jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 efekt nowej miotły. Trzeba poczekać aż zamienią się rolami i united pozamiata Carricka
0
Z racji tego że pałam się bukmacherką rzucsa mi się w oczy w tym sezonie ciekawy fakt.
Drużyny grające przeciw Celcie vigo zbierają czerwone kartki chyba raz w miesiącu w tym sezonie
6
Przyjście Cancelo-natychmiastowy odpoczynek dla Kounde. Jeśli chłop będzie zabierał naszym bocznym obrońcom po 200 minut w miesiącu to już będzie dobrze, a jak do tego dorzuci przyzwoite występy z takimi drużynami jak dzisiaj. To mamy klepnięty transfer na przyszły sezon, o który staraliśmy się od paru lat
1
@Popitek12 przy tym wzroście i finezji i ogólnej genetyce, Leo zostałby zapewne wybitnym skoczkiem ;D
0
@PioteK jeśli mówisz o Dro, a myślę że tak to domyśleć się łatwo. A to dlatego że każda gnida, która srała wyżej niż własny ogon koniec końców wylądowała w PSG, tylko tego Leo jakoś szkoda...
3
Wygląda na to że dwa najwybitniejsze sezony indywidualne w skokach narciarskich będą należały paradoksalnie do dwóch słoweńców. Było trochę tych wielkich Słoweńców ale koniec końców to były raczej wyższe stany średnie.
A tu się okazuje że najlepsze sezony w historii będą należeć do dwóch Słoweńców, nastąpią równą dekadę po sobie i są oni braćmi. W dodatku siostra zamiatała jeszcze niedawno żeńskie skoki
Peter i Domen
FE NO MEN!!!
3
@yzyr ale to kluby tracą. Według ligi mogą nawet bankrutować. Wizerunkowo zarabiają ciężkie miliardy i ciężkimi niliardami się dzielą z klubami. W życiu im nie zrobią pod górkę bo ten model działa i zarabia dla FA potężny globalny hajs.
0
@Rifek jesteś chory czy chory?
0
@mientusek1407 co do Chelsea już jestem przyzwyczajony i jako kibic Liverpoolu nienawidzę tego klubu od przyjścia Abramowicza, PSG nietykalne, do City się przypdalają też chociaż nic z tego nie ma, a Cheslea już od 20 lat jest największym Petrodolarem w historii piłki i nikt ich nie rusza, dzień jak co dzień, sezon jak sezon dekada jak dekada. Nietykalny psi klub
1
Como chce Cuence? Do como bym oddał każdego młodzika po którego by przyszli bo tam by byli w dobrych rękach.
1
@Rastafarnianin znajomy opowiadał jak na dyskotece szkolnej, na której nauczyciel był chyba DJem czy jakoś tak na codzień zajmującym się indywidualną opieką nad dwoma uczniami na wózku inwalidzkim, włączył jakaś nutę krzyknął A TERAZ WSZYSCY WSTAJĄ!!! i wytargał jednego z wózka pod pachy :D
0
@MOLESTA EDIT. Masz rację i już nieważne, właśnie widziałem kompilacje, którą ktoś skleił ze wsystskiego co było z wielkim bólem i trudem, uciułał karne 8 minut na których widać jakieś 2 minuty czystych piłkarskich momentów jakości, widziałem takich mnóstwo słysząc przez lata o kolejnych noname'ach trafiających do ekstraklasy
Z kompilacji jasno wynika że powalczy o pierwszy skład w naszych czwartoligowych rezerwach, bo gwaranta mu nie daję. Jak się postara to może zagra w przyszłym sesonie jakieś ogony w pierwszym zespole z Elche a później się zobaczy jak się ta kariera na wypożyczeniach potoczy i się okaże czy wyjdziemy coś na plus vzy jednak na zero
0
@Arkon spokojnie, daj nam zebrać trochę funduszy dla miasta za SCT, to nie jest tak hopsiup, że płacisz abonament w Krakowie i od razu będzie czysto w w Polsce. Za rok smog zniknie tylko w dolnej połowie Polski. Na północ od Warszawy to dopiero za 3 lata jak będzie dość hajsu płacone. Poprostu Trust The Process
1
@misterio mało kogo bo anime? No nie wiem, jakoś tak dużo ludzi trafiam w życiu pałających się tym jakże freak zawodem
1
@Bolton jesteś jedną wielką oazą prdlnego spokoju po naszych kolejnych wylewach w defensywie.
0
Ten Egipcjanin to w końcu do rezerw czy na ogony?
0
@marcin62 nie rozumiem fenomenu wiedźmina
0
@bartulek98 awansu jestem pewien dlatego, tak na oba skrzydła rzuciłbym pomocników oprócz Ronniego jeśli tylko mecz na to pozwoli. Bez tego Rapha albo Yamal będą cisnąć po 90 minut, a chodzi mi o to żeby tego właśnie uniknąć. Ronny z lewej strony Rafy nie pozmienia za bardzo. Olmo i fermin pozostają. Chodzi mi o zmiany w trakcie meczu, broń boże do wyjściowej jedenastki i o to żeby nasze skrzydła nie grały więcej niż 80 minut na mecz
0
Rafa w tej chwili będzie przy tych kontuzjach eksploatowany. W tym scenariuszu jeśli nie kontuzja to i tak może odbić się czkawką w marcu. Brak awansu do top 8, o którym jestem przekonany już po wczoraj, równa się albo zajazd albo kontuzje w marcu. Obdzieliłbym w tej chwili oba skrzydła olmo i ferminem jeśli rywal tylko na to pozwoli bo zajazd mamy gwarantowany. Rapha i Yamal grania jak najmniej i zmiana w każdym meczu który na to pozwoli. Rashford im narazie w tym nie pomoże bo będzie najczęściej dziewiątką.
0
CZYSTO HIPOTETYCZNIE
Rok 2032. Donald Trump już nie jest prezydentem USA ale dzięki zawiązanej przez siebie radzie pokoju w której jest dożywotnim przewodniczącym, i swoich wpływach, bądź za sprawą osoby którą sobie wyznaczy na następce, będzie miał większą władzę, niż prezydent USA niezależnie kto nim w przyszłości zostanie.
Rada miałaby służyć pokojowi który on określi on wyegzekwuje za pomocą sojuszów które do niego dołączyły. W tym scenariuszu nawet zaprowadzenie demokracji po amerykańsku w samych Stanach Zjednoczonych nie jest science-fiction...
1
@Pussy Patrol z AZ Alkmaar jedyny piłkarz który mnie jara to Mijnans, ale pomocników mamy w bród
1
Mamy taki sam bilans jak Chelsea 3:3 Chelsea gra z Pafos, i jest szansa że im zrobi strzelaninę, to może być +3 zobaczymy. Na Chelsea bym się nie skupiał narazie bo ich nie pogonimy jeśli nasza defensywa znowu będzie wesoła to dla nas +3 to jest max. Do Liverpoolu strata wynosi 2 punkty i 2 bramki w bilansie. Strata dwóch punktów przez tą drużynę jest Bardzo mozliwa a przy takim bilansie paradoskalnie łatwiej ich będzie wyprzedzić niż drużynę z którą jesteśmy łeb w łeb
Podobnie z Atletico, jeśli nadrobimy te 2 punkty to równy bilans na dzień dzisiejszy to dla nas przewaga.
Przy równej liczbie punktów na koniec rundy mamy największy potencjał na zrobienie bilansu bramkowego, ale jesteśmy w stanie wyprzedzić max 2 z tych drużyn. I max 2 z tych których nie wymieniłem to jest City/sporting/inter
Mój najbardziej optymistyczny scenariusz to 11 miejsce dzisiaj bo coś mi się wydaje że nasza defensywa nam nie pomoże zrobić bilansu. Wskoczenie do ósemki to przede wszystkim wygranie dwóch spotkań dużym bilansem i liczenie na babole podobne do wczorajszego City. Nie widzę tego. Ósemka to byłby cud, za dużo się musi wydarzyć. Nawet jeśli city daje w ostatniej formie gwarant tego że ich przeskoczymy to znów najbardziej optymistycznie wygląda 10 miejsce, potrzebujemy wówczas następnych dwóch szczęśliwych zbiegów. Nie widzę tego nie widzę, ale zobaczymy
0
@Dankho94isback luźne wnioski. Nie zaglądałem w tabelę LM od naszej ostatniej porażki. A już napewno przeżywam to że Guardiola szuka skrzydłowych i cały swiat o tym wie, a ten sam świat nie zwraca uwagi że Foden to jest na dzień dzisiejszy poziom Sunderlandu, usilnie upychany do podstawy hamulcowy
2
Sprowadza tych skrzydłowych od 3 lat, ciężka wymiana pokoleniowa, po czym wystawia takiego placka jak foden który już od dwóch sezonów nie istnieje, i Cherki sobie musi radzić sam. Doku rozrywa każdą defensywę dryblingiem, to wystawi takiego paścia Fodena i przegrywający zespół nie jest w stanie nic ogarnąć bo lewa strona nie istnieje. Z dystansu foden kropnie gdzieś na dach bo tyle potrafi albo pdolnie w obrońcę. Guardiola w LM sabotaż część 13027262637328
3
@Stinger_ Faule slavii, kartki slavii. City handi+celny reijnders. Villarreal dwie bramki, bo nie strzelić ajaxowi dwóch bramek w tym sezonie to wstyd nawet dla nijmegen
10
"Mamy tylko 11 piłkarzy, a wy macie Messiego to jest nie fair. Zasady piłki są pod Varcelone, ciekawe czy by karzeł tak grał jakby grało piętnastu na piętnastu.
NEGREIRA… 15 LIG MISTRZÓW!"
2
Po raz kolejny udowodnione, że jesteśmy walec. Że w następnym wbijemy conajmniej 3 których się dziś nie udało, jedyne czego nie jestem pewien to czy tym razem stracimy tylko jedną czy może trzy... Joan Garcia nie wygra każdego meczu, fajnie by było zdobyć chociaż raz 3 punkty solidną defensywą.
0
@Encore lata lecą, a nigdy nie zobaczyłem tego mitycznego potencjału. Średniak
3
Arbeloa: Gwiżdżą ci którzy nie lubią Realu Madryt.
Największym wyrazem miłości do klubu jest traktowanie trenera i klubu jak szmaty. Najbardziej ten klub kochają Mbappe i Vinicius. Niezadowolony kibic, nie lubi Realu Madryt
1
Dro, życzę ci ciepłej ławki rezerwowych w tottenhamie w 2030 roku;)