0

@Deeespacito Ja grałem w pierwszym sezonie bez transferów później sobie dalem limit 25% z transferów i tak zarobiłem na kessiego i Emersona

1

@michal26 znamy znamy oglądamy ;)

4

Najlepszym strzelcem w historii był Brazylijczyk Arthur który w latach 1920-1940 strzelił 1329 bramek

Jak już mamy liczyć te towarzyskie i nic nie wartemecze to i tak SZACH MAT Pele

0

@Jacu327 jestem fanem Sassuolo odkąd ich tylko zobaczyłem po awansie, większego fana w Polsce nie znajdziesz :D

1

@IronSanHybrid z sentymentu Ghana, WKS, Nigeria (Jay Jay Okocha ISS Pro 2)

1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Arkon władca pierścieni, obejrzaałem kiedyś Hobbity i bardzo mi się spodobały więc postanowiłem od a do z władcę pierscieni i raz odpadam przy pierwszej części rok później po drugiej później po połowie i tak dalej... pewnie jeszcze kiedyś spróbuję ale nie łapie mnie to

0

@Sulimo i zostawił ją w ścisłej czołówce ligi bo umiał poprowadzić piłkarzy których sobie pościągał i miał do dyspozycji, na co tu narzekać? Że wiedział który piłkarz ma jakie umiejętności? Jak patrzy na Polaka to się przestaje znać na piłce?

0

Prawda jest taka że g*wno wiecie co się działo w Cracovii , a każdy sobie wyrobił totalnie przekłamany stereotyp o Probierzu. Dawał szansę w 90% szrotowi z zagranicy i to jest prawda jak i to że 90% z was się naczytało na ten temat głupot i powtarza

0

@Sulimo jakiej znajomości? Jakby nie odmówił Bońkowi to byśmy nie mieli Brzęczka tylko jego

0

@Verema przydałby się tam Messi jako szukający i Pepe z Ramosem jako Pałkarze

0

Orientuje się ktoś na którym miejscu Gryffindor w tym sezonie? Bo na flashscore nic nie pisze...

0

Komentarz usunięty

1

@Maker0 no i mają rację, na nowym LĄDZIE tzn za granicą :D

3

@Kusco15 nie dość że polityka to jeszcze szuka atencji... z Mentzenem macie coś wspólnego, też się upominasz tylko o uwagę i też nawijasz tu głównie o polityce. Zamiast mieć pretensje to się ciesz że nie ma herbów minusowych, nie pozdrawiam

3

Hahah wiatr kręci, a że Polacy niezbyt ekscytujący to się ma wy...ione w studio. Jakby Polakom szło to by w nim siedzieli juże od dwóch godzin gadąc o tym samym co przedwczoraj, a i siedzieliby do 17 jakby było trzeba i czekali na konkurs i dalej nawijali od rzeczy. Hipokryzja

2

Właśnie sobie uświadomiłem że Ronaldo, Lukaku, Cavani, Di Maria zaliczyli w swoich karierach same kluby za którymi nie przepadam wyjątkiem jest Anderlechttp. A szczerze nic do nich nie mam, a naprzyklad taki Ibra czy Pepe mają w CV kluby którym kibicuje więc im chcąc nie chcąc też przez jakiś dobrze życzyłem w pewnym momencie kariery a ich nie znoszę. Piłka jest przewrotna

1

Wiecznie perspektywiczny, warty prze hajs połamany przez 5 lat kozak który krzyczy sobie bóg wie ile hajsu który robi wiatr niczym Traore a celność ma wcale nie lepszą a przez te 5 lat dalej jej nie zdołał dopieścić, gość na którego było już tyle czekane i któremu zostało już tyle wybaczone (albo zapomniane),nie mający przez całą karierę języka w gębie aż do dziś- tak to widzę. Jeśli dla was ten potencjał to wszystko równoważy to już nie mam słów. Mamy młodych i stabilniejszego Ferrana, jest Fati. Póki nikogo nie znajdziemy będzie może ciut mniej jakości ale potencjału to w tym momencie mają nasi młodzi niż on, bo u niego go zobaczyliśmy narazie tyle co u jakiegoś Kubo w Mallorce jak nie mniej. A jak już go zostawić to niech idzie na wypożyczenie do jakiejś Sevilli bo narazie się tam nadaje

3

Odkąd oglądam skoki był wielki Ahonen był wielki Schmit był wielki Hautameki byli też Janda, Goldi, Morgi i tak dalej i tak dalej. Schliriego uwielbiałem i długo długo nic, Prevca i Graneruda nie znosiłem, a ostatnio mam Ryoyu który miał jeden przejściowy sezon a teraz znów jest na szczycie. Ten sport dla mnie powoli umierał, jednak dziś mamy totalną klapę w reprezentacji, a ja cieszę się tym sportem jak głupi bo( przynajmniej narazie) nie jestem rozdarty między Polakiem a kimś komu kibicuję, a tak bywało w przypadku Schlieriego

2

@Khajio Mainz po raz trzeci wyda na świat wybitnego trenera

4

Luis Figo,Pepe i Paulo Sousa są Portugalczykami!
If you now what I mean...

1

Cieszy mnie forma Polaków w skokach. W końcu skończyło się udawanie że wszystko idzie w dobrą stronę

0

Gdyby istniał ktoś taki jak Pep Arteta...

0

@Ghotti serio aż tak dobrze?

1

@Kaziol47 Classic Holland? Jak nie grałeś nigdy klasycznymi Reprezentacjami to straciłeś pół frajdy z całego PESa

0

Dla mnie Best of the best wcale nie jest przewrotka Zlatana a najbardziej soczysty wolej jakiego w życiu widziałem w wykonaniu Miroslava Stocha. Jarałem się tym wtedy na gali i jak teraz obejrzałem kompilacje Puskas Award to jaram się tym golem dalej i wg. mnie nic go nie przebije. Chyba mi już tak zostanie do śmierci


Takie bramy waliłem Koemanem w PES 2008

0

Mieszkanie wygląda jakby w nim kręcili Project X

2

Skończy się na tym że dostaliśmy juże 20 mln za Griezzmana, nie mamy go od początku sezonu, a Morata w rozliczeniu przyjdzie dopiero teraz, jak nie w lecie... jak nie dostaniemy do tego dopłaty to będzie prze deal... To już wolę Griezzmana znowu próbować opchnąć za te 60 mln i lepiej rozdysponować te pieniądze. I nie chodzi mi tu o samego Morate tylko o to jak słabo to może zostać rozegrane

0

Źle to zabrzmi, ale przez te przepisy LL więcej pozytywnych przypadków w pierwszym zespole pozwoli przełożyć mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?