jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deeespacito Ja grałem w pierwszym sezonie bez transferów później sobie dalem limit 25% z transferów i tak zarobiłem na kessiego i Emersona
1
@michal26 znamy znamy oglądamy ;)
4
Najlepszym strzelcem w historii był Brazylijczyk Arthur który w latach 1920-1940 strzelił 1329 bramek
Jak już mamy liczyć te towarzyskie i nic nie wartemecze to i tak SZACH MAT Pele
0
@Jacu327 jestem fanem Sassuolo odkąd ich tylko zobaczyłem po awansie, większego fana w Polsce nie znajdziesz :D
1
@IronSanHybrid z sentymentu Ghana, WKS, Nigeria (Jay Jay Okocha ISS Pro 2)
1
Liga mistrzów coraz bliżej :D
https://x.com/guldurbakalim/status/1479900013853609993
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Arkon władca pierścieni, obejrzaałem kiedyś Hobbity i bardzo mi się spodobały więc postanowiłem od a do z władcę pierscieni i raz odpadam przy pierwszej części rok później po drugiej później po połowie i tak dalej... pewnie jeszcze kiedyś spróbuję ale nie łapie mnie to
0
@Sulimo i zostawił ją w ścisłej czołówce ligi bo umiał poprowadzić piłkarzy których sobie pościągał i miał do dyspozycji, na co tu narzekać? Że wiedział który piłkarz ma jakie umiejętności? Jak patrzy na Polaka to się przestaje znać na piłce?
0
Prawda jest taka że g*wno wiecie co się działo w Cracovii , a każdy sobie wyrobił totalnie przekłamany stereotyp o Probierzu. Dawał szansę w 90% szrotowi z zagranicy i to jest prawda jak i to że 90% z was się naczytało na ten temat głupot i powtarza
0
@Sulimo jakiej znajomości? Jakby nie odmówił Bońkowi to byśmy nie mieli Brzęczka tylko jego
0
@Verema przydałby się tam Messi jako szukający i Pepe z Ramosem jako Pałkarze
0
Orientuje się ktoś na którym miejscu Gryffindor w tym sezonie? Bo na flashscore nic nie pisze...
0
Komentarz usunięty
1
@Maker0 no i mają rację, na nowym LĄDZIE tzn za granicą :D
3
@Kusco15 nie dość że polityka to jeszcze szuka atencji... z Mentzenem macie coś wspólnego, też się upominasz tylko o uwagę i też nawijasz tu głównie o polityce. Zamiast mieć pretensje to się ciesz że nie ma herbów minusowych, nie pozdrawiam
3
Hahah wiatr kręci, a że Polacy niezbyt ekscytujący to się ma wy...ione w studio. Jakby Polakom szło to by w nim siedzieli juże od dwóch godzin gadąc o tym samym co przedwczoraj, a i siedzieliby do 17 jakby było trzeba i czekali na konkurs i dalej nawijali od rzeczy. Hipokryzja
2
Właśnie sobie uświadomiłem że Ronaldo, Lukaku, Cavani, Di Maria zaliczyli w swoich karierach same kluby za którymi nie przepadam wyjątkiem jest Anderlechttp. A szczerze nic do nich nie mam, a naprzyklad taki Ibra czy Pepe mają w CV kluby którym kibicuje więc im chcąc nie chcąc też przez jakiś dobrze życzyłem w pewnym momencie kariery a ich nie znoszę. Piłka jest przewrotna
1
Wiecznie perspektywiczny, warty prze hajs połamany przez 5 lat kozak który krzyczy sobie bóg wie ile hajsu który robi wiatr niczym Traore a celność ma wcale nie lepszą a przez te 5 lat dalej jej nie zdołał dopieścić, gość na którego było już tyle czekane i któremu zostało już tyle wybaczone (albo zapomniane),nie mający przez całą karierę języka w gębie aż do dziś- tak to widzę. Jeśli dla was ten potencjał to wszystko równoważy to już nie mam słów. Mamy młodych i stabilniejszego Ferrana, jest Fati. Póki nikogo nie znajdziemy będzie może ciut mniej jakości ale potencjału to w tym momencie mają nasi młodzi niż on, bo u niego go zobaczyliśmy narazie tyle co u jakiegoś Kubo w Mallorce jak nie mniej. A jak już go zostawić to niech idzie na wypożyczenie do jakiejś Sevilli bo narazie się tam nadaje
3
Odkąd oglądam skoki był wielki Ahonen był wielki Schmit był wielki Hautameki byli też Janda, Goldi, Morgi i tak dalej i tak dalej. Schliriego uwielbiałem i długo długo nic, Prevca i Graneruda nie znosiłem, a ostatnio mam Ryoyu który miał jeden przejściowy sezon a teraz znów jest na szczycie. Ten sport dla mnie powoli umierał, jednak dziś mamy totalną klapę w reprezentacji, a ja cieszę się tym sportem jak głupi bo( przynajmniej narazie) nie jestem rozdarty między Polakiem a kimś komu kibicuję, a tak bywało w przypadku Schlieriego
2
@Khajio Mainz po raz trzeci wyda na świat wybitnego trenera
4
Luis Figo,Pepe i Paulo Sousa są Portugalczykami!
If you now what I mean...
1
Cieszy mnie forma Polaków w skokach. W końcu skończyło się udawanie że wszystko idzie w dobrą stronę
0
Gdyby istniał ktoś taki jak Pep Arteta...
0
@Ghotti serio aż tak dobrze?
1
@Kaziol47 Classic Holland? Jak nie grałeś nigdy klasycznymi Reprezentacjami to straciłeś pół frajdy z całego PESa
0
Dla mnie Best of the best wcale nie jest przewrotka Zlatana a najbardziej soczysty wolej jakiego w życiu widziałem w wykonaniu Miroslava Stocha. Jarałem się tym wtedy na gali i jak teraz obejrzałem kompilacje Puskas Award to jaram się tym golem dalej i wg. mnie nic go nie przebije. Chyba mi już tak zostanie do śmierci
Takie bramy waliłem Koemanem w PES 2008
0
Mieszkanie wygląda jakby w nim kręcili Project X
2
Skończy się na tym że dostaliśmy juże 20 mln za Griezzmana, nie mamy go od początku sezonu, a Morata w rozliczeniu przyjdzie dopiero teraz, jak nie w lecie... jak nie dostaniemy do tego dopłaty to będzie prze deal... To już wolę Griezzmana znowu próbować opchnąć za te 60 mln i lepiej rozdysponować te pieniądze. I nie chodzi mi tu o samego Morate tylko o to jak słabo to może zostać rozegrane
0
Źle to zabrzmi, ale przez te przepisy LL więcej pozytywnych przypadków w pierwszym zespole pozwoli przełożyć mecz