jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Według chatGPT prawdopodobieństwo
Zasiewanie chmur – Twierdzenie, że zasiewanie chmur może na tyle zmienić warunki atmosferyczne, aby stworzyć cyklon subtropikalny, jest niezgodne z aktualną wiedzą. Odpowiedzialność zasiewania chmur za ten efekt jest niska, a to obniża wiarygodność o 25-30%
Apropos rzadkospotykanych ekstremalnych warunków pogodowych w Chile w 2018. Według chatu jest to 75-70%
Co się działo w kwietniu tego roku w Dubaju wiemy...
Według chatu jest to 75-70% prawdopodobne, że zasiewanie chmur ma wpływ na takie warunki
Geoinżynieria pełną parą, znamy ją oficjalnie od dawna, do mainstreamu się dopiero przebija, a ile szkód wyrządziła przez ostatnich 70-80 lat od kiedy była testowana i opracowywana można tylko gdybać. Myślę że ma wpływ na różnorakie warunki pogodowe pośrednio lub bezpośrednio.
Możecie zrobić ze mnie foliarza. Ja tego nie potwierdzam, ale ludzie powinni przestać to kategorycznie negować. Chociaż większość społeczeństwa czytającego zwyczajne newsy że stało się to i tamto zapewne nie zastanawia dlaczego. Tak chciała natura, a winą czlowieka w tym jest tylko CO2 globalne ocieplenie i ciach bajera, nie ma co drążyć.
No właśnie nie zwalajmy wszystkiego na globalne ocieplenie
10
Przecież w tym już na pierwszy rzut oka widać taką wyjątkowość i unikatowość że to jest niepojęte. Patrząc na Ronaldinho widziałeś coś co wygląda na niemożliwe i niepodrabialne, tutaj jest to samo w innej oprawie. Nie było takiego nikogo, nikogo zbliżonego nawet. Nie mówię o tym że Lionel Andres Messi największy GOAT bla bla bla, bo to wiemy. Przecież tu wystarczy spojrzeć na 3-4 akcje i widzisz że to jest jakiś chory skill i inny wymiar uprawiania futbolu, najlepszy sposób na dobre granie w piłkę, najlepszy dotyk, ruch balans ciała siła podania podkręcenie. Jakiś pieprzony komputer. Bycie najlepszym na każdy możliwy najlepszy sposób. Chyba się odzwyczaiłem już powoli od Messiego, zaczynam doceniać jeszcze bardziej niż do tej pory
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@swiergol2 mam to samo
0
@siuuu ja właśnie o tym. George Orwell
1
Podam wam prosty przykład. Jeśli ludzie za 500+ bądź 800+ są w stanie sadzać ludzi na stołkach to jest to korzyść za korzyść. Zwał jak zwał, polityk, poseł, korzyści czy prawa zwane postulatami czy obietnicami wyborczymi. Jeśli w tym jednym przypadku szukasz korzyści, a polityk cię później wali bez mydła to nie zmienia faktu, że przy urnie wyborczej byłeś jego wspólnikiem. Tak nieoficjalnie, ale z definicji jednak ;)
(Mówię o ludziach którzy głosowali bo 800+ bo trzynastka itp itd (
0
@La Pulgaa z verattim to była marna saga w porównaniu do 2letniej z fabregasem
0
@FcPortoFan1999 ja bym się tam spodziewał. Na przykład Legia przez pocałunek śmierci 17 miejsce w tabeli z 2 punktami na koncie, a lech na jakimś 8 miejscu z 12 punktami. Dałoby się zrobić
1
W niczym nie różni się od tych samobójczych podludzi stojących na krawędziach żeby se selfie pdolnąć
2
Pierwszy mecz mojej dziewczyny. "A włącz obejrze se też". A tu Orłowski od pierwszego gwizdka, najlepsza reklama komentatorki, a ona że jakby wiedziała że coś takiego będzie słyszeć to by się nie zgodziła
5
Taaaaaa naaapeeewnoo... Ma się wpdalać jakiś strażak czy żołnierz w najgorsze warunki w środku nocy bo jakaś parówa odmówiła ewakuacji wtedy kiedy było trzeba i był na to czas? Wolna wola, samodzielna "odpowiedzialna"decyzja, mleko się rozlało nie będziesz ryzykował życia ludzi przez swoje widzimisie. Dwie butelki wody i trochę jedzenia i idź koczować na górne partie budynku, czekając na ustabilizowanie sytuacji
9
Lata lecą, a ten dalej jakiś nienormalny.
Zamiast grać w siatkonogę jak normalny człowiek to ten odwala takie maniany że szczęka z zachwytu opada... :D
3
@Eto'o9 R10 problem w tym że jeśli Gavi będzie Gavim to ta noga może tego nie wytrzymać. W pressingu trzeba go odciążyć żeby chłopak dawał z siebie zaledwie 100% i przestał dawać 700%
5
A oto podsumowanie kariery Mentala ŻELarza w dyscyplinie sportu, która polegała na byciu w cieniu Messiego
0
@Mow_mi_Douglas Morata, Olmo, Torres, Fresneda (wówczas z powołaniami) były przez Xaviego przepychane głównie ze względu na to iż chciał zespół budować na modłę reprezentacji. Było o tym mówione i powszechnie wiadome swego czasu
0
@VeB 1899 jak jej dasz taką koszulkę w prezencie to myślę że dojdzie ;D
0
@cinero1996 tablice edukacyjne A-Z, nauka pisania liter.
2
@rafal314 znając to z FMa już od podszewki, grając w tym formacie od FMa23 jakieś 70 może więcej sezonów, jestem do tego przyzwyczajony, czekam na to już długo i bardzo sobie ten format chwalę ;D
0
Uwzględniając wszystkie wpadki liczę na conajmniej 15 punktów, wydaje mi się że będzie 18, maks na jaki nas stać to jest 19. Napewno coś przegramy a i remis jakiś wpadnie więc to już daje 19 pkt maks.
11 punktów to gwarantowana barażowa (nie wiem czy w FM zaliczyłem choćby sezon gdzie 10pkt nie dawało awansu więc niech będzie 11)
16 zaś to raczej gwarantowana 1/8.
Doświadczenia z FMa jednak matematyka się tu niczym nie będzie różnić od gry
0
@abram3k wonderkid FM 23 :p
0
@cules100pro ja też nie oglądałem a mam znajomych którzy to oglądali i potrafili nawijać o konferencjach akcjach vlogach wazeniach czy czymś tam albo mi pokazywać to gówno przez które ciężko było przejść bez zażenowania. I tak to jest rynsztok, oglądać swoją drogą, ale jak widzisz w tym coś wartościowego to też szczerze współczuję
1
Cenzura cenzurą, podczas pandemii jeśli chodzi o to ścierwo od meta temat powszechnie znany.
Ale tego że cukierek się spłacze że im kazali i oni nie chcieli to się nie spodziewałem. Zwłaszcza że na fb przecież cenzurowane jest praktycznie wszystko i z tym chłopak problemu jakoś nie ma ;)
"Zuckerberg oskarżył rząd USA o naciski w celu cenzurowania treści związanych z COVID-19. Miliarder stwierdził, że żałuje decyzji firmy o spełnieniu żądań administracji Joe Bidena. Przypomnijmy, że w czasie trwania pandemii Facebook usunął ponad 20 milionów postów za złamanie zakazu rozpowszechniania dezinformacji na temat wirusa."
0
A ja wam mówię że oni to stracą. Uroki wszechświata, muszą być niespodzianki. Dlatego sędzia wysmaruje karniaczka w 94', powtórek będzie tyle że w końcu znajdą ten zaginiony faul i Real wygra 2-1 dzięki golazo Mbappe z 11 metra
0
@Kamiloza91 na flashscore masz
2
@TankerHunter zaragoza chyba w zimie już był i jak narazie się odbił od Bayernu
0
Casemiro dostaje prze piłe na głowę z rzutu wolnego, nie trafia tego, po czym się pruje do wykonawcy. O co? Wy nie wiecie i ja też nie... Co za czop
0
@PaprykFCB pierwszą może tak, ale drugą se już odpuści, przy trzeciej euforia bo 90 minuta ale jednak se odpuści bo nie uznają :D
18
Pau Victor na lewe skrzydło? Tą jedną akcją udowodnił,że zasługuje na następne 2 szanse conajmniej w trochę większym wymiarze
1
Ćwiąkała stwierdzając fakty, zaraz zostanie wypisany od ciulesów
0
Polujmy na kości! To się opłaca! Za to nie ma kartek! Pierwsza hara na pysk dla hiszpańskich sędziów w tym sezonie. Tfu!!!