jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@cules100pro czyli jak co roku w drodze od tytułu do tytułu.
2
@sebo939 odcięty w obu meczach, próbując ściągając uwagę w ten sposób przydałby się zespół który to wykorzysta. A zespołu nie było. Przy tylu okazjach PSG w całym dwumeczu, bez żalu stwierdzam że obrony to Liverpool też nie miał tak naprawdę.
Darwin Nunez poziomem memiczności naprawdę nie odstaje od Wawrzyniaków i Rasiaków. Nawet Timo Werner to był większy pechowiec niż pokraka. Nunez to jest pokraka najwyższych lotów, niklas bendtner naszych czasów z całym szasunkiem dla Duńczyka
4
Jedyne co było w stanie zaskoczyć Wojtka w całym dwumeczu to asysta Lewego do Otamendiego ;p
2
@Criss18Barca "co te strony jakieś takie poklejone?" :D
1
Pięknie rayo wsadziło zielono na kuponie
0
@FcPortoFan1999 może może, ale ja tego czwartego nie widzę w tym sezonie. Obrona kuleje strasznie mimo że jesteśmy bramkostrzelni. Żeby się tam zakręcić trzebaby wygrać z 8 spotkań do końca sezonu, żeby się nie oglądać na rywali którzy są w stanie tyle wygrać. Ja tych 8 zwycięstw Cracovii nie widzę ale się okaże
1
@FcPortoFan1999 całą rundę znajomi i nieznajomi mówili że nam fajnie idzie, kazałem poczekać do marca bo poki nie zobaczę to nie uwierzę. Listopad już zaczął weryfikować a nam znowu pozostaje walka o top 8. Przyszły sezon będzie najważniejszy bo Jaga nam może wspolczynnik załatwić a Legia będzie ścigać molde więc może uciuła remis lub jednobramkowe zwycięstwo zbawienne dla rankingu, w awans nie wierzę
3
Flick żąda wniosków po każdym trudniejszym starciu które nie poszło zgodnie z planem, dla Xaviego wniosek był prosty- brawo MATS, mamy 1-0! MATS oby tak dalej i idziesz po rekord, a wy chłopaki se nie zawracajcie głowy rozwojem drużyny, w końcu idziemy po mistrza
0
@FcPortoFan1999 jak zgwalcili widzewa to ich obstawiłem z handicapem na piasta, tym razem się musi też udać i już ich nie tykam w tym sezonie, podobnie jak Śląska.
Za to moja remisowa Cracovia się przełamała tydzień temu. Z Radomiakiem wrócimy do swojego remisowego systemu bo takie są chyba prawa wszwchświata po tym co się działo w poprzednim i tym sezonie. Ale jak remis to oczywiście bramkowy bo strzelać potrafimy a kurs zawsze podnosi o jakies 1.20 minimum
0
@FcPortoFan1999 powiem ci że myślę tak co tydzień i unikam obstawiania ich meczów ale tym razem muszę bo superbet daje za dzisiejsze mecze 30+30 więc poszła pogoń z handicapem i więcej strzałów Pogoni
0
@ricardo0705 jak chcesz zrobić stówkę a nie możesz to spróbuj najpierw zrobić 60, nie patrz na kursy. Jak widzisz ciężkiego faworyta to handicap obowiązkowo,jak widzisz Derby możesz grać na kartki, jak Europejskie Puchary to obie strzelą zwłaszcza w tym sezonie bo tutaj to dopiero już nie ma słabych drużyn. Zrób pierwsze 60 to wtedy z dwóch kuponów za 30zł krótka droga do stówki
0
@FcPortoFan1999 nie ma takiego meczu w którym bym obstawił ich przełamanie, bo się boję, chociaż dzisiaj stawiając na Pogoń pewnie w końcu przyjdzie czas Śląska bo często chłopaki mieli pecha poprostu
@cules100pro a widzisz kurcze nie pomyślałem i nie zajrzałem
0
Wczoraj kupon postawiony za 40, 1000zł do wyjęcia. Grupa meczów na godzinę 21. Wiele meczów obie strzelą, olympiakos+1.5, Celcje z golem. Słowem kupon prawie zielony
Roma Bilbao wpada obie strzelą, Pilzno wyrównuje z lazio, znowu zielono. Minuta 60'
Pafos musi strzelić gola i mamy tysiąc, i wtedy se pomyślałem że koniec tego farta dzisiaj znając życie i wyciągam casha 520zł.
Odkładam telefon i powiadomienie że pafos z gole... Ciężki niedosyt:/
1
@jakub1906 bez czerwonej bez faulu bo nie wiadomo dla kogo, gol uznany
1
Co wy wiecie o kontrowersjach i dylematach....
Liga indonezyjska, bali strzela bramkę której nie będzie na bank bo sędzia musi podjąć decyzję czy w trakcie akcji czerwoną ma dostać ten który wjechał potknięty wyprostowaną nogą łapiąc równowage w chłopa który w tym samym momencie mu pocisnął ciężki nokaut łokciem na twarz też łapiąc równowagę
1
@Mitch_Atleta jak se przypomnę różnice ponad 20km przy 8-2 z bayernem... Mieliśmy tam chyba lekko ponad 90 albo nawet niecałe 90
1
@blakkudium united wyżej od kogokolwiek przekreśla ten ranking
0
@FcPortoFan1999 otóż tak. Legia remis+ over 11.5 fauli
I jaga obie strzelą lub+2.5 bramki.
@UriBoyka
0
Ledwo postawiłem kupon za 57zł, a cashoutu 55 na 8 godzin przed rozpoczęciem.
Albo se wmawiam albo superbet narazie twierdzi że dobrze dobrane zdarzenia.
2 zł pod stawką to by może dał na 10zł a tu mi położył na 57zł. Chyba dobry omen
P.S może wyskoczyły składy przewidywane albo jakaś kontuzja gdzieś ale ciekawa kwestia
3
@Kapitan hawk raz dwa trzy, dziś mistrzostwo tracisz TY!
0
@F3DO wygranie euro zmniejsza szansę na MŚ turniej po turnieju. Bardzo ciężki wyczyn, dla Del Bosque to było easy, ale tylko dla niego. Każda drużyna wygrywająca czy to ME czy MŚ później znika. Hiszpania nie zniknie ale takich lotów nie utrzyma. Konkurencja wyciąga wnioski od dwóch lat i komuś zaskoczy, zawsze tak bywa. Tylko niech ci Włosi z dupy znowu nie wyskoczyli bo to zazwyczaj kadra na poziomie prime Belgii a robią ciężkie niespodzianki, mimo że im się żaden tytuł ani finał od 20lat nie należał
P.S na logikę Hiszpania oczywiście wygląda na faworyta, ale ta logika się często w praniu zmywa
0
Co mówią piłkarze Benfici gdy Szczęsny znowu broni ich strzał?
Wojcech Szczeźnij
0
@F3DO kibic Messiego i Mbappe daj mu spokój
0
Dopóki mi De Jong nie zamknie japy to mu nie zaufam. W tym momencie widzę więcej demonów z LM niż jego dobrej dyspozycji z ostatnich meczów. Za wiele razy się w niego wierzyło
0
Żeby nas tylko de Jong nie utopił znowu bo gość w LM jest dramat
0
@esem91 priv (15zn)
1
@JordiAlbion dzięki chłopaki za odpowiedź, co nie zmienia faktu że byłem pewny że 3k niezaleznie od okoliczności to dla nich nie jest powód. Zawijam się stamtąd w takim razie
0
Od rana robiłem bet builder analizując kursy w STS. Znalazłem ciasteczko w postaci gola yokohomy w pierwszej połowie azjatyckiej LM+btts przy kursie 3.80. Być może mam paranoję ale pół godziny przed meczem zakład zniknął z STSa. Myślałem że awaria bet builder bo to się zdarza ale mecz popostu zniknął z oferty, włączyli live po rozpoczęciu.
Miałem dobry weekend na 3000+ na wielu kuponach co mogło się rzucić w oczy, myślicie że mam paranoję czy mi obserwują konto? To nie jest szałowa kwota przecież, ale kuponów wygrywanych jeden po drugim było 9 w piątek sobotę i niedzielę, w dodatku z bonusu 150zł. Jest opcja że mi się przyglądają czy to zbieg okoliczności?
0
@mekston promocja na mecz barcelony tylko i wyłącznie. 2 gole przewagi w superbecie były dużo wcześniej niż na STS. STS to odpalił na euro, superbet już chyba ze 2 lata będzie
0
@mekston 1.20, właśnie fajna opcja fajna. Przewaga jednej i zaliczone