0

@Mario96w fan sitcomów, (więc rzeczywiście mało wymagający) większość filmów i seriali sam hapie bezkrytycznie, rzadko mnie coś triggeruje

0

@Popitek12 a ja bym Ogórek zakisił

3

@zulugula wygląda na to że nie, jednak wygląda na to że się wybierasz, tak brzmi. Oby się udało, powodzenia szerokiej drogi i zdrowia na starość żeby ci wspomnień kiedyś Alzheimer nie zabrał ;)

0

@FcPortoFan1999 zobaczyłem w jakiejś przeróbce z 5 lat temu. Uśmiałem się, ustawiłem na spontanie. Ot cała historia :D

1

Margot Robbie to najbardziej przereklamowana gwiazda tego pokolenia.
Byłem tego zdania w 2016 i osiem lat zdania mi nie zmieniło, choćbym bardzo chciał.
Jaranie się tak dennym filmem jak Barbie (a świat to robił) prawdopodobnie oznacza, że człowiek nie ma układu nerwowego, a po seansie zapewne zapuści sobie na deser szkołę albo 19+ i będzie chłonął sztukę tego poziomu artyzmu
Ps. Kobiety mają o tym filmie dużo lepsze zdanie niż faceci i pewnie ze dwa razy więcej ich wylądowało w kinie niż facetów. Świadczy to ni mniej ni więcej o tym, że są upośledzone artystycznie i im rzadsza papka tym łatwiej hapać

1

Zawsze się fajnie patrzy jak Finowie dobrze skaczą:)

2

Żegnaj Noriaki! Jesteś legendą!

0

@tadzik447 dlatego nie do pomyślenia :D

0

@tadzik447 śniegu pełno, połowa zimy, nie do pomyślenia :)

0

@tadzik447 a oni nie mogą impotenci. Wiagra robi swoje :D

2

Noriaki wyjaśnia swoich młodszych kolegów:D

0

@FcPortoFan1999 grunt że pan informatyk wie, póki będzie miał wstręt do "czynnika ludzkiego" póty Wisła może mieć problemy :)

0

@tadzik447 będę oglądać;)

1

A już za trzy godzinki nocny PŚ w Sapporo ;)

0

@FcPortoFan1999 wygląda jakby tam coś drgnęło u nich, ale są nieobliczalni. Mam nadzieję że ta espaniolska myśl szkoleniowa im zrobi następny kocioł w klubie. Są do tego zdolni. Mam nadzieję że jeszcze się pomęczą w tej pierwszej lidze. Za rok mogą wracać, teraz niech siedzą w tej pierwszej lidze bo im się to należy za to wszystko jak psu buda ;D
Ps. Puszcza już im zaserwowała blamaż po "Królewsku" ;)

0

@prokar1 Lechia wyskoczyła w listopadzie z kapelusza i wskoczyła do czołówki, tak samo jak Arka. Do kwietnia nie zaufam żadnej z tych drużyn

0

@Who_you_mam jak odszedł Dani Alves to wtedy nawet MSN nie dało rady ciągnąć tego zespołu. Mamy na tej pozycji lukę od 9 sezonów co mówi samo za siebie

1

@AlexDark00 powiem ci że masz rację poniekąd. Był jednym z najlepszych, drugi po Lewym może nawet, jednak Lewy akurat dzisiaj został piłkarzem meczu zasłużenie. Pogódź się z tym w końcu! ;)

0

@AlexDark00 kto miał dostać w takim razie? Bramkarze którzy nie mieli nic do roboty? ? Sanchez z przegranej drużyny który tylko dobrze wyglądał? A może kounde który przez cały mecz się rzucał w oczy? Dostał Lewy który NIE ISTNIAŁ!!! A dostał! Dlaczego? Bo wygrał mecz!

0

@tristan87 czasem siada. Jak Boateng;)

2

@tristan87 minutę to ja to pisałem żeby ktoś skumał hahah :D

3

@AlexDark00 nie zgodzę się, stwierdzam że się spinasz jakby nie powinno być żadnej bramki. Najlepiej jakbyśmy przegrali, grunt żeby Lewy był memem co nie?

0

@Dari0G hiena nie ma wyczucia momentu. Było jest i będzie więcej powodów żeby lewego pohejtować jeszcze, ale hienie się śpieszy żeby to było akurat dzisiaj. Bez argumentów, a miał ich ostatnio miliony, dzisiaj pewnie myślał, że też może pohienować, ale że nie obejrzał meczu to mu nie siadło

3

@tristan87 se villa!

12

@Arden fake jak nic. To była patelnia ;D

1

@AlexDark00 nie ma szans, jakby wpadła do bramki to byś widział przecież nie? Boczna siatka jak nic.

0

@AlexDark00 ledwo weszło:D

8

@AlexDark00 karnego "na raty" się strzela po dobitce jak już coś, fakt że mieliśmy fart z powtórką ( a może nie? Po pierwsze przepisy, po drugie jakby bronił zgodnie z nimi to nie wiesz czy by wybronił)
"Patelnia" to albo przejęzyczenie co musisz przyznać, albo umniejszanie, co też powinieneś przyznać;)
Mecz drużyny beznadziejny, karny z dupy, bramka pierwsza nasza też z dupy
Zresztą każda bramka z dupy od tego trza zacząć, ale Lewy swoje zrobił. Poczekaj hieno na inny dzień bo napewno takich będzie więcej niż tych dobrych, bo Lewy już nie jest killerem i jeszcze się na nim wyżyjesz ale dzisiaj se hieno daj spokój ;)

22

@kanver_ dark- ciemno, ciemnota, ciemno w mózgu. Czego nie rozumiesz?
W sumie skoro to była patelnia to chłopak ma ciemno nawet przed oczami. Nick zobowiązuje ;)

7

@Arden nie istniał, a jednak swoje zrobił. Tej sztuki się nie docenia, zwłaszcza tutaj. Jak nie istnieje i nic nie robi to jest jeszcze gorzej, chociaż wtedy hieny przynajmniej mają argumenty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?