6

@Vernon_Roche hipokryzja to się nazywa

0

Dziś mamy Raphinie, Bartomeu byłby zdolny ściągnąć z powrotem Rafinhę za jakieś 20+ mln :D i 20mln zmiennych

0

Ta maszyna czasem ma wirusa który się nazywa bramkarz

1

Oj panie Kaahn, strzeż się Lewego pan

3

O Sevillę w tym sezonie bym się nie martwił. Jednak takie transfery jakie robią już kilkanaście lat to nie jest żadne Czary Mary i czasem nie wychodzi, mieli już takie sezony. Myślę że w październiku już będziemy wiedzieć czy muszą się dotrzeć, czy dziury kadrowe w obronie ich wyrzucą do LE. La Liga albo na tym straci bo Atletico znowu się wygodnie bez presji rozsiądzie na rok w TOP 3, albo zyska podwójnie gdy któryś klub 2ego szeregu się tam będzie przepychał. Marzy mi się TOP 5 w La Liga, a tu nawet stabilnej czwórki nie ma. Villarreal na papierze wiecznie świetny i zdolny do niespodzianek, Betis wygląda fajnie i będę im kibicował, jednak chciałbym betonowego TOP 5, bo jak elita się rozszerzy to liga będzie miała więcej twarzy i rozpoznawalności. Co nam z przebojów Rayo czy innej Granady skoro globalnie to zespoły bez twarzy i jakiejkolwiek marki? Nie wiem czy La Liga nie wyszła by lepiej na tym gdy Sevilla Villarreal czy Betis będą większymi klubami. Gorszy sezon Sevilli to byłaby dla nich szansa. Bo Sevilla i tak wróci, a oni się wzmocnią
P.S tak Tottenham lądował w elicie, Everton przespał. I nie chcę mówić o finansach PL tylko tak sobie myślę że to jakaś reguła, może się mylę

3

Tytuł artykułu FCBarca.com w 2012 roku:
"Laporta: Chciałbym być prezydentem Barçy w niepodległej Katalonii"
Z Alemanym u boku se to ogarnął ;)

0

@Kondziubarca kurde tyle już trwa ta saga, że byłem pewien, że podpisał ładnych parę tygodni temu

0

@Emhyr jutro zacznie ścigać Messiego. Oczywiście strzeli im może łącznie 1/5 tego co Leo, co nie zmienia faktu że zacznie od jutra ;D

1

Wieczysta Kraków- Skupowanie byle kogo za gruby hajs i zwalnianie trenera, bo się okazało że w 3. Lidze już nie wystarczy parę gwiazdek wpuścić na boisko i odpalić walec bez systemu. Polskie PSG? Nawet oni w 2012 roku to zrobili lepiej. Niech się pan słoneczny Kwiecień przygotuje na ładnych 10 lat ciężkich bojów o ekstraklasę, bo sprofesjonalizować klub, a nim zostać to dwie różne rzeczy ;) Może jakieś praktyki u Dietmara Hoppa? Jemu jakoś na dużo cięższym terenie i dużo cięższych warunkach poszło o niebo lepiej, więc wymówki w stylu "trzeba czasu" to mogą działać w 1lidze, a nie w 3 i zmiana trenera w sierpniu.

0

Jak napuścić na hejterów pajacerki i ogólnego stylu bycia mmmbbbaaapppeee innych hejterów? Zrobić z nich transfobów i każde złe zdanie o nim zmieszać z tym tematem. Cyk! Mbappe ofiarą

7

UEFA "przykładnie" kara P$G za FFP, na równi z Monaco i Marsylią. Kto na tym traci? Ten kto za to realnie zapłaci, bo umówmy się że dla PSG bezwarunkowe 10mln i zawieszone 55mln to wciąż jest wyciąganie paru stówek mandatu, nie to co dla dwóch pozostałych klubów. Pokerowa zagrywka, wycieranie mordy ligowymi rywalami, toż to majstersztyk na miarę tego syfiastego tworu zwanego klubem piłkarskim.

0

Hajs z transmisji i szansa na pokazanie się dla tych naprawdę najmniejszych. Trochę rozgłosu dla kogoś pokroju błękitnych bo w ćwierćfinałach już będą na ustach piłkarskiej Polski. Media społecznościowe, obserwacje rozgłos, samo się robi


1

@JohnnyBarca ponoć ten sezon będzie jego, przekonamy się :D

0

Ktoś coś mówił o strzelaniu bramek innymi piłkarzami? :D przecież Lewy to zrobił jakby grał z nim w jednej drużynie

0

Sędzia się dobrze wywiązał ze swoich założeń taktycznych

1

Kto by pomyślał że na Viaplay można oglądać pornografię

0

Każdy kto gra w bukmacherke ma jakiś klub, na który stawia, stawiał i zawsze będzie stawiał, czy to plusy czy handicapy czy rożne czy wyniki u mnie takim klubem jest Accrington i Sassuolo, u ziomka Crystal Palace i wiecznie się go pytam co on robi, a później wygrywa :D

0

@JohnnyBarca no właśnie, a poziomem nie odstawali :D

0

@Medium firmino grał ciężką kupę z MU, a Salah i tak zrobi sezon

0

Oier olazabal
Victor Espasadin-Marc Bartra-Marc Muniesa-SERGI ROBERTO!
Marc Valiente-Marc Crosas-Xavi Torres
Cristian Tello-Gael Ettock-Isaac Cuenca
Oto jedenastka wychowanków którym poszło gorzej niż źle, a stworzyłem ją po to żeby uwydatnić tą kalekę ROBERTO

0

Ale że Torre do Andorry? D:

0

@Survier i zrobi tam karierę! Wiem to bo to najwyższy czas na wielką karierę polskiego juniora po salamonach i tych innych z u-23 premier league

1

Macie swoją Memczystą... Tfu!



41

Weźcie se wolne 6 września bo gramy od rana do wieczora


Tak się kończy Mundial w grudniu:D

0

@LonelyVEB no właśnie nie o to tu chodzi ;)

8

Barca's Worldwide Angel


7

Burza za oknem, grzmot na boisku wszystko się zgadza

0

Twarz ten Haga jest tak memogenna że szok

0

To uczucie gdy się cieszysz że do składu rywala wchodzi Ronaldo i daje ci nadzieję:D

1

Jedyną nadzieją LVP jest Kryśka na boisku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?