jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BombowiecKrawczyk całe życie w nieświadomości, ewentualnie chwilowe zaćmienie
7
Do mankontentów Gaviego na skrzydle- chodzi o zdominowanie lewej strony i dodatkowego pomocnika do zdominowania środka pola. To już było tłumaczone i narazie się broni
2
@BART97 jakby zagrał 20 meczy to i tak ze średnią bramek na poziomie Messiego jak nie lepszą :D
0
@QQL5 nawet jak się nie wstrzelimy to z pewnością nie będzie męczenia buły więc mi się to podoba
0
Na mistrza nie ma szans tu się zgadzam, ale 2. miejsce to nie jest wcale czarna magia. Nie mowię że się uda ale logicznie rzecz biorąc wcale nie mamy na to mniejszych szans niż Sevilla, gramy z nimi jeszcze? Bo jeśli tak to już w ogóle dałbym szanse 49/51 dla nich
1
@ShawnC jaki ty jesteś troll żałosny to dramat, ile mam ci jeszcze powtarzać że koeman to totalny słabiak i nie wiem czy by sobie chociaż z Wisłą Płock lepiej od Brzęczka poradził
0
@BombowiecKrawczyk no ale przecież Messi... z całym szacunkiem do niego, niekoniecznie do tych sezonowców
0
@meteo100 mi się wydaje czy to około 55km/h?
0
@SuperPatsonFCB kurde nie zwróciłem uwagi ale zobaczę następnym razem
0
@albi właśnie chyba nie bo to jest raczej podczas akcji
0
@michal26 kiedy konkurs?
1
Mam pytanie- jak ktoś oglądał mecze po angielsku czy grał w Fifę to słychać tam często w komentarzu podczas meczu "nikulajza" czy coś takiego, mógłbym się w końcu po 20 latach dowiedzieć co to znaczy i co to za słowo?
2
@KrystianR to jeden z wielu warunków i nawet nie główny.
0
@Rust_Cohle liczbowo tez będzie o ile już nie jest lepszy od hazarda
1
@Uukasz_93 ale ludzie ci dalej powiedzą że jesteś foliarzem
8
@DonAndresFCB prawdziwy Robin Hood futbolu :D
2
@ShawnC wiecznego przegrywa depaya i luuka chciał sam koeman. Jeszcze twierdził że w pewnych aspektach jest lepszy od neymara. Co robi luuk u xaviego a co robił u swojego tatusia koemana? Rudy się nie nadaje pokazał to przez całą karierę a ty juz skończ ... kocopoły, bo brniesz w ten trolling już za grubo
6
@mateusz1989VeB nie dali mu tyle czasu co Xaviemu?hahahahahah przecież gościu dostał 1.5 roku a Xavi tu jest 4 miesiąc
0
@MarioVeB! Chelsea się nawet nie zaczęła. To że ją tak przehypowali to nie jej wina ;)
0
@hardmind moim zdaniem jest totalnie odwrotnie
11
@Mns21 Financial Fake Play
0
@Messibestplayerintheworld a jak był męcz to tu pisali że "Alves dzisiaj słabo" :D
1
@IronSanHybrid no właśnie, żeby ich zaraz ktoś za to nie pochwalił bo nie ma za co
0
@Azrik @Redakcja
3
W KS była dyskusja co zrobić z Rosyjskimi sportowcami rozsianymi po świecie, coś że "jakby pisali deklaracje potępiającą wojnę to może wtedy ich dopuszczać do udziału w wydarzeniach"...
Sprawa jest banalnie prosta- skoro Rosjanie są zdecydowani w wykluczaniu Ukraińskich sportowców z gry u siebie w kraju, tak reszta świata powinna być zdecydowana żeby robić to samo wobec rosyjskich sportowców.
3
@Hubsao jak na klub który dużo z tego zarabiał więc prawdopodobnie dużo wydawał to potężne okrojenie budżetu więc jeszcze większy szacun
0
Jak myślicie kto będzie piłkarzem lutego w LL? Obowiązkowo ktoś z naszych (wiem że Messi był ze 20 razy przekręcany) tylko KTO? Gavi? Pedri? Busquets? Alba? Auba? Może ktoś inny?
1
Perez GUESS WHO'S BACK!!!
1
Kręci mi się w głowie po tym co właśnie zobaczyłem
0
@SinMistico jak zapytasz jeszcze 10 razy