1

@Emhyr kojarzę ten wywiad, także potwierdzam

0

@cules100pro kolejny? A kto był ostatnim? Roque, który był opcją B dla Endricka?
Mam nawet lepsze pytanie. Ilu ich było w ostatnich latach? "Roque który był opcją B dla Endricka"?
Chyba że kogoś nie kojarzę... Araujo z Realem łączony nie był, zresztą to nie była jakaś perełka, plus Pedri na którego Real nawet nie spojrzał.
Dużo wygraliśmy tych potyczek transferowych na przestrzeni ostatnich lat, rzeczywiście. Sam sobie możesz policzyć ilu piłkarzy nam Real pozawijał sprzed nosa, (a nawet z klubu… tfu!)
Brzmi jak szydera, także bez urazy, jednak stwierdzam fakty.

4

Ja to bym wolał dzisiaj parę momentów dominacji na przestrzeni całego meczu, a nie rzucać się na początku i mieć flaka i bronienie od 60 minuty. Na miażdżenie rywala się nawet nie nastawiam. Wyczuć kilka momentów i wtedy próbować. Pograć piłką nawet tą bezcelową tiki-takę, ale sensownie

0

@kulek22 z pamięci pisałem także dzięki za sprostowanie

2

Ostatnich 15 lat ligi hiszpańskiej- 3 drużyny mistrzem, mnóstwo underdogów
Ostatnich 15 lat ligi angielskiej- Mistrzami United, City, Liverpool,Chelsea, Leicester
Ostatnich 15 lat ligi włoskiej- mistrzami Milan, Juventus, Inter, Napoli
Ostatnich 15 lat ligi francuskiej- mimo PSG, mistrzami Lyon,Monaco, Montpellier i ktośtam jeszcze
Ostatnich 15 lat fm-7 trimufatorów LM
Ostatnich 15 lat Skoki narciarskie: Puchar świata zdobywany przez Schlieriego, Ammana, Krafta, Stocha, Prevca, Kobayashiego, Freunda, graneruda

W siatkarskiej lidze mistrzów rządzą Polacy, Ruscy i Włosi NA PRZEMIAN

Mógłbym jeszcze sprawdzić hokej, ręczną, koszykówkę ale nie ma sensu

Esencją tego wszystkiego jest F1- w ciągu 15 lat CZTERECH trimufatorów w tym dwóch Hegemonów

Przeciekawe... (tak jak to co napisałem)

0

Sam go ściągałem do Bilbao w FMie

7

Może i bym chodził, ale tyle osób chodzi że nie chce mi się stać w kolejce :/

0

@cules100pro to akurat nie moje, przerobione. Wszelkie prawa ukradzione

6

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@Bobo25 parę tygodni temu oglądałem mecz gdzie przy dwóch interwencjach varu sędzia doliczył 2 minuty do pierwszej połowy. Nigdzie się tyle nie dolicza do pierwszej połowy, ale Hiszpania od tego sezonu zmieniła ten przepis więc może być elastycznie

0

Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził. Real Madryt TV jest jak lufa przy skroni.
Najlepsze jest to, że w następnym odcinku o doliczonym będzie cisza. Głośno za to będzie jak jakieś decyzje będą komplikować odrabianie strat.
Ale nie martwicie się madridistas, jestem przekonany że uda się ten mecz przepchnąć sędziom. Vamos NegReal!!!

1

@sokot w takim razie ja się identyfikuję jako właściciel Tesli i nakazuje Elonowi przepisać na mnie firmę

0

Już wiemy czemu ma takie stosunki z kremlem. Putin go tam zapina ciężko

4

@DLFCB tło idealne, kolorystyka aż się prosi o sierpa i młota

0

@MESSIah16 dobrze im tak szlorom.

9

Ikona! Legenda!


1

Lepsi jesteśmy dzisiaj. Kibicować, nie narzekać rambla!

1

Jak narazie to wygląda dobrze, oby tak dalej

0

Powiedziałbym że ławkę to my mamy przepotężną, ale na końcu i tak najlepszym zmiennikiem okaże się Fermin

0

Jak oszczędzić na studio meczowym? Zrobić wspólne dla obu spotkań
Polsat to Stan Polsatu.

0

Robię betbuilder na dziś
Bramka do przerwy?
-3.5 bramki?
+3.5 rzutów rożnych do przerwy?
+7.5 różnych w meczu?

3

0

@escarabajo @misterio miesiąca miesiąca

0

Wisi tu reklama canal+ na górze. Przypomniała mi się ta cwana promocja na mś w katarze, ciężka zniżka na trzy miesiące z czego przez półtorej trwał mundial. :D

1

@tadzik447 przecież tego się nie da pojąć mózgiem ani słowami ująć. To jest niesamowite

0

@MESSIah16 ustawka za szkołą

2

Fajny materiał na temat Yamala, nie będzie trzeba nikomu już tłumaczyć z kim mamy do czynienia. Powiedz komuś kto nie ogląda Barcy i se pomyśli, że następny dzieciak i co z tego? Machnie ręką.
Pokaż mu ten materiał, to może lampka zaskoczy ;)

2

@ViscaelBarca2007 w życiu bym się nie posikał na myśl o chłopie który wygrał lm na farcie

1

@Firestone jeśli tam awansujemy to myślę że się chłopak przyda

0

@barcanawieki nawet bez Yamala bym nie chciał tej karykatury w tym klubie. Poprzedni sezon wcale mnie do niego nie przekonał. Liczby słabe jak na jego urojone przez wszystkich umiejętności

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?