0

@Compadre z tym, że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo... PDK!

10

Pozdro dla użytkowników, którzy kibicują i Lewemu, i Messiemu. Niewielu tu takich

1

@FC1899Barca czekamy na ranking @Rust_Cohle wtedy się okaże :D

0

@WarioWep Belg bez podjazdu

0

@tristan87 trochę tego i tamtego. Co nie znaczy, że piszę głupoty

1

@Sau_Ron bo jesteśmy najlepsi, i mamy najlepszą i w pełni profesjonalną @Redakcja

2

@Redakcja Moglibyśmy grać w Segunda, a i tak fcbarca.com pozostanie najlepszą polską stroną klubową w Polsce. Mówię to w 400% obiektywnie, zwiedzając wiele stron wielu, wieeeelu klubów.

1

@kazbychu przyjąłem. Postaram się tego nie robić

1

@qubson12345 nie ma szans, to nie jakiś Lipsk z Salzburgiem czy coś tam. Nie fantazjujmy. 90% z twojej propozycji może jeszcze ale nigdy nie zobaczysz tego co przedstawiłeś w El Clasico. Mogę się przelewem założyć o 1000zł

0

@qubson12345 nie ma szans na żadne z tych trio

0

Mógłbym powiedzieć mnóstwo pseudoeksperckich, laickich opinii, ale powiem jedno wielkie uniwersalne- gdzie legła nie może...

0

@tomek8756 opinia failksperta...

2

Rzucał ktoś palenie ze wspomagaczami typu desmoxan? Jak to działa, czy warto i jaki wspomagacz uważacie za najlepszy?

2

@neeed weź go nie obrażaj

1

FC klepkalona!!!

1

Szacun dla kibiców Eintrachtu za niesamowity klimat juz na wejściu

1

Wolski komentuje także nawet pod tym względem LE jest w Polsce bardziej prestiżowa niż LM :D

0

Sam mam swoje podejście do kibicowania, np. Bardziej nienawidzę PSG od Realu, ale cieszyć się na codzień z bramek Benzemy, bo Lewy. czy kibicować mu w zdobyciu ZP to moim zadaniem mała przesada. W dodatku jeśli lewy przeszedłby do nas to ze 30% z was go nie lubi i życzy mu źle a pewnie z 10% z tych 30tu by dostawało szczerego wqrwa jakby im jakąś ilością bramek zamknął pysk. Możliwe że nie cieszyli by się nawet z bramek Barcelony, ale to ja nie jestem prawdziwym fanem Barcy...

0

@Emhyr niby po co miałby zmieniać przepisy które i tak go nie dotyczą? :D

4

Jak ludzie płacą za Polshit to niech się nie dziwią, zawsze tak było i będzie. Nie dość że jakieś kuchnie w studio to jeszcze zsisiany komentarz ze zsisianymi komentatorami typu Wichniarek, niedzielan, hajto, że o kodowanych Pucharze i Superpucharze polski nie wspomnę

3

Coś czuje że City tego dzisiaj nie przepchnie, mecz jak każdy w którym tracili punkty

0

@Dojt a to ty nie wiedziałeś od 4 lat że nie ma szans na transfer do nas?

1

@Hubsao mógłby to nawet miś jogi powiedzieć cytowany przez NASA na Saturnie co nie zmienia faktu :D

25

Myślałem, że na temat ich gry powiedziano już wszystko, ale to jest top topów

1

@Pawel13sz białymi włosami, białym, białą piłką w ich białą siateczkę :p

3

@Janiama biorąc pod uwagę długość jej kariery to pewnie około 2mln rocznie wychodziłoby. Dla Alemanyego to bułka z masłem, if you now what i mean...

0

@BoreekxD no co ty...

2

Taki tam screenshot UEFAlony totalnie wyjęty z kontekstu :D

2

@IronSanHybrid dobrze bo wyszła parówa z ukrycia po latach i juz mi nikt nie powie, że przesadzam jak go cisne. Takie rzeczy pokazują kto jest kim więc plus jest taki że wyszło szydło z wora

0

@masq no i tu dochodzimy do sedna- tak jest, ale nie powinno tak być!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?