komentuje z jakimś beztalenciem komentatorskim... City-Chelsea pan Pełka komentuje z tym samym beztalenciem komentatorskim...
4
Pierwszy raz w życiu nie jestem smutny, ani zły, a poprostu śmieje się w najlepsze z tej drużyny
0
Trzecioligovia Hiszpaniów to jednak trudny rywal
0
Skończcie narzekać na pojedyncze zjazdy i pojedynczych piłkarzy, widać jak na dłoni że tu nie działa system. I nie chodzi mi tu o zadne #Xaviout
0
Brakuje tylko alby żeby do sędziego po karniaka leciał. Parodia
0
Brawo Intercity! Teraz tylko to utrzymać i zajechać panów jeszcze dłużej a później niech wy...ją na trening w 3 króli bo bez zachurwania nic z tego nie będzie?
0
Mam nadzieję że za karę sobie potrenują 30 minut dłużej... Nie przystoi coś takiego...
0
Arsenal wczoraj lepiej klepał Newcastle w polu karnym i odwrotnie...
0
Ktoś nie ma dźwięku na tvp sport?
1
Kochanie i czczenie Bandery, które jest potępiane przez Polaków (które sam potępiam) jest tym samym, co czczenie przez Nas Polaków nAPOLEONA bONAPARTE, który był ybanym zbrodniarzem i rzeźnikiem z mniejszą ilością ofiar niż Hitler i tym podobni... A dziś śpiewamy o nim w hymnie.TFU
0
@Rust_Cohle kibic sukcesu od 2013 roku... Czyli generalnie jak kanonierom nie szło. Był tam wtedy ciekawy zaciąg, Cazorla i te sprawy.
1
Nikt mi nie uwierzy ale... Byłem pierwszym, niezachwianym kibicem Artety. Jak się komuś chce niech szuka w komentarzach
0
Jag elsker Haaland! Faen mBAPPE!!!
0
Mbappe biedaku, nic nie umiesz w ataku
Przyjmij odemnie obie ręce fucków
Kij w nery od Polaków, tak samo cały Kraków
Nienawidzi ciebie i całej Francji Jakub! ;)
0
@mextexperu u nas dzieci stać na komputer i nie ma kto biegać po podwórku żeby się stawać dobrym piłkarzem
0
Brawo Brazylia, brawo Neymar, brawo zaciąg z Realu, Brawo Casemiro, Brazylia ty zdziro o to właśnie mi chodziło!!!
1
@MessInTheClub jak zwykle, od jakichś 5 lat co go widzę w studio