jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 produkujesz niebieskie H2O :D
3
''Krystalicznie czysta kraniczanka! Siła z rur!''
2
Dembele ma potencjał na miarę złotej piłki? Nawet sportowo tego nigdy nie potwierdził , więc to śmieszna bzdura. Nie ma nawet potencjału na. 30 meczów w sezonie ale jeśli w tym czasie napyka 70 bramek to zwrócę honor
6
Straszne jak wielu ludzi tu ogląda mecze tego klubu. Nie włączyłem ani jednego nawet dla samego Messiego. Oczywiście oglądałem dwumecz z City żeby patrzeć jak dostają oklep
0
@Sulimo być może być może. Być może jestem idealistą. Miesiąc 10 mln, jakby do tego doliczyć hiszpański podatek to prze na tym wyszliśmy a Martino czy inny gallardo nie dostaliby takiej odprawy, mimo że osiagnelibyśmy to samo albo nawet więcej
0
10 mln dla Koemana, 10 lmln dla Koemana, 10 mln K... DLA KOEMANA!!!???? Już naprawdę po raz ostatni #bartomeuout. I nie wciskajcie mi coś o jakimś poszanowaniu legendy skoro wystarczy kilku krawaciarzy żeby poszanować klub tak samo albo i gorzej. Biznes jest biznes bez dyskusji. Lepiej się stało bo przynajmniej już nie mam jakichś wyrzutów o traktowanie Koemana jak śmiecia
0
@tomek8756 Lucy!!!
0
@MikusBarca znalazłem, dzięki Ci ;)
0
@MikusBarca jesteś w stanie podać cenę za jakieś 5 gb? Bo po internetach pisze tyle co nic
1
Orientuje się ktoś jaki jest najtańszy pakiet internetu w niemczech jakbym kupił karte sim? Która sieć?
3
"-To mniedobija
-Dobija to Ronaldo na pustaka" :D
0
Mocne
"– Dziadku, co robiłeś 11.11.?
– Obliczałem, przez ile dni przechodziliby tu pod oknem polscy żołnierze, którzy zginęli podczas I Wojny Światowej, gdyby maszerowali czwórkami w dwusekundowych odstępach."
0
@kempnou nie ma złota niestety
0
Ze Schlierenzauerem było tak samo, wygrywał wygrywał, ludzie mieli o to ból i go cisnęli bo mu ktoś kiedyś punkty przekręcił i już z niego zrobili oszusta na resztę kariery
0
Pocisk na hamiltona jest jak nienawiść do Liverpoolu za Anfield a do Bayernu za Lizbone. A jest tu takich wielu. Apteka, maść i po sprawie
0
@Gaz że niby thiago się już do niczego nie nadaje? Hehe dobre dobre :D z kwejka czy z czego?
1
A w TVP cytują Piłsudskiego "w czasie kryzysu wystrzegajcie się agentur" hipokryzja i żerowanie na historii
2
@Criss18Barca moim zdaniem mogą być podobni bo Roberto to poziom właśnie aston villi
7
Co to znowu za kolejny pitbull się pojawił? Ta seria to jakiś tasiemiec, w dodatku nie ma nawet podtytułu więc to już drugi tytuł o tym samym tytule. Wybrali se nazwę ha, trza było jamnik jakiś albo fafik
0
Serio? Co za argument hahahah. Takie liczby to przy zwiększaniu drużyn na mundialach i euro, zresztą też wielu innych przekrętach to zapewne Pikuś. Ale na SL trza nap...ć bo to zbyt groźny zawodnik który w każdej chwili może wyjść z cienia
1
@MesQueUnClub96 f**k off stupid idiot
1
Komentarz usunięty
0
@dorkizos puyol?...
0
Xavi był fonta a teraz jest laporty, albo nie był fonta a teraz jest laporty? Totalny bullshit! Xavi nie jest jakimś popychadłem w niczyjej grze, a tym bardziej nie ma w glowie "przyszła koza do woza". Wielerazy zapowiadał że przyjdzie tylko poczekać, a teraz jest moment by nie tylko przyjść ale i spróbować pomóc ogarnąć bajzel który wymyka się już każdemu z pod kontroli od prezydentów przez trenerów po księgowych i lekarzy. Nie wiemy czy popełnia błąd, on też nie ale chce spróbować. Sam zresztą wie że do 3mln jego ukochany klub nie dostanieKloppa ani mourinho tylko jakiś szrot, więc chcę pomóc sam przy okazji spełniając marzenie. Tak ja to widzę i jest to bardziej logiczne niż robić z niego jakiegoś manipulowanego niedołęgę bez własnego zdania
3
@Pawel13sz Xavi był piłkarzem na takim poziomie że raczej bym se nie cisnął z tej murawy bo piła czesto chodziła po dywanie nie bez powodu
0
Czyżby dzisiaj Sergi barkoeman? :D
0
Przecież mamy de Konga :D
6
Xavi wcale nie skończy jako wróg numer jeden bo w przeciwieństwie do Koemana większość tutaj go pamięta. Chyba że przez słabszego Xaviego-trenera jacyś idioci będą mieli mniej szacunku do Xaviego-legendy. Tak było z Koemanem ale z Xavim nie wydaje mi się. Każdemu takiemu którego będę miał okazję tutaj zobaczyć napiszę w komentarzu #idiota
2
@kolomen2 pegeuot 407? Zobacz popatrz zdecyduj ewentualnie szukaj dalej
0
@against_modern_football balde narazie się do tego grona nie zalicza nie oszukujmy się