1

@wojopancer oni na papierze mocarnie nie wyglądali chyba tylko w latach 12-16

4

Odpowiedź jest prosta- ta szóstka tak jak i każda poprzednia gra dla reprezentacji Anglii, która obrała sobie za cel nie wygrać nigdy żadnego trofeum w światowym futbolu, ewentualnie mają zakaz wygrywania imprez ;)


1

@MesQueUnClub96 przecież mendes to jest prze kozak w wybitnej formie. Nie słuchałeś wczorajszych komentatorów? :D

1

Macie swojego bożyszcza co wiatr robi i najlepszy skrzydłowy na ten moment.
Już bym wolał każdego Abde niż tyczkonoga parówę który dla tego klubu nigdy nie zrobił nic, a jak tylko wychodził ze szpitala to się spuszczały dzieci na widok sprintów i jednego udanego dośrodkowania na miesiąc

0

@Messi1992 nie chyba tylko przyjął

1

Kurde, zapomniałem że peesżały będą grały w dwunastu...

0

@JohnnySilverhand najlepiej *

12

Ktoś wygrał dzisiejsze internety a ja wygrałem dzisiejszą Ramble (chyba że ktoś wrzucał)
;D

6

@Danny Gaucho dwa wnioski- Luuk de Jong siada przy jednym stole z Cristiano, z czynnych pilkarzy jest na 2. Miejscu.
Drugi wniosek jest taki że Bóg wirtualnych dopisanych bramek Pele, ma tak ze 30 bramek mniej i tu nie ma z czym dyskutować. Zliczone do tego pewnie zostały też bramki strzelone w rezerwach trampkarzy Santosu ;)

0

@RysiuBaza miałem tam dopisać, że pod tym względem jest niedoceniany, ale jak widać znalazła się osoba która to dostrzega i zrobiłeś to za mnie ;)

0

@Safrani obecna sytuacja na świecie jeszcze do bardzo wielu wojen doprowadzi i to u nas w Europie. Więc zażegnanie tej jednej i trochę oddechu by się przydało. Czekają nas geopolitycznie gorsze czasy niż dziś, tak jak dziś są gorsze niż 10 lat temu. Byłbym za! Zwłaszcza że Ukraina to niewdzięczna szuja i z ogromu pomocy nasz kraj dostanie ochłapy zadośćuczynienia, o ile wogóle coś dostanie.

0

Mówi się dzisiaj o Gavim w pressingu, mówiło się o agresywności i nieustępliwości Gattuso, Casemiro, Ramosa, Gerrarda, Vieiry czy Keane'a.
Teraz tak siedzę, myślę i mnie olśniło

Pewien szybkonogi karzełek, z przyklejoną piłką do stopy był popychany, ciągnięty za koszulkę, faulowany, przewracany a mimo to dreptał dalej w kierunku bramki.

Myślę że pod tym względem Leo Messi był równie wybitny jak wyżej wymienieni piłkarze.
Przy nich wszystkich jest jedynym ofensywnym piłkarzem;)

0

Były jakieś przypadki drugoligowców w europejskich pucharach? Ogólnie w Europie?

0

Szpilka jak się przerzucił w gimnazjum to więcej do szkoły nie przyszedł:D

2

@Botanik nie rozumiem dlaczego na końcu zrobiłeś ";)" jeszcze ktoś pomyśli że piszesz to z przymrużeniem oka, a tyś tu wypisał bardzo poważne i prawdopodobne proroctwo...

0

@Faro dzięki mistrzu. Pozostawię cię do końca życia z myślą, że ci jestem winien zaoszczędzonych 50zł. Miej tą satysfakcję, życzę ci na święta żebyś znalazł gdzieś pod kościołem jak księdzu z tacy wywieje ;)

0

Skoro znalazłem klucz do fm 24 w cenie 110 nie na steam,to wprowadzę go normalnie mimo że na steam kosztuje 160? Sorry za ziemniackie pytania, ale jestem zielony w cyfrowych wersjach gier.

0

@Faro kinguin pl. Mam następne pytanie. Skoro znalazłem klucz do fm 24 w cenie 110 nie na steam,to wprowadzę go normalnie mimo że na steam kosztuje 160? Sorry za ziemniackie pytania, ale jestem zielony w cyfrowych wersjach gier.

0

Chcialbym kupić kod steam do fm 23, którego już na steamie nie ma. Jesli kupie klucz i go wprowadze w steam to otrzymam gre? Nie chcialbym kupowac klucza w ciemno

0

chcialbym kupić kod steam do fm 23, którego już na steamie nie ma. Jesli kupie klucz i go wprowadze w steam to bede miał gre? Nie chcialbym kupowac w ciemno

1

@Criss18Barca boli was patologiczna Legia robiąca przypał polskiej piłce wszędzie gdzie się tylko zjawi?

3

@bari_94 od momentu jego pokolenia mija prawie 20 lat, zatem cofnijmy się w czasie do tamtego momentu.
Artur wichniarek: "poprzednie pokolenia w Polsce zdobywały medale, my się odczuczyliśmy grać w piłkę. Przepraszam kibiców że największym sukcesem Polaków jest dwóch moich kolegów w Szkocji, a ja kopię się po czole w Niemczech zniszczyliśmy Polski futbol"

3

To już chyba skrzywienie zawodowe. Czytam tu relację z meczu...
"Mecz ostatecznie zakończył się rasizmem"
:D
Patrząc na całą tą otoczkę wokół Racismusa juniora, myślę że Joselu poleci z Racismadrytu ku pokrzepieniu serc

0

@Odcinkowy na tym "odcinku :D" akurat nie było, co nie zmienia faktu

38

Cały pas zajęty przez pedalarzy, bo jadąc w rzędzie we trójkę się muszą umówić, który którego będzie popychał wieczorem

0

@marko111122 Real?Nie!

3

@Cariones madryciaków mamy sporo na tym świecie więc nie sprecyzowałeś argumentu, właściwe byłoby stwierdzenie że jest wręcz zapatrzonym w Real bucem

3

Był o Lay's taki mem (bardzo prawdziwy zresztą)- 60% chipsów/40% powietrza
W tym momencie skończyłem paczkę cranchipsów... Jadłem ją jakieś 5 minut, z racji 70% powietrza (i to przy dobrych wiatrach)

0

@FCB_dimiC ból kaki o lm;)

0

@mrboom a no widzisz, rzeczywiście tak było a zapomniałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?