1

Wyjazd z Ter Stegenem nawet za darmo, wszyscy o tym wiemy. Ale założenie że "jak mu zależy na mistrzostwach","jeśli zależy mu na mistrzostwach","może zapomnieć o mistrzostwach" są trochę na wyrost bo tego czy mu zależy ciężko stwierdzić. Prawie całą karierę był wykluczony przez Neuera. Jak już wpadł do składu to przy ogromnych perturbacjach kadry która żadnym GOATem nie jest. Kocha Barcelonę i zarabia fajny hajs. Nie pokazał się nigdy jako ambitny kadrowicz więc nie ma go co uważać za takiego. Być może mu zależy na mistrzostwach, być może wie że nie straci miejsca w składzie, albo na to liczy albo mu nie zależy. Warto zaryzykować na jego miejscu. Pamiętajcie że to jest bramkarz a ci mają zazwyczaj przerośnięte ego. Znamy takich wielu wielu

0

Romero: jadą dzisiaj na sto procent.
Hiszpański LOT: Nigdzie nie jadą nie ma lotów
Romero: ee no mają jechać dzisiaj i już, bo znowu wyjdę na farmazona! @Redakcja powiedz im coś!!!
@Redakcja : Ej weźcie se jaj nie róbcie, lećcie dzisiaj, bo SAM Romero twierdzi, nawet Romero twierdzi, Gerard Romero informuje, nie jesteśmy pewni ale Gerard Romero to potwierdza. Mają lecieć i już!
Hiszpański LOT: dobra, dawać ich na 22...

@Redakcja w następnym artykule: jak podawał Gerard Romero, Barca wyleci dziś do Japonii!

Oczywiście komentarz do usunięcia, mowa prawdy to mowa nienawiści :) może nawet bana dostanę za nic nie zrobienie. Tak to jakoś z tym Gerardem Romero i miłości redakcji do tego pana :)

1

Przykład manipulacji giełdą nie dalej jak z dziś.

New York Times twierdzi, że z powodu chęci Iranu do rozmów pokojowych i warunku że zrezygnuje on z programu nuklearnego pod warunkiem że Izrael przestanie go bić, Bitcoin przestał spadać. Powołują się na mediatorów z Cypru i posty na platformie X.

Giełda reaguje mimo że nikt nigdzie nie znajdzie chęci pokojowych ze strony Iranu bo takich chęci nie ma, co więcej ich MSZ stwierdził że będzie atakować póki Izrael też będzie.

Ale business is business, gazeta wpłynęła na rynek. Przydałoby się żeby Cristiano Ronaldo schował torę pod ladę i giełda będzie wiedziała co robić

1

I taaak ma byyyć!!! Grunt to farmakologia, szpryca a nie marnowanie zasobów na uczenie tępego społeczeństwa, co dobrego i złego dostaliśmy od matki natury. Przecież wystarczy podać listek z paroma pigułami, owinąć w opakowanie, podać skład (albo pół składu, co za różnica) tysiąc leków wpisać w jedną grupę, trzy tysiące leków w drugą, przecież to ta sama receptura tylko z innym składnikiem więc ceny mogą się wachać od 10 do 10 000zł w zależności co kto woli i na co choruje. Sprawdzona metoda wariacie, to ja! Farmakologia! Dbam o twoje zdrowie, nie dbaj o nie sam bo jeszcze się wyleczysz :)


1

@ViscaelBarca2007 pewnie dlatego mu się tak spodobała niemiecka myśl szkoleniowa, toż Marc to jego niechciany synalek. Wszyscy jacyś tacy ciemni a ten blondyn z innego ojca

0

JOAN Garcia, JOAN Laporta, JOANdre Ter Stegen. No nie pasi mi tu coś za uj

1

@Pawel13sz kawał na 31 sierpnia
Laporta mówi: Co?
a flick na to: Nico!
A Laporta: nie mówi się Nico tylko Luis Diaz:(

0

@mordini123 przecież katar też zaprosili w 2021. Pogódź się z nienormalnym faktem, pozatym stamtąd płynie tyle hajsu że nawet się tworzy dla nich rozgrywki. Kwestią czasu jest jak dostaną honorowe miejsce w LM, a przepisy kwalifikacji dla Arabskich klubów będą jeszcze bardziej przystępne. FIFY nie znasz?
Nawet geopolityka do tego dąży, zalew ciapaków ich będzie musiał przyciągnąć na stadiony

0

@Pedri16Future daj ter Stegenowi sezon przy takiej taktyce i ci pokaże do czego statua jest zdolna. Nie bez powodu dobre zasieki Valverde i uno cerismo Xaviego mu dały takie sezony. Bramkarz pod Juve i AC Milan, z tym że Wojtek tam już klasę udowodnił, Ter Stegen broni dobrze wtedy gdy drużyna broni razem z nim, udowodnił to w karierze. W ofensywnych ekipach nie udźwignął żadnego sezonu i w topkach statystyk raczej nie był. Celta vigo dwukrotnie i inne takie. Nogami bezbłędnie grał Neuer a babolami ter Stegena możnaby obdzielić 3 Szczęsnych

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Ter Stegen- afera na wejściu w 2015 (po tryplecie!!!) afera na wyjściu ( po najlepszym zespołowo sezonie od momentu tamtego trypletu)
Plus 3/10 bardzo dobrych sezonów w tym jeden wybitny. Trochę słabo.

W tym czasie:
Jan Oblak 90% czasu TOP!
Keylor Navas 2 sezony życia, i Legenda potrójnej LM
Thibaut Courtois, sezon za sezonem top gdy jest zdrowy, każdy chyba można nazwać sezonem życia.
Allison Becker, zdrowy TOP + Sezon życia gdzie wygrał LM i gdzieś się nawet śmiali że top 3 złotej piłki razem z Van Dijkiem

Wymieniajcie jeszcze kogo chcecie ale ter Stegen niech wyptala. Szczęsny zrobił tyle sezonów życia w tych barwach co on a jest tutaj od października ;)
Twarz wzzystkich blamaży, który dał nam mistrzostwo raz

Edit. Joan Garcia- tyle samo sezonów życia co on, a dopiero wszedł na scenę. Nawet jak się okaże klapą to wynik Niemca i tak wyrówna, bo wystarczą dwa bardzo dobre sezony a o takie nawet zostając w esRanyolu łatwo:)

0

@Frimpong "w ostatnim czasie" to jeszcze nic. Martwi mnie bardziej stwierdzenie "jeżeli"

0

Jeden club de amigos rozptalał zespół od środka przez jakieś 4-5 lat przy czym tych 7 piłkarzy zarabiało jakieś 250mln brutto jak nie lepiej, więc niech w tej katalonii nie prdolą że taki klub 10 lat młodszy zarabiający 3 razy mniej z jednej- najlepszej obecnie reprezentacji na świecie byłby problemem. Gdzie były te obawy gdy był rok bitwy o Morate? Tuż po transferze Ferrana ewidentnie ktoś tu chciał klubu de Luis Espanola Enrique więc takie argumenty są śmieszne. Jazda po Nico bez wymówek, skoro bartomeu potrafił "wybaczyć" griezzmanowi to nie obrazę się jak laporta przestanie zarzucać dpskiem, schowa ego do kieszeni i zrobi najlepszy możliwy dla klubu transfer. Neymara byście nie chcieli może katamemczycy?
A jak pieniądz świerzbi to go odłóżcie na przyszły sezon albo weźcie LO z Perisiciem i darujcie se takie transfery jak Diaza, oglądam Liverpool chłopa znam i siadł mu sezon. Po odejściu Mane Klopp się dusił często, drużyna była bez formy i Diaz to był marny game changer, diogo jota częściej ciągnął wózek od niego. To nie musi być drugi raphinha który z sezonu na sezon będzie coraz lepszy. Chłop tu może przyjść ferranować a jak się ogarnie to mu pyknie 30

0

Jak można cisnąć wieczorny mecz w środku czerwca żeby oglądać jakieś pe$że . Nawet pluć na nich nie warto. Fanatycy piłki nożnej mogli by się zająć ME u21 a nie temu shitowi nabijać oglądalność

3

Od małego mój Ojciec-rusofob wyraźnie zaznaczał jak on to ruskich nienawidzi i komuna i co oni w ogóle narobili za jego czasów. Wszystkich nas w tym wychowali, połowa z was sobie nawet nie zdaje sprawy że zdanie na temat ruskich nie jest wasze własne- mimo że właściwe (chyba że jako 7/9/12 latek kumaliście historię geopolitykę i ruskich nienawidziliście tak samo od małego jak dziś). Myślę że jako 12latek byłem w pełni świadom nienawiści do Niemców bo słyszałem o II wojnie więcej poważniejszych rzeczy, niż opowieści ojca jak go nie aresztowali 2 razy miesięcznie za picie browara tu i ówdzie. Długowieczność komuny chyba ludziom wajchy poprzestawiała a postępowe Niemcy stały się bardzo przyjaznym narodem.

I tu chcę dojść, do meritum... Gdyby tylko ten Ojciec mnie uczył rzetelnego twardego historycznego antysemityzmu to nie musiałbym się go uczyć sam;D

1

@pozor Lewy tam nie pójdzie przez najbliższe 5 lat. Tomek nie celuje w celebrytów, on robi wywiady z nieoczywistymi postaciami i wielokrotnie o tym mówił. To się pewnie zmieni ale napewno nie w najbliższym czasie

0

@Eric_Abidal_22 zapomniałem o tym totalnie, wpis do kosza, tobie dzięki ;)

0

Ja wiem że tryplet dla Realu to wciąż wielkie niespełnione marzenie, ale przy nowym formacie KMŚ o sekstecie mogą już tylko śnić.

1

@Coutinho007 dobre dobre tylko niepodzielone na wersy

1

@don'T.R.I.P.e zawsze się taki znajdzie, jak znam Guardiolę to zaraz dobrze obsłużony Haaland zrobi kolejny sezon życia, Lautaro w naprawdę ciężkich warunkach od lat jest motorem napędowym Interu niezależnie od sezonu więc to świadczy o jego klasie również, Lukaku wiecznie był przekotem bo udowadniał to praktycznie przez całą karierę z dwoma wyjątkami, ale żadne Gyokeresy których bym dzisiaj porównał do Jovicia, piątka czy Mariano diaza. Żadnych wynalazków, znając życie przyszły sezon spędzimy znów z Lewym i Ferranem więc niech mi Gyokeres czy inny Guirassy w tym czasie udowodni że naprawdę potrafi. Taki Sesko już 2 lata robi robotę i możliwe że wyląduje w Arsenalu-sprawdzony w każdych warunkach, tak samo jak Boniface. Albo bierzemy kota albo zróbmy napastnika z Ferrana bo żaden wynalazek lepszy nie będzie

4

Wyskoczył nam Balde i osiągnął TOP, Araujo potrafił też wyskoczyć i osiągnąć TOP, sprowadziliśmy nie oklepanego jeszcze Pedriego i mamy TOP topów, Yamal, Cubarsi to samo. Raphinha ogarnął i osiągnął TOP, Gavi potrafił się w ostatnich latach ocierać o TOP, Casado miał chwilę TOP i jest zdolny go jeszcze nieraz osiągnąć, Kounde to samo, Ferran zmiennik i nie tylko osiągnął TOP

No i mamy Lewego, bywa TOP i liczby prawdziwy TOP co by nie mówić.

Każda pozycja nam w tym sezonie przyniosła pociechę i da się ją jakoś wyciągnąć ale TOP napadziora nie wyciągniemy z powietrza. Udało nam się to ostatni raz z Samuelem Eto'o. Nie chcę słyszeć o braku szans dla Pau Victora bo i tak bym go położył koło Alcacera, Munira, Braithwaita itp.Roque nawet koło nich nie kładę.

Na TOP napastnika trzeba będzie wydać POTĘŻNY hajs i żaden wonderkid albo sezonowiec w postaci gyokeresa mnie nie przekona, chyba że mi zamknie jape. Messi zabetonował dziewiątkę na 5 lat i nie wpuścił do składu żadnego napastnika do momentu suareza. Suarez zrobił olbrzymią robotę... Ale no właśnie, Eto'o (ibry w sumie nie ma co liczyć) Suarez i Lewy na przestrzeni ponad 20 lat. Haaland, Lautaro, Oshimen, czy kogo byście nie wymyślili trzeba napastnika z TOPU bo wynalazek Ferrana już mamy, więc taki wynalazek od niego lepszy nie będzie

0

@adi7adi8 nie, ten może być jednym z ostatnich

0

Musk dostał od Trumpa stołek, pogrąży go bo Trumpa z takim hajsem nie będzie trudno pogrążyć... Gorzej jak z tym hajsem ruszy na propagandę elonowo-muskową

1

@4drian0 i tak powinno być dla przyszłości gamingu. Unreal jest ogólnodostępny od 3 lat, i szary Kowalski powinien mieć PRAWDZIWE narzędzie do tworzenia gier, nie mówiąc o deweloperach, którzy na własne (często gorsze) silniki wydawali miliony. Każdy taki zespół jest w stanie wyprodukować dobrą jakościowo grę jeśli będzie miał na nią pomysł. Łatwiej też zrzeszyć twórców/fanatyków którzy w zespole ogarną coś konkretnego. Będzie też dużo bulshitu. Niemniej jednak - widzę same plusy i szansę dla maluczkich

0

A teraz pogadajmy o złotej piłce pod względem MEDIALNOŚCI- bo to już nie raz bywało kluczowe wśród faworytów.
Np. Zła medialność głównego faworyta Rodriego pomogła mu zdobyć ZP rok temu, nie mówiąc już o wcześniejszych latach, gdzie wiecznie odgrywała kluczową rolę

Medialność. Przypomnijcie sobie okres od sierpnia do czerwca, na dzień dzisiejszy rozłóżcie wszystkie miesiące na czynniki pierwsze i co sądzicie?

Yamal czy Dembele? Medialność da pogląd na 50/60% spodziewanych głosów

0

@JBgomeS "obyś wrócił cały i zdrowy"

1

@Pedri16Future pena musi zostać jeśli chcemy skompletować 11 z bramkarzy

0

Ależ będziemy mieli bramkę obsadzoną w tej 4. Lidze w Barcy B. Yakobishvili, może nawet Pene się uda zatrzymać+ ktoś z trójki Szczęsny/Garcia/Ter Stegen. Mamy całkiem solidną ekipę żeby Barcę C założyć

1

@michal26 nie każdy się musi znać na wsystkim, moder jest moderem. A że Jakub moder to już nic nie poradzisz... Kontuzja oczu od lat...

1

Dobrze że wiślackie jamniki w niedzielę nie będą się szwędać po ulicach Polski i Małopolski bo to bydło by napewno zakłóciło "świętą" ciszę wyborczą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?