jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@StevenGastonMartin99 Flick z klasą by mu pewnie zwrócił uwagę, a poza światłem kamer byśmy jutro czytali nagłówki o suszarce w szatni.
0
@LOPEZ16 on nigdy nie miał wykończenia. Udał mu się sezon, przecież to celownik na poziomie naszego Dembele, Dembele odpalił, Rashford kiedyś odpalił sezon który nawet nie był 8/10 i ludzie se jakiś mit porobili. Lubię chłopa, znam chłopa i nigdy się po nim bramek nie spodziewałem
8
Real wychował sobie Pepe na własnej piersi, zwyrol na boisku jak i poza nim. Ilość Casemirów w Realu ponownie się zgadza.
Moi drodzy!
Przed państweeem
RRRRAAAAAUUUUUUULLLL
AAAAAAAAAAAA
SEEEEENCIOOOO!!!
Mamy pożywkę kontrowersji z udziałem tego chłopa na najbliższych 10 lat, Vini przy nim to spłakana odklejka. Ten level chamskiej zadziorności, takiej soczystej białej hamówy to jest właśnie ten Pepe, ten Ramos ten Casemiro, oj brakowało takiego gnoja w ich zespole.
Oficjalnie mamy go po paru latach, tego madryckiego Alana Nyoma, który zejdzie z boiska dopiero wtedy JAK SIĘ SĘDZIEMU SKOŃCZĄ ARGUMENTY
NIE POZDRAWIAM, WITAMY NA POKŁADZIE EL CLASICO
TFU!
1
@AmigoBlancos fermin celny/olmo z superzmianą też pewniaczek. Celne Realu też można gładko grać bo nasza obrona przepuszcza, Joan już niekoniecznie ;D
0
Wpadłem na ankietę DARK VS STRANGER THINGS na YouTube i moim zdaniem ich się porównać nie da
Dark jedyne czego nie ma to tylu efektów specjalnych. Jest ciekawszy, bardziej złożony, znakomicie posklejany. ST to świetna historia i ciekawe uniwersum, ale patrząc na nie jak na DZIEŁO, to ST nawet dziełem nie jest a Dark jest dziełem wybitnym.
Niemiecka produkcja sama napędzała swoją legendę, nie miała takiej kampanii marketingowej, i jest Niemiecką produkcją sama w sobie, co skutecznie utrudnia taką viralowość jaką zyskało ST
Z obu ciekawych i fajnych rzeczy Dark jest zdecydowanie ciekawszy moim zdaniem, rozbudowany i przemyślany tysiąc razy bardziej (nie mylić z lepiej bo to dwie różne rzeczy i subiektywna kwestia)
Bez podziałów na udane i nieudane sekwencje/sezony. Pomysł na uniwersum i jego ciekawość Dark 10/10 Stranger Things 8/10
Produkcja braci duffer jest świetna lepsza pod innymi względami, ale do Dark moim zdaniem nie ma podjazdu.
To jak porównać władcę pierścieni, która zawszę była dla doświadczonego, poważniejszego widza do pięknej kolorowej baśni jaką jest Harry Potter który kupił w większości młode pokolenie
0
@Faro nawet jakby fermin wszedł w drugiej połowie to parę razy z ławki w el Clasico też zrobił różnicę, więc może być olmo:)
5
Wszyscy o Raphinhi, Yamalu, a ja mam w pamięci już 3 sezon że el Casico to są ulubione mecze Fermina Lopeza! Liczę na bramkę:)
0
@Seledynowy ty się odczep od mojego ulubionego celniaka na kupony
0
@Popitek12 z tego co zauważyłem u siebie to nowe pokolenie jest strasznie kupione Cristiano Ronaldo. Jego marketing chyba działa lepiej, bo dzieciaków dużo więcej zafascynowanych żelem niż Messim. Cudze chłopaki (czasem dziewczyny) jak do nas przychodzą to Ronaldo i Ronaldo. Zdarzało się pokazywać zdjęcia złotych piłek obu piłkarzy i dosadnie podkreślać że to najważniejsza nagroda dla jednego piłkarza w piłce ( o kradzieży Lewego nikt nie musi wiedzieć :D)
Ale najlepsze jest z Ronaldinho, od lat wszystkim dzieciom mówię jedno:
Widzisz te puzzle na szafie? Jakbyś chciał żeby ci je Ronaldinho podał to tak by kopnął piłkę żeby ci wpadły w ręce, bo to był czarodziej :p
0
Wbijam na superbet a tam SUPERCORE- nowa aplikacja od bukmachera w stylu flashscore. Pobrałem zaglądam i niestety narazie strasznie okrojone. Statystyki zawodników to jest 1/100 z tego co można znaleźć na samym superbecie a co dopiero na stronach typu sofascore, opta czy statsdontlie. Nic specjalnego i póki co niewarte pobrania, bo oprócz kursów do danego meczu (co też jest wszędzie a tu nawet mniej bo jest kurs od SB i nie ma z czym porównać). Mam nadzieję że to będą prężnie rozwijać
0
@FcPortoFan1999 dlatego 3 uje w bok. Ledwo się to porto ogarnęło i już kłody pod nogi. Swoją drogą nie lubię Chelsea, jak mają lecieć na dno to niech nie biorą Fariolego że sobą
0
@Lanosss @chavez cóż szkodzi podzielić okładkę na pół? Pół triumfu Yamala, pół płaczu Madrytu
0
@FcPortoFan1999 moja wyobraźnia poszła po najmniejszej linii oporu, tamten scenariusz był idealnym odnośnikiem bo to chyba był najlepszy finał w historii więc takiej powtórki chciałby każdy postronny kibic. A reszta to mokry sen i czysta złośliwa chęć płaczu na notatniku.
1
@FcPortoFan1999 jak oni wam zabiorą trenera to wam przeszkodzą a sobie nie pomogą. Niby czemu by miał z nimi zrobić sezon Slota, takie tępaki na tym Stamford że kosmos. Się przestaną wygłupiać i jak szkodzić jakimś klubom to niech się biorą za Strasbourga i odpdolą od polskiego FC Porto
0
Mundialowa fantazja
Argentyna odpada w półfinale po wyrównanym meczu z Hiszpanią. Messi vs Yamal- przekazanie pałeczki młodemu przez GOATa po meczu symboliczną wymianą koszulek.
Hiszpania w finale trafia na Francje i robi powtórkę z EURO 24 tylko w lepszym stylu- po 2-2 mamy dogrywkę w której w 105 minucie Yamal zewniakiem Z LEWEJ strony boiska ładuje okno i mamy 3-2
Francuzi po heroicznym boju strzelają bramkę na 3-3, w 119 minucie, jednak sędzia po 5 minutowym VARze anuluje bramkę.
CAŁY MADRYT GRZMI.
MUNDIAL NEGREIGRY!!!- Czytamy w madryckich szmatławcach, na czele z notatnikiem.
Piękny to był sen...
2
Jak Chelsea nie przestanie eksperymentować to nie wrócą do czołówki. Pochettino to był trener jednego klubu, Potter, Lampard i maresca to byly mimo wszystko też eksperymenty. Sarri też one club manager. Tuchel dał radę ale to był trener z topu i się udało. Czemu oni uparcie dalej chcą wynalazki zamiast trenera z krwi i kości?
A jeśli już mają być wynalazki to spróbowałbym mimo wszystko Xaviego a nie kolejnego noname ze Strasbourga który w Anglii potrenował jakieś Hull city no bez jaj
2
@FcPortoFan1999 robimy bałkański zaciąg więc by się nadał. Ale Filipowi mógłby korki czyścić
0
Vlahovicia klub uważa za wyjątkową okazję rynkową i ma rację
Jest w kwiecie wieku, kończy mu się kontrakt, więc WYJĄTKOWO wysoko może cię cenić. To WYJĄTKOWA szansa na przepalenie pieniędzy, nie ma napastników na rynku którym moglibyśmy tak fajnie zapłacić bez płacenia klubowi, licząc na WYJĄTEK, że przecież akurat WYJĄTKOWO ten eksperyment odpali :)
0
@urbipl ludzie nie docenią najlepszego wykonawcy wolnych na świecie w swoim czasie bo zaczął strzelać seryjnie w okolicach 30. Dlatego nie stoją za nim aż takie liczby. Ale chętnie wyciągnąłbym jakaś średnią wolnych po 28 roku życia bo to by była pewnie przepaść nad każdym Juninho i innym Beckhamem. Jednak tego w suchej statystyce nie widać. Widać tylko że jest w topce, a szkoda bo nikt sobie nie uzmysłowi że w ciemno strzelam był najlepszy w historii jeśli potrafił wejść na poziom seryjnego strzelania i utrzymywać go przez 5-6 lat
1
@Lionel_Messi10 bez przesady z takimi ekaperymentami. Ale pewniejszy
1
@blakkudium Poleganie na Savio w poprzednim sezonie to też była słaba opcja
2
@Gaucho my wonderkid FM 13. Po tylu latach widzieć go w Barcelonie byłoby przyjemnie ;) żałowałem transferu Vidala zamiast Wijnalduma z tego samego powodu, Bardaghjiego mamy już w drużynie. Niech osiągnie połowę z tego co mi śmigał w FM 23 i będzie mistrz :D
1
@blakkudium no i mistrz świata. Trzeba wymieniać kadrę nadal. United nie zasługuje na takiego grajka bo jeszcze mu karierę zniszczy a chłopak jest niezły. Bernardo niech się żegna powoli i foden niech znika z tego skrzydła bo też się tam średnio nadaje w tym sezonie
0
@sergio5 tymczasem Polski bukmacher przejety przez Etoto pozmieniał ludziom zakłady w trakcie trawania zdarzeń i ludzie mieli najpierw czerwono a później zwroty po wielu uppmnieniach
0
@JimMorrisonFCB mi się też oberwało, tak to jest jak się Żydów od Rzymian wyzywa...
0
Ojoooojooojj co ja patrze ENDRICK wypożyczony do olympique Lyon? Do tego samego olympique Lyon który już nawet nie jest stabilną drugą siłą we Francji?
Przecież on skończy gorzej niż Mariano Diaz ;D
0
@alone49 chciałem próbowałem. Miałem totalny niedosyt seriali komediowych, po wzzystkich przyjaciołach teoriach, banderach wampirach czy zjaranych rodzinach aż trafiłem na mokument the office wróciłem po latach jak zjadłem wszystko, i nie dałem rady znowu się odbiłem. Se myślę dobra nie trafia do mnie to, trudno. A polskie robi robotę.
Może przez brytyjski humor, bo monthy pyton to dla mnie też nic śmiesznego, chyba wolę prostszy i mniej inteligentny humor
0
@DamianBarcaCule nie wiedzą co tracą. Przecież to gwiazda 6 kolejek była, strzelił w nich całe 4 bramki...
1
@macio_944 w porównaniu do the office w którym nie widzę odrobiny jakości to jest niebo a ziemia. Se myślałem że taki sam gniot jak the office moim zdaniem -jedyny top topów seriali w życiu i wysoko oceniany, który mnie nie chwycił i nie łyknąłem go jak pelikan, no nie byłem w stanie tego oglądać, nudne strasznie a jestem fanem sitcomów. Jednak to nie sitcom, myślę może nie jestem fanem mokumentów, ale to też nie to bo polskie the office jest świetne. Bywam bezkrytyczny do granic możliwości, praktycznie do wszystkiego, a the office jest dla mnie po wielu podejściach strasznie denne i nie rozumiem tego fenomenu.
0
Komentarz usunięty