jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ci dalej z tym pytaniem? Serio?!
11
Ależ złoto :D
1
@Panpiwkarz czyżby nasz stary przyjaciel KoemanAmorecitoLizoodbyto?
1
@KamQiX pdf zawsze ma problem ;)
0
Mimo że wolę Glasgow Rangers to miło po chyba wielu latach zobaczyć Celtic znów w lidze mistrzów. Zanim im Rangers zabrało mistrza na te 2 lata to chyba wcześniej też mieli problem z awansem
0
Marzy mi się żeby mężem pani Hermoso okazał się jakiś karku, który najpierw zajedzie na skrzyżowaniu drogę rubialesowi a później delikatnie sklepie mu ryj za to zachowanie.
0
@Colon arę you good at suc... Ekhm... Make ice cream?
1
A tu legendarny piłkarz Allessandro Del Piero, z legendą polskiego kabaretu i stand-upu- Abelardem Gizą. Wielkie brawa proszę państwa!
0
Rambla zapewnia najlepsze przygotowanie do sezonu jakie można dostać.
Frenkie, Griezzmann, Coutinho, Dembele, Ferran- Entuzjazm i Flop
Paulinho, Vidal, Rakitić, LUUK, Alves- wszem i wobec sceptyczny pocisk, a jakoś dali radę
Felixa tutaj nikt nie chce więc pewnie odpali. Romeu też utrzyma ten lekko średni solidny poziom i można już można już mówić o normie
0
Wiele racji widzę w kwestii Araujo, ale jakoś nikt zakochany w naszej skale nie umie obiektywnie przyznać, że on sam w sobie jest dość szklany i ma bogatszą historię kontuzji niż większość zespołu i pod tym względem jest w topce drużyny. Albo mi się tak wydaje przez jego staż w klubie
0
Trafił ktoś kiedyś na jakiś wiarygodny zarobek w pracy zdalnej? Chociaż koło tego tysiąca złotych?
1
@Transu96 po to że Messi w wieku 45 będzie bardziej decydującym zawodnikiem niż Neymar za 2 lata
20
Skoro poprawność to gdyby tak... Ależby to siadło! Demonstracje i oficjalna, zadeklarowana wojna wytoczona białej populacji gwarantowane. Odbijałoby się światowym echem ładnych parę lat. Sprawa w sądzie dla Netflixa, petycje o likwidacje serwisu (białej rasy też bo czemu nie) już to widzę oczami wyobraźni
https://x.com/LibertyCappy/status/1691233265712017408
3
Przed chwilą przescrollowałem pytanie czy to najlepszy pilkarz bez złotej piłki w historii i odpowiedź brzmi nie. Tak samo nie ma prawa być uznany najlepszym budowlańcem ten, który zostawi ci pół niezrobionej łazienki choćby umiał językiem szpachlować, albo genialny ogrodnik co ci połowy projektu nie wykona i pół ogrodu zostawi a przez drugie pół czasu nie będzie go u ciebie pod domem. Gość może przez parę miesięcy w karierze stał obok największych tej dyscypliny. Jeśli chodzi o zawód piłkarz to taki James Milner to ze 3 razy lepszy PIŁKARZ od niego. Neymar umie w piłkę grać, ale piłkarz z niego marny. Ale na to pytanie odpowiedź już brzmi: tak
https://x.com/BrazyliaFutbol/status/1691021187218821120
21
Większość ma swoich Casemirów, Pepe, czy innych Ramosów. Chyba tylko pepe mi z nich wszystkich nie zwisał, ale tej ..rwy nienawidzę.
0
Dla mnie rewolucją w piłce byłoby przedłużenie protokołu meczowego o godzinę bądź dwie, gdzie sędziowie po meczu mogliby usiąść i podejmować decyzje, czyli dodawać i cofać kartki patrząc na te wszystkie powtórki. To by było coś. Tylko że takiego karnego nie cofniesz, wiadome. Ale komisja ligi się zbiera nieraz do różnych rzeczy a sędziowie mogliby to robić po każdym meczu. To by się pewnie wiązało ze zwiększeniem wynagrodzenia
1
Po pierwsze: babole gwarantowane
Po drugie- dopóki Courtois nie wróci czyli jakiś marzec/kwiecień myślę że 5 czystych kont Realu to jest maks
Po trzecie: to oznacza że obie strzelą bądź +2.5 można będzie nieraz śmiało obstawić, chyba że ktoś jest impotentem w ataku
Po czwarte: poczekajcie ze trzy-cztery kolejki żeby sprawdzić czy coś w tym jest
Po piąte: macie mini "pewniaczka" do wiosny
Po szóste: jak się okaże że mam rację to nie ma za co ;)
1
Marzy mi się koniec jakichkolwiek ruchów do klubu. Z zachowaniem Fatiego i pożegnaniem Dembele Alonso i Garcii. Chciałbym tu spokoju, z tymi głupimi przepisami toczymy ciężkie bitwy a i tak w większości przegrywamy, bądź mamy roczne a nawet póltoraroczne problemy, rejestracjami. Odpuszczenie sobie szastania 70milionami tylko zostawienie ich w budżecie dałoby oddech. Perez miał jaja wogóle nie dokonywać ruchów i przeszedł przez to suchą stopą (fakt faktem że wygrywali wtedy ligę mistrzów jakimś cudem ale i tak). My mamy trochę więcej powodów na zaciskanie pasa. Kibic dzisiaj chce sukcesu żeby jutro płakać, bo klub dalej ma problemy z najprostszymi operacjami. Nie mówię o nie dokonywaniu ruchów, tylko o obecnym braku oszczędności, wręcz dryblowaniu między przepisami FFP la ligi. Myślę że hajs z Dembele i awans do 1/8 lm (co jest gwarantem nawet bez Dembele bo nie wierzę w dalsze blamaże) , nawet bez mistrzostwa w lidze, postawi nasz fundusz w niebo lepszej sytuacji na sezon 23/24
0
@D10SLEO życzymy miłego seansu chłopaki:D
0
Ale mi nieszkoda wszystkich którzy mają problem z tym czymś czymśtam. Dobra karma w końcu dojeżdża tych co marnuja czas na jakieś haje fejmy i inne klaudy
1
@Transu96 nie dość że trans to jeszcze za Neymarem, i porównuje PL z ligue i wogóle drużyną która gra pod 2-3 piłkarzy w tym pod niego
0
A ja to bym tego dembele oddał i dał odsapnąć budżetowi nie robiąc już żadnych transferów, z Silvą czy bez nawet jakby był Dembele to jak narazie nie liczę na jakieś kokosy w LM a liga jakoś w walce o mistrza powinna przelecieć, nawet nie wygrana
10
Od 2012 roku Polska reprezentacja jest mi totalnie obojętna, oglądałem może parę meczów na krzyż. Ani trochę mnie nie boli, ani nie interesuje co się z nimi dzieje. Wam radziłbym to samo, będziecie zdrowsi. Naprawdę szkoda czasu z życia i nerwów na to. Żadne mistrzostwa ani przepchane euro 2016 (ten pseudosukces z grudnia tym bardziej)tego nie zmieniły i nie zmienią. Masochizm? Nie polecam, wypisałem się dawno temu i zawsze prędzej czy później się potwierdzi, że miałem rację. Dziś dzięki Hiszpanii, Barcelonie, Sociedad, Napoli, Guardioli, Polonii Warszawa czy Puszczy Niepołomice z dobrym humorem stwierdzam, że mam za sobą kibicowsko świetny sezon ;) mam sobie to psuć drużyną która mnie nie porywała nigdy w życiu? Wyrosłem z tego dawno temu. Takie uczucia to ja mogę żywić do Barcy, bo jest tego dużo bardziej warta :)
0
@VanBest na marszu równości poszukaj
0
Połowa Polaków nie lubi Lewego bo tak... Szczerze powiem że nie lubię Głaszczykowskiego, też bo tak! Swoje powody, bardziej logiczne niż "strzela dla Niemców" mam, ale nie będę się tu kłócił ani prowokował;)
1
@bartoszek nie bądź taki zero jedynkowy w odbiorze tego artykułu. Nigdzie tu nie pisze o przejęciu własności, pozatym na logikę to raczej mało prawdopodobne bo niby jak? Nie ma tu żadnych podstaw żeby wyciągać od razu najgrubsze wnioski. Nic z tych rzeczy i nic na rzeczy. Jeśliby się coś działo to się z tobą zgadzam, jednak nie dzieje się nic takiego i raczej nie ma mowy o jakimś przejęciu. To tak jakby po wizycie w Manchesterze bądź Paryżu wnioskować że zaraz dojdzie do transferu haalanda albo mbappe, co byłoby wnioskiem skrajnym i niezbyt rozsądnym. Interesy w sprawie klubu- prawdopodobne, w sprawie przejęcia procentów własności-niepraedopodobne.
0
Piękne koło zatacza historia Gundogana z Barceloną. W latach 2011-2013 był łączony z Barcą, z racji chęci Pepa czy później Tito. Pep z czasem ten transfer zrealizował w City, dziś Niemiec znów jest przymierzany do Barcelony, tym razem potrzebny Xaviemu, z którym przecież mogli grać w jednym zespole. Ciekawa historia :)
0
@Luciano99 bo już zjadłeś
0
@LM10GOAT dodirepack to mój ziomuś. Przez dekadę mi piracił Managera:D
4
Oficjalnie: Barcelona i Girona najlepszymi drużynami w Katalonii! Drużyna Espanyolu zajmuje w tej klasyfikacji trzecie miejsce, co można uznać za spory wyczyn. ;)