1

Nie wyobrażam sobie spędzenie jednej/dwóch nocy w tygodniu na oglądaniu NBA. Zdarza się oglądać Copa America, ważniejsze mecze. Jednak ten klimat czekania na nocny konkurs skoków w Sapporo jest jedyny w swoim rodzaju ;)

0

@Pressinho musiałby przejść kwalifikacje znowu, myślę że się nie uda

0

@thcmenel420 widziałem gdzieś albo słyszałem o tym, było było;)

1

Mam przeczucie że jutro po raz ostatni będziemy mieli okazję obejrzeć skok Noriakiego Kasai w telewizji. W ostatnich latach nawet w Sapporo już mu nie było o to łatwo.
Dziś się zakwalifikował, więc jutro skoczy ;)

0

@thorin przez układy z Adolfem ;) to samo hugo boss czy inny mercedes.

1

@macio_944 a w mojej opinii Nolan to największy wizjoner w historii i przebija nawet Camerona. Chodzi mi o wizualia.

2

Milion się widziało takich parkourowców po Internecie, osobiście znałem tylko osobę, która znała osoby.
Ale zobaczyć coś takiego na nagraniu z roku 1948? Ponadczasowa ciekawa rzecz! ;D


0

@Tom0VeB jakbym mieszkał w Brzesku to bym chyba samobójstwo popełnił. Dziura ciężka, gdzie byś nie był nie zapomnij pochodzenia ;) w żarcie to ty chłopaku mieszkasz :D

0

@P33ck nazistowskie Lazio. Nigdy was nie zrozumiem żeby im choćby gola na kuponie życzyć...

1

Laporta do Xaviego: Nie możemy już zawieść

Laporta do Xaviego po Napoli: Kuwa mówiłem coś chyba nie?!

2

@Bobo25 jedyne co Lipsk robi w tym sezonie na czysto to przegrywa moje pieniądze :p

2

@tristan87 właśnie też się zastanawiam, dobrze wiedzieć że to nie był żaden mój halun i nie tylko ja to widzę:D

3

@lucca87 mogę wejść, a jaki serwer?

2

@tristan87 trochę zajechany życiem ;p

1

@szymon6847 nie mówię że mamy świetny sztab medyczny, ale co do Dembele to weź pod uwagę to że chłopak dopiero jakieś 2 lata temu ogarnął coś takiego jak profesjonalizm ;)

9

Znam tego typa z nazwiska, ale pierwszy raz go chyba widzę na oczy
On wygląda jakby miał conajmniej 50 lat czy tylko mi się tak wydaje?

1

@qbuteq a ja myślę że z niejednym mendilibarem by się mógł mierzyć w tej klasyfikacji wręcz ;)

3

@Karthusowski przecież ty teraz podsumowałeś idealnie Chelsea a nie Liverpool...

2

Z podobnymi rodzynkami się spotykam całe życie...
Widzicie coś takiego i mówicie "Fakt, racja, mądrze prawi"
Ale jak ja wam powiem to co widzę i powtarzam przez pół życia- mianowicie że politycy to jest najmniejszy trybik w tej machinie i nie mają nic do gadania w światowej i krajowej polityce to mnie dalej będziecie nazywać foliarzem

https://x.com/Myszeg_Cki/status/1756644116195082276

3

Pedri mnie irytuje jedną rzeczą, jest to gość który chyba najczęściej znajduje się w sytuacji dogodnej do oddania strzału z dystansu. Odkąd się pojawił w Barcelonie robił to bardzo rzadko a teraz już nie robi wcale. Coś jak busquets.
Nie mówcie mi o innych zadaniach, bo oddawanie strzałów to jest podstawa tej gry tak samo jak wszystko inne. Nie ma walić z każdej pozycji, ale stojąc tak średnio raz w meczu na przygotowanej gdzie do niego nikt nie doskakuje (bo go doskonale znają) Gavi jakoś próbuje, fermin też. Czy my do ku..y mamy środek pola z zakazem strzelania bramek? Co mnie obchodzą jego kółeczka i sprzątanie gry na 30 metrze od własnej bramki? I tak tracimy bramki, sam się czasem do tego przyczynia więc niech coś w końcu zacznie dawać z przodu bo póki co to się chłopak zaczyna bawić w Arthura

0

W poprzednim meczu dzięki sędziemu nie sprokurował karnego, dzisiaj nie dostał czerwonej. Karma wróciła

0

Tacy zakochani a po meczu będziecie płakać o sędziów

0

Guardiola rozdzielał Messiego z Marquezem? Przecie jakby go kareł pedolnoł to by FIFARafa nie wstał z gleby:p

0

@FcPortoFan1999 nie mam pojęcia, ale fakt jest faktem. Tych memów jest wszędzie pełno, po każdej kolejce. Real jest memem na skalę światową.
Info o nowym przepisie z niebieską kartką też wylało mnóstwo memów, większość z nich dotyczyła Realu. Jestem z tego naprawdę dumny

1

W całej tej pseudo-ligowej sytuacji obecnego sezonu podoba mi się jeden fakt. Jestem dumny z tego, że to przestało być katalońsko-madrycką wojenką, a piłkarski świat widzi i się z Madrytu śmieje razem z nami. Tego nikt mi nie zabierze
I wiecie co? Warto było! Piękny pozytyw obecnej sytuacji
Ten mem jest jednym z wielu w ostatnich miesiącach, piękna rzecz!

0

@FcPortoFan1999 jeśli nic nie pomoże to jak najbardziej ;D

0

Rambla!! Jest sprawa!
Mój telewizor odmówił dziś posłuszeństwa
LG 20 cali służący jako monitor, kupiony jakiś 10 lat temu, żadne androidy

Dziś go włączam i mam białe tło po którym skacze ikona z wersją V 3.05
Pilotem nic nie mogę zrobić, przyciskami również, nie mogę go wyłączyć, tylko bezpośrednio z gniazdka, ale jak to zrobiłem problem nie zniknął

1

@David_Beckham poza strefą marzeń? Renato Sanches

0

@gorgota sam se odpowiedz...

2

Skoro jakiś Muci odchodzi za 10 baniek to Maor Melikson odszedłby dziś za jakieś 15...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?