jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Compadre z tym, że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo... PDK!
10
Pozdro dla użytkowników, którzy kibicują i Lewemu, i Messiemu. Niewielu tu takich
1
@FC1899Barca czekamy na ranking @Rust_Cohle wtedy się okaże :D
0
@WarioWep Belg bez podjazdu
0
@tristan87 trochę tego i tamtego. Co nie znaczy, że piszę głupoty
1
@Sau_Ron bo jesteśmy najlepsi, i mamy najlepszą i w pełni profesjonalną @Redakcja
2
@Redakcja Moglibyśmy grać w Segunda, a i tak fcbarca.com pozostanie najlepszą polską stroną klubową w Polsce. Mówię to w 400% obiektywnie, zwiedzając wiele stron wielu, wieeeelu klubów.
1
@kazbychu przyjąłem. Postaram się tego nie robić
1
@qubson12345 nie ma szans, to nie jakiś Lipsk z Salzburgiem czy coś tam. Nie fantazjujmy. 90% z twojej propozycji może jeszcze ale nigdy nie zobaczysz tego co przedstawiłeś w El Clasico. Mogę się przelewem założyć o 1000zł
0
@qubson12345 nie ma szans na żadne z tych trio
0
Mógłbym powiedzieć mnóstwo pseudoeksperckich, laickich opinii, ale powiem jedno wielkie uniwersalne- gdzie legła nie może...
0
@tomek8756 opinia failksperta...
2
Rzucał ktoś palenie ze wspomagaczami typu desmoxan? Jak to działa, czy warto i jaki wspomagacz uważacie za najlepszy?
2
@neeed weź go nie obrażaj
1
FC klepkalona!!!
1
Szacun dla kibiców Eintrachtu za niesamowity klimat juz na wejściu
1
Wolski komentuje także nawet pod tym względem LE jest w Polsce bardziej prestiżowa niż LM :D
0
Sam mam swoje podejście do kibicowania, np. Bardziej nienawidzę PSG od Realu, ale cieszyć się na codzień z bramek Benzemy, bo Lewy. czy kibicować mu w zdobyciu ZP to moim zadaniem mała przesada. W dodatku jeśli lewy przeszedłby do nas to ze 30% z was go nie lubi i życzy mu źle a pewnie z 10% z tych 30tu by dostawało szczerego wqrwa jakby im jakąś ilością bramek zamknął pysk. Możliwe że nie cieszyli by się nawet z bramek Barcelony, ale to ja nie jestem prawdziwym fanem Barcy...
0
@Emhyr niby po co miałby zmieniać przepisy które i tak go nie dotyczą? :D
4
Jak ludzie płacą za Polshit to niech się nie dziwią, zawsze tak było i będzie. Nie dość że jakieś kuchnie w studio to jeszcze zsisiany komentarz ze zsisianymi komentatorami typu Wichniarek, niedzielan, hajto, że o kodowanych Pucharze i Superpucharze polski nie wspomnę
3
Coś czuje że City tego dzisiaj nie przepchnie, mecz jak każdy w którym tracili punkty
0
@Dojt a to ty nie wiedziałeś od 4 lat że nie ma szans na transfer do nas?
1
@Hubsao mógłby to nawet miś jogi powiedzieć cytowany przez NASA na Saturnie co nie zmienia faktu :D
25
Myślałem, że na temat ich gry powiedziano już wszystko, ale to jest top topów
1
@Pawel13sz białymi włosami, białym, białą piłką w ich białą siateczkę :p
3
@Janiama biorąc pod uwagę długość jej kariery to pewnie około 2mln rocznie wychodziłoby. Dla Alemanyego to bułka z masłem, if you now what i mean...
0
@BoreekxD no co ty...
2
Taki tam screenshot UEFAlony totalnie wyjęty z kontekstu :D
2
@IronSanHybrid dobrze bo wyszła parówa z ukrycia po latach i juz mi nikt nie powie, że przesadzam jak go cisne. Takie rzeczy pokazują kto jest kim więc plus jest taki że wyszło szydło z wora
0
@masq no i tu dochodzimy do sedna- tak jest, ale nie powinno tak być!