jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier z całym szacunkiem ale Pedri jest hiszpanem i nie musiał być żadnym angolem a z gavim może być podobnie. W dodatku rzuciłeś jakiś zły stereotyp bo anglicy są drodzy tylko dla Anglików a w dodatku żaden Maguire Pogba ani Grealish nie byli nigdy warci 100 milionów i Gavi też nie jest i nie byłby będąc nawet angolem. Foden jest, Greenwood jest, Havertz, Pulisic też. Dobry młody z Barcelony w tym momencie jest wart ok 60mln, bo jak pewnie sam zauważyłeś nawet Pedri odwalający nieprawdopodobne rzeczy i liczby w poprzednim sezonie miał A) gorszy okres, był B) wart mniej
0
A na TVP sport bardzo solidarnie z wiadomą Warszawą znowu puszczana legła
1
@Jakchcesz a jak to się pisze? ;p
3
Serio usprawiedliwiacie formę Messiego odpuszczaniem meczów? Hahahahhahh, to wy go ludzie chyba nie widzieliście przez ostatnie 15 lat. Jest tak mało ambitny że aż się wqrwił na pochettino o zejście z boiska? Skandal coś takiego pomyśleć, należy się przyznać przed lustrem że mu nie idzie i dalej w niego wierzyć a nie p...ć takie głupoty
2
Mam pewną refleksję, mianowicie Polski podziemny rap został wydymany. Gdy rap leciał w radiu a wywodzący się z ówczesnego podziemia Karramba bywał w TV to niektórych dzisiejszych rapowych gwiazdek nie było nawet na świecie. Później rap był niejako zdyskredytowany przez mainstream i był na cenzurowanym ładnych parę lat. O ten rap w mainstreamie zaczęło walczyć podziemie, domagając się często rapu w mediach... I się udało! Jest tylko jeden mały, bardzo przykry szczegół- do polskiego mainstreamu trafił w 99% bullshit. Totalne hiv-hopolo, które zagarnęło całą scenę dla siebie i jestem przekonany że już nigdy jej nie odda, a podziemie jest tam gdzie było, czyli wciąż na cenzurowanym
8
Nowe warianty koronawirusa: delta plus i delta light. Brakuje wersji no sugar i czegoś dla bezglutenowców
1
@domin1515 gość zasługuje za samą postawę na szacunek więc nie rozumiem dlaczego się z niego robi mema
1
Lewą ręką? LEWAndowski ;p
0
@Katalonbar Coeman
1
Darwin nunez strzela w środek bramki a komentatorzy spuszczają się nad wybitną interwencją Neuera....
1
Beka beką ale prawda jest taka że u nas griezzmann by tak nie umiał i byłaby to wina Koemana. To nie zart ani sarkazm
1
@MesQueUnClub96 MemQueUnDług ;D
1
@Sau_Ron auto na akumulator;D
0
To ważny mecz i trzeba to oglądać ale wieje nudą jak za Valverde, Setiena, Koemana i Brzęczka razem wziętych. Mocna musi być ta Albania
0
Wszystko wszystkim ale Moder napewno nie powinien dzisiaj wykonywać stałych fragmentów bo to mu nie idzie, mimo że gra przyzwoita
0
@RR mleko tylko i wyłącznie
0
Ten Mbappe to czasem strzela jak amator
0
@Pilka_jest_okragla wystarczy że wygra Mbappe później pyknie któreś euro i to on będzie. Nawet nie chcę się napalać na busquetsa bo ta frajerzyna wszystko zgarnie
1
Mam nadzieję, że na zwiastunie spin-offa gry o tron ten czarnoskóry blondyn to nie Targaeryen, bo jeśli tak to ta poprawność polityczna, dla której nie istnieją żadne granice już mnie całkiem poprdoli
1
@MesQueUnClub_87 alan wake
7
Laporta na zaprzysiężeniu na trybunach: Leo zrobimy wszystko żebyś został kocham Cię
Laporta w biurach: powiedziałem że zrobię wszystko co w mojej mocy żeby Leo został i naprawdę zrobię wszystko żeby grał za darmo
0
@Janiama zapomniałeś dodać że nie da się grać w LL za darmo bo takie są przepisy, Laporta chyba tego nie wiedział to może dlatego tak myślał
1
@KrwawiaceoczyVEB jak obejrzysz odcinek to może Cię Ćwiąki przekona, choć nie twierdzę że napewno
7
Ktoś tu stwierdził że nie wierzy że Messi nie był już po słowie z PSG i że dogadanie tego w dwa dni to jakiś rekord świata
Wystarczy spojrzeć na Ronaldo i Juve-City-United, a już napewno na byle jaki ostatni dzień okienka transferowego żeby widzieć że to bzdura.
Przypuszczam że wstepna wersja kontraktu dla Messiego była pewnie ustawiona jako szablon w każdym komputerze i drukarce w siedzibie PSG od jakiegoś roku jak nie lepiej, w dodatku jest to Leo Messi więc bez wątpienia ściągasz całą armię wykwalifikowanych ludzi żeby sprawę dopięli szybko, sprawnie i bez pardonu, zwłaszcza że niewątpliwie masz potężną konkurencję. W dodatku i ty jako klub i sam piłkarz na wstępie wiecie że są to duże pieniądze i jemu i wam to pasuje. W tym przypadku moim zdaniem negocjacje były wręcz ultra płynne a nie rekordowo krótkie jak to kolega ujął
5
@Worny nawet mistrza francji nie ma, liczby też nie z top topów. Jak będzie w top3 to parodia
8
Ten cały Gavi to jakaś tragedia. Gościu mnie prze irytował wczoraj a tym bardziej komentatorzy którzy ciągle o nim gadali. Chciałem se zobaczyć kto zdobędzie złotą piłkę ale przez Gaviego tego żorża nie było na boisku mimo że komentatorzy coś tam gadali. A Veratti to chyba kontuzję miał bo wczoraj nie grał z tego co widziałem. Gavi tu Gavi tam, myślisz że przy piłce Alonso jako ostatni lewy? A to Gavi, myślisz że Koke? Gavi. Wychodzisz z domu widzisz sąsiada? Nie nie, to był Gavi.
2
@foczkyyyhg torres szkolony w takim burdelu mógłby nie zagrać w dzisiejszym meczu a już napewno nie strzelałby dziś 12ej bramki
1
Koeman ma się od kogo uczyć, a raczej... Miałby komu ustąpić stanowiska
1
Prze akcja, szczena opadła ;D
0
@Mr8lack niestety nie idzie go nigdzie znaleźć bo jest bodajże amazona więc to niewykonalne