jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 to też i akurat każdy widzi, ale chłopak jest wystraszony kopania w kierunku bramki nie mniej od Busquetsa a jednak gra wyżej i bliżej bramki tych 10 metrów i częściej musi to robić. Byle jaki środkowy obrońca przy tylu okazjach by farfocla w trybuny zajechał, a Pedri nawet tego nie robi
0
@Hindus otóż tak
4
Ja nie z tych co wyrzucają Lewego na jesieni, Pedriego w zimie, Araujo po PSG, Cancelo bo słaby w defensywie. Ja nie z tych co kładzie krzyżyk na Roque, też nigdy nie byłem za odejściem naszego nowego Pedro- Ferrana. Starałem się też zawsze zamykać mordy osobom krytykującym griezzmanna chociaż argumentów właściwie nie było. Raphinha od początku wyglądał lepiej niż mityczny kot Shroedingera Dembele. Był wielkim piłkarzem którego się tu z niego robiło 5 razy w sezonie i był nikim jednocześnie.
Ale proszę wybaczyć tę niepopularną opinię.
Kosztujący 80milionów (oficjalnie, przy machlojkach Bartomeu pewnie nawet więcej), przy kryzysie w klubie zarabiający najwięcej piłkarz, utrudniający dwukrotnie swój transfer, tylko po to żeby lojalnie rozegrać dla tego klubu może ze 6 dobrych meczów na sezon! na które składa się 20 przebłysków. I to tyle. Twarz każdego blamażu, FRENKIE "DLA CZEGO ZAWSZE ON" DE JONG wyjazd!
Na wszystkie wasze argumenty za pozostaniem tego piłkarza, wystarczy jeden i niepozorny odpowiadający- Postaw w tym klubie Paulinho na najbliższych sto lat i zawsze zrobi lepszy indywidualnie sezon od niego. Nie mówcie mi o wpływie na grę bo jego wpływ na grę zawsze się brutalnie zderza z atakującym nas rywalem. ;)
4
Według tytułu artykułu Nico jest większym celem niż Olmo i prawidłowo bo olmo nawet nie powinien być brany pod uwagę a jeśli jest to powinniśmy sobie chyba wogóle odpuścić szukanie pomocnika w takim stylu. Wystarczy Pedriego wysłać do psychiatry, który mu uświadomi że czasem piłka nożna polega na uderzaniu w kierunku bramki. Fermin to robi nie gorzej. Gavi się w tym elemencie zawsze poprawiał i jestem spokojny o to że będzie. Gundo w tym sezonie da radę. Tego patałacha co gra 3 dobre mecze na sezon nie liczę (tego się już tolerować nie da)
W każdym razie niech se dadzą siana z jakimś Olmo, a jak już się chcą rzucać z takimi motykami to Wirtz jest i był zawsze lepszą opcją, co nie zmienia faktu że oprócz któregoś Portugalczyka Xavi powinien dostać ŚPD
Zabrać mu wymówki i dać narzędzia o które zabiegał
W sumie to bardzo właściwe słowa- DAĆ jemu i SPREZENTOWAĆ jemu. Transfer dla niego i pod niego, który jego określi jako trenera
0
@Stinger_ tak, prawda boli. (L)eśnodorski wam ten puchar też załatwił;)
Legia, Wisła i policja to jest polska koalicja
0
Od meczu z motorem prowadzeni przez sędziego za rączkę. WSZYSTKIE MECZE w tegorocznym pucharze na własnym stadionie.
Perez by tego lepiej nie wymyślił
Towarzystwo Sędziów Wiślackich znowu górą.
1
Cały puchar z sędzią za rączkę. Spalonego nie było. Nie powinno być też tylu minut które tam byluy5
0
@barcelonaLM pod koniec tygodnia będziesz płakał z każdego z tych powodów
0
jakub1906
15 godzin temu
Dyskusja
1Poleć komentarz
Dziś odbędzie się gwałt na ekipie Valencii. Strzelimy conajmniej 4 bramki. W tym dublet Lewego. Dlaczego? Bo będzie ta sportowa złość która dzisiaj odpali. A do marazmu wrócimy w następnych kolejkach ;)
Wszystko się zgadza oprócz gwałtu
0
@qbuteq tego sezonu czy ostatnich miesięcy?
1
Dziś odbędzie się gwałt na ekipie Valencii. Strzelimy conajmniej 4 bramki. W tym dublet Lewego. Dlaczego? Bo będzie ta sportowa złość która dzisiaj odpali. A do marazmu wrócimy w następnych kolejkach ;)
0
Mi się wydaje czy Cracovia po zmianie nie ma na boisku młodzieżowca?
0
@jacobFCB liar power?
1
Dziecko mi podało ołówek i tak patrzę podpisany "Profesionall quality DT DecoTime"
Deco przestań mi rodzinę prześladować!
0
@kolomen2 u Anki powinna być zniżka dla członków La bamby
2
@jacobFCB zdajesz sobie sprawę że jak turki by się zaczęły bić z Izraelem to ceny kebsa wyskoczą w górę?
1
@SawneyBean zwracam honor, w sumie nie zabrałem
0
Jeśli w przyszłym sezonie osiągniemy mniej więcej tyle co w tym to podpisuję się pod tym, ale tylko i wyłącznie przy zysku transferowym 100+. Frenkie papa, reszta szrotu też. Reszty nie tykać, a sprzedaż Araujo sobie wybić z głowy. Jeden z Portugalczyków mógłby zostać.
Pamiętajmy też o tym że do lutego nie widzieliśmy perspektyw na wyprzedzenie Girony ktora się wtedy jeszcze nie zacięła. Jeśli Atletico się ogarnie w przyszłym sezonie to problem wróci (to mimo wszystko atletico więc zawsze trzeba to brać pod uwagę). Do tego ćwierćfinał LM?
100 milionów zysku i dla mnie bomba. Kiedyś wrócimy, teraz trzeba małą łyżeczką
1
@abram3k nie jestem za pozostaniem Xaviego, jednak bardzo ładnie to wypunktowałeś tu. Nie jest to jednak takie czarno białe. Cały ten sezon i umiejętności Xaviego rozbijają się moim zdaniem o odejście Busquetsa. Jest świetna drużyna bez naczelnego filara o którego Xavi błagał. Dlatego Xavi to taki dobry trener Shroedingera, jest nim i nie jest jednocześnie. Udowodniłby więcej z Zubimendim albo i nie. Z Gavim również. Wiele z twoich podpunktów świadczy o jakichś dokonaniach mimo wszystko. Furtka moim zdaniem pozostaje dla niego otwarta, może zostać, mogą go zmienić, żadnej z tych decyzji nie będę żałować
0
@SawneyBean za komuny się tak wypinaliście że punkt "G" mieliście nawet w nazwie;)
0
@FcPortoFan1999 a co tu lubić?
2
Ręce opadają, nawet nie wiem jak to skomentować...
Pisiory w zarządzie, pisiory na VIPach, a za niedługo wielki wiślak na stanowisku prezydenta miasta
Wisła wróci moi drodzy. Niczym Real Madryt czy PSG wspierana każdą możliwą pozasportową i urzędową armią
2
Bardzo dobre, bardzo zabawne. Siadło siadło... ;D
Z tego co WIDZEw to ktoś będzie RUCHany ;)
0
@Volk odpowiedziałbym ci ale machnąłem tylko audiobooka kiedyś przed snem i totalnie się pogubiłem. Ale sądzę tak jak ty, że dałoby się to ogarnąć na ekranie
0
Nie żebym był jakoś specjalnie za kandydaturą flicka ale znajomość ligi hiszpańskiej od przykładowego Marqueza czy motty większą mają tacy mistrzowie jak setien, mendilibar, benitez,simeone, Koeman, TATA MARTINO :D lopetegui itp itd.
Idąc tym tokiem rozumowania klopp się tu nie nadaje, podobnie jak arteta (w Hiszpanii to on liznął piłki ponad 20 lat temu) Tuchel, flick sir Alex Ferguson Arsene wenger i wielu innych cieniasów co Hiszpanii nie znajo ;)
Brawo laporta!
0
@TheNekro94 wiadomo że WW i całe Breaking Bad zjada GoT na śniadanie
0
@Zoker niepopularna opinia- mnie się podobała całość, najnudniejszy był dla mnie wątek dorne i tych zajechanych córek
0
@pato1234 nie przestaną mnie zadziwiać wszyscy którzy się po nim spodziewali jakichkolwiek normalnych zachowań. Wszyscy zdziwieni jakby go nikt nie znał. Miłość do wiatru niektórym chyba oczy przysłoniła.
0
Rozumiem rozgoryczenie co poniektórych, radziłbym się stuknąć w łeb każdemu kto byłby za "spieniężaniem" Araujo. Z Pedrim robiliście to samo (sam to brałem pod uwagę i jeszcze się pewnie kiedyś będę nad tym zastanawiać). Oprócz Frenkiego i być może Ferrana to z ważniejszych piłkarzy nie powinien odchodzić nikt. Frenkie na sto procent, on już dał z siebie wszystko i pokazał że stać go na parę genialnych przebłysków w sezonie i nic więcej. Niestabilny chimeryczny, dowidzenia wogóle nie ma z czym dyskutować. Nie poruszam tu tematów Alonso Romeu i innych takich bo tego jesteśmy świadomi wszyscy. Do wszystkich doprowadzonych do skrajności kibiców sukcesu- pięćset uji w bok od Ronalda Araujo! Chcecie 80 mln? Skupcie się na de jongu i ferranie!
8
I cyk, postawione 100zł na awans PSG po kursie 3.90.
Albo awansujemy albo STS mi za to zapłaci!
Polecam każdemu kto chciałby finansowo zabezpieczyć sobie nasz awans ;)