0

Jeden z piłkarzy Podbeskidzia ma kombo nazwisko - Willmann.
Anglik, żyd czy Niemiec?

1

@_barti pizzagate

6

A ci dalej myślą że nasza polityka będzie wiecznie zależeć od naszych polityków przy tym wszystkim co się na świecie odpierdziela... otóż, nie ma szans ;) jest tyle planów globalistycznych na najbliższe lata poczynając od pieniądza przez CO2, multikulti na atomach czy wojnach kończąc, że agentura przepcha wszystko w każdym państwie i żaden mikrus pokroju Dudy mentzena kaczki tuska czy innych korwinów i hołowni nic z tym nie może zrobić. Jak to widać od 10 lat a ludzie zamiast spojrzeć z boku to żyją tu i teraz łykając system jak pelikany. W tym momencie mógłby być nawet partia/premier/prezydent/polityk zbawca i by tej machiny nie powstrzymał. Na świecie od dobrych paru lat wylewa się taki syf że tu naprawdę nie trzeba filozofii ani teorii śpiskowych żeby sobie zdać sprawę że dążymy do samozagłady. A zbawienie przyjdzie w kamerach, elektronicznych pieniądzach i systemie punktacji społeczeństwa w imię bezpieczeństwa. Możecie mnie poprawiać, nie zgadzać się, ale tępych ślepakow nie zapraszam, całą resztę zapraszam do dyskusji jakby kto chciał.
Folia na głowę i za ojczyznę ;D

0

@FcPortoFan1999 nie zapominajmy również że czvzenie obrazów i budynków jest bałwochwalstwem, czyli złamaniem pierwszego przykazania

4

Niech frajerscy idioci z La Liga dalej każą grać po 110 minut mecz, napewno nie będzie kontuzji.

0

Wyjedziemy na prowadzenie do 20 minuty? Niemożliwe? Granada jak narazie pokazała że niemożliwe nie istnieje

0

Ktoś mówi o oszczędzaniu piłkarzy jak ewidentne spalone, są nieraz wyczekane do końca akcji, zbędne bieganie. Robili to już przed varem i irytuje mnie to strasznie

0

3.50 na Barce w młodzieżowej LM to było dużo :D

0

Chore to są wogóle klauzule w Hiszpanii. Kwota ma być zaporowa żeby mieć pewność i kontrolę nad sytuacją. W innych ligach ta klauzula w większości nie istnieje więc można powiedzieć że wynosi nieskończoność bo klub może sobie zażyczyć dosłownie każdej kwoty. W Hiszpanii ten komfort dają tylko i wyłącznie klauzule takiej kwoty

1

@mrboom 200 bodajże były wypisane co na której stronie się znajduje

10

@Comentateiro król gorących w formie

1

Tak sobie pomyślałem, że dla mnie jako fana piłki, znakiem postępu technologicznego jest to że kiedyś niektóre mecze trzeba było znaleźć w radiu chcąc mieć jakąś relację, dziś nawet egzotyczne dajmy na to jakieś ligi armeńskie możesz oglądać jako kropki niczym w starych fm'ach, a nierzadko też są transmisje na YT

0

We francuskiej wersji zamiast Podsiadło dubbinguje pewnie rabiot

0

@Ojciec5tkidzieci a ja pamiętam pana jerzego dudka, który już w programie "Szymon Majewski show" opowiadał o Cristiano i jego- uwaga uwaga- MENTALU w porównaniu do Messiego... pierwszy raz się z tym wtedy spotkałem. Dziś mental to jest mental, mentalna legenda

0

@clyde wiedźmin, diablo, mass effect (ale do klimatów kosmicznych jestem uprzedzony w każdej formie)

1

Wyszłem z domu, kręcę kołem na superbet i dostałem freebet 5zł. Spoko, zagram jak wrócę do domu. Wracam do domu a mój bonus wygasł 10 stycznia 2026 roku. Właśnie tak twój stary powinien wrócić z mlekiem ;)

0

Świetne podsumowanie ery Xaviego, sam bym tego lepiej nie ujął. Wszystkie betonowe ułomki krytykujące go powinny zamilknąć bo nawet bez trofeum w tym sezonie postęp widać na każdym kroku. Wpadki były, są i będą, dla mnie może się stać znowu jakieś Anfield czy inny mecz z Bayernem i nie odmówię tu progresu. A wszystkie złośliwe porównania że Koeman tego składu nie miał itp są trollami. Trener nie będzie przepraszał za to że ma nad sobą i wokół siebie ogarniętych i kompetentnych ludzi w przeciwieństwie do koemana. Mógłby tu jeszcze wylądować mbappe z Belinghamem rodrim i haalandem i Koeman-ball by walczył conajwyżej o podium w La Liga

1

@don'T.R.I.P.e teraz tylko postawić w weekend na Aston Villę, nieważne z kim by grali i tak wygrają. To są prawa tego wszechświata

0

@LyFT brytyjski futbol się kłania ;)

0

@adi7adi8 ponoć wielki Polski talent na miarę największych legijnych bramkarzy. Zrobił się o Warszawie taki stereotyp że teraz ino przytulajo hajsu za średnich bramkarzy

0

@FCBMati10 Lengia

1

@SuperPatsonFCB w większości meczów tego tego nie ma niestety

1

@Guess ruskie onuce pewnie jakieś i te sprawy

0

@FcBforever221 okurr... ale babol rzeczywiście ;D w takim razie myślę że nie zdobędą LE, jednak powalczą o mistrza

0

Jeśli Liverpool rzeczywiście jest już na właściwych torach to pamiętajmy, co ten Klopp potrafi nawyrabiać. Półfinał LM i top 3 PL w pakiecie conajmniej... podkreślam JEŚLI

1

@Comfortable_ wymagająca premier league plus wcale nie taka szeroka ławka

5

Były różne mecze Enrique MSN czy manita Valverde z Realem, jednak takiej zabawy oglądając mecz nie miałem od 2011 roku chyba (pamięć pewnie szwankuje jednak tak mi się wydaje)

0

Nie było mnie chwilę i nadrabiam parę artykułów, a tam jeden o czerwonej kartce Fermina... Ja tam się cieszę, gdyż Araujo też zaczął przygodę od czerwonej kartki i to w pierwszej drużynie. Wszyscy wiemy kim dziś jest Araujo...

3

@MadafakinGuy szpinak

0

A tu bach! Szybkie kursy trenerskie i lewy przejmuje kadrę!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?