jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@vangoor i dobrze, tam się nadaje
1
@barcelonaLM amisze
0
"Serie A jest lepszą ligą od La Liga"
Właśnie widzę...
Na papierze od jakiegoś czasu- być może, jednak od 15 lat jakoś tego jeszcze nie udowodnili :D
7
Leo Pedrrriiii!!!
1
@JohnnyBarca skończył się przecież...
1
@IronSanHybrid Paulo Coelho
0
Pamiętajcie że Xavi się skończył godzinę temu
0
@Adamski69 w zeszłym sezonie mieli banalną grupę więc te parę spotkań im siadło na konto+ powtórzone losowanie LM gdzie 2 razy i tak trafili na Lille
4
@Messibestplayerintheworld oj tak byczku!!! :D
1
@AlexDark00 Gerrard
0
@DamianBarcaCule jak mnie ktoś nie interesuje to Hejt parku z nim nie włączam niezależnie jaki by nie był. Będzie to dopiero 3 który włączę i obejrzę bo wiem że mnie będzie interesował
1
O 20 Hejt Park z Ćwiąkim. Po Probierzu i Małyszu będzie to dopiero trzeci warty obejrzenia Hejt Park (moim zdaniem)
8
@Cule1234 po Neymara delegacja leciała z tydzień i brakowało tylko żeby Bartek liva na YouTube zaebał
3
Mam bekę z tych chorągiew ktore jeszcze koło 20 minuty jarało się jaki to junajted nie mocny i jeszcze im kibicowało, bo anty-futbol Atleti powinien polecieć na zbity pysk. Anty-futbol gra dalej, a z nory wyjdziecie w ćwierćfinale i anty-futbol będzie cacy jak wpadną na Real
0
@VanBest chciałbym jeszcze Negana. Nie wiem ile jest prawdy w spin-offie o nim ale bym się nie obraził, przytuliłbym z chęcią taki serial
2
@P33ck moim zdaniem zawsze był top trenerem
0
@kamyk_23 należy im się po tym wszystkim. Nawet sezon na otrząśnięcie, nie mówiąc o tym że powinni być w 4 lidze
0
No lepiej żeby wylądował u nas i obok Fatiego chyba najbardziej utalentowany strzelecko dzieciak jakiego widziałem
@Stagiryta statystyki z transfermarkt to ściek
0
@DLFCB a ilu sezonowców...
0
@Tuc obawiam się tego że Mbappe się tam niebezpiecznie zbliży mimo że to trochę gorszy rodzaj kosmity. Na dzień dzisiejszy nawet nie ma swojego nemesis
0
"Obrona MU potrzebuje przebudowy" blablabla...
No dobra, no racja, no fajnie, tylko że...
Odkąd to przebudowują to nikt nie zwraca uwagi na wieczny talent Luke'a Shawa! Gościu to przebłyski na poziomie co najwyżej Digne'a i to tego z Barcelony. Maguajery, Varany, Lindelofy, a o Shawie cisza. Sprowadzili Tellesa i nie pykło. Jak masz Kryśke na LS to miej za nim chociaż dobrego obrońcę. Słyszę wszystkie oczywiste nazwiska na wylocie, a o Shawie nic i na LO dalej ma być lipa? Nie wiem kto tym zarządza, ale problemy United nie leżą na boisku tylko w biurach, bo nikt mi nie wmówi że taka ekipa nie ma mentalu. Rangnick zachowując proporcje zrobił wynik jak Brzęczek z Wisłą Płock+ Romeo Jozak z Dinamem, a jest wielbiony na świecie i nikt do końca nie wie za co
0
@ODWAGA jeśli one wszystkie są z ligi egipskiej to chyba czas się w niej rozeznać
8
@kuz wybijemy jutro cały świat... :D
1
Real 3-1 PSG
Złoto od JustCartoons. :D
0
@Deviler ale zawrze
0
@Rust_Cohle dzięki, przyda się
0
Macie podczas obstawiania meczów jakieś "swoje" kluby? U mnie to Accrington, Saint-Etienne, Genk i Sassuolo
3
Hahahahahahahhahahaahahah
Przecieże to kandydat na ARTYKUŁ ROKU
0
Jakby Neymar dopłacił do transferu ze 222 miliony to czemu nie? Trzeba myśleć o Barcy B, bo sobie ostatnio gorzej radzi, a ktoś solidny by się tam na ławkę przydał. Wszyscy wiemy co nawyrabiał, ale interesy klubu są ważniejsze niż unoszenie się honorem
0
Ciekawostka o PSG: Jakby nie Santiago Bernabeu to ten pseudo-klub mógłby wogóle nie istnieć. Szpilka dla kibiców PSG (taa, Messi rozumiem...)