1

Ja tylko przypomnę jak niektórzy tutaj bronili gburowatej świątek za pytanie o włosy. Stoch się nawet uśmiechnął wczoraj i choć nie na miejscu to nie było w tym przesady. A pani "broń propagandowa" światowego tenisa, jak strzelona w pysk dziewczynka się spłakała jakby jej ktoś krzywdę zrobił.
Na rambli Królestwo podwójnych standardów jak zawsze zresztą ;)

2

@ranger3120 to jest topka ogólnie, trafił na bezjajeczne PSG i bezjajeczny Arsenal. Jest w stanie ogarnąć każdy klub na świecie

0

@Criss18Barca dokładnie. Nie jestem zwierzofilem i żadnego zakazywania bym nie chciał, ale totalnie zakazałbym strzelania poza 31 i 1. Wszystkie zoofile bylyby usatysfakcjonowane pod warunkiem że zamknęliby swoje egoistyczne afery przez te dwa dni. Od lat to jest idealny konpromis moim zdaniem. Chcecie strzelać na weselach czy festynach to zgłosić się gdzie trzeba o zgodę. TAK TO POWINNO WYGLĄDAĆ I TO JEST ZDROWY KOMPROMIS

6

@tbas bo negreigra latał wtedy po hiszpańskich gimnazjach i łowił potencjalne talenty sędziowskie. Jak ktoś nie dowidział na tablicy to zdawał egzamin

6

Niezależnie od tego jak sobie pan Steven Gerard Martin poradzi raz na 3-4 spotkania, od tego czy Cubarsi ogarnie formę raz na 3-4 spotkania, czy Araujo wróci szukać formy i nie przestawać szukać formy, czy Eric wróci do obrony żeby de Jong odpedalał maniany w środku pola, czy Kounde zostanie przesunięty na środek żeby sobie grać w kratkę jedno jest pewne i wynika z powyższych

MY NA PRAWDĘ NIE MAMY DO LÓJA ŚO NA JAKIMIKOLWIEK POZIOMIE W TEJ CHWILI

3

@tbas jakby nie negreiga to Veiga by wczoraj nie dostał czerwa ;p

1

Skoro Red Bull potrafił zabawić się w skoki w punkt (moim zdaniem średni kontent, nic specjalnego) to mógłby zebrać do kupy najlepiej punktujących lotników ostatnich lat np.Ryoyu,Domen,Zajc czy umówmy się nawet żyła bo on jest lotnikiem. I zrobić fajny konkurs 10-15 zawodników na HS 300 jak to było w przypadku Ryoyu.

Noriaki Kasai też zasługuje żeby sobie polecieć to 200 m ostatni raz w karierze

3

@dge21 mam nadzieję że twoja biedna dziewczyna zrobi z ciebie cuckolda, puszczając ci na jebitnym rzutniku 100h ruchania z ostatnich 2.5roku przez typa dla którego zostawiła cię twoja kochanka. Kij ci na plery i wszystkiego najgorszego

0

Forma celty to jest ewenement na skalę europejską ze wszystkich średniaków, postawilbym ich obok como i Eintachtu

0

@derus Ściągnięty za ciężki hajs z Porto, wychodzi jako titular na LVP. Choćby nie wiem jak wyglądał w meczu, nie ma w tym przypadku że tendencja zwyżkowa i poziom światowy są osiągane

0

@MOLESTA thiago robił tą karierę lata temu, w najnowszej historii Nico zostaje jedynym naszym byłym piłkarzem na poziomie. Problem Barcelony od lat jako instytucji to rzeczywiście bardzo ciężka złota klatka dla piłkarzy. Przychodzą tu po szczyt i kończą kariery, wyjątkiem Sanchez w Arsenału

1

@Gibbon_FCB Ja mówię o naszym zarządzie, żebyśmy się dobrze zrozumieli ;)

0

Nico Gonzalez wychodzi w pierwszym składzie potwora Guardioli na nowe Derby Anglii z Liverpoolem w Premier League i ładuje im siate... Zna ktoś większą porażkę zarządu ostatnich lat, z piłkarzy na światowym poziomie? Ja nie znam i wy też nie, bo to jedyny nasz były piłkarz osiągający swiatowy poziom na przestrzeni ostatnich lat, co też świadczy o naszym zarządzie...

0

Ktoś śledzi nasze rezerwy?

Kusi mnie kurs naszych liderów u siebie z 3 drużyną ligi Poblense 1.78

Nie oczekuję, że ktoś jest ekspertem od 4 ligi hiszpańskiej, ale niejeden z was zna Barce B. Jakieś sugestie?

0

WIEEELKA PROŚBA DO SPOŁECZNOŚCI FCBARCA.COM MAM NADZIEJĘ ŻE DOŚWIADCZONEJ W WIĘKSZEJ BUKACHERCE
Nadszedł dzień dzisiejszy. Superbet po zrobieniu 8k profitu na jakichś 12-13 (solo, dubel, czy np cashout z kamikadze na 18k- różne te kupony dzisiaj były) najpierw gdzieś w trakcie dnia dał limit grania na 261zł. Gdy przegrałem cośtam limit się ogarnął i znów mogłem zagrać za 300-400 aż przyszedł mecz dubel bet bulderów Messi 2 celne+ over 2.5 oraz toluca +2.5 i Paulinho 2celne. Z 280 zrobione 1289 szybka zieleń. Chcąc teraz w środku nocy wyłapać jutrzejsze linie, przy stawianiu kuponu za 500 dostałem alert o limicie stawki 205zł... Myślę zdubluje se kupon najwyżej. Puściłem go, chciałem zagrać raz jeszcze a tu ALERT LIMIT 0ZŁ


0

Jak mi te ślepe krety z La liga ukradną 8k i atletico nie wygra to się wkurwe

1

Komentarz usunięty

1

@kanver_ żaden większy mecz, który oczywiście leciał na strumyku raczej nie znalazłby się na YT, bo zostałby wyłapany nawet bez AI. Mówię o niszowych spotkaniach z niszowych lig. Boliwie, wenezuele, drugie ligi japonii, korei czy jakaś afryka, na YT było bez problemu wychaczyć. Tak samo wiele wiele meczy lig regionalnych. Teraz już jest nieodwracalny problem

1

@FcPortoFan1999 brawo to sarkazm. Piractwo niby niefajna rzecz, ale nie mówmy o piractwie w transmisjach takich lig. Złośliwe działanie YT, nic na nim nie zyskują, my na nim tracimy. YT to była kolebka nieoczywistych spotkań w ostatnich latach. W tym sezonie się to skończyło

0

Gdzie AI dotknęło mnie najbardziej? Na piłkarskim YT :)

Jeszcze w rundzie jesiennej poprzedniego sezonu można było oglądać wczesne rundy PP transmitowane live, nie mówiąc już o poprzednich latach. Myślę że 1/3 regionalnych rozgarniętych klubów miała bazę kibiców z której co weekend można było znaleźć streamy 2,3,4 ligi. Jak ktoś obstawiał wschodnią kambodże albo drugą ligę koreańską to z łatwością mógł znaleźć stream wpisując nazwę meczu+live. Jak nie znalazł to zakładka "na żywo" i było. Naprawdę rzadkie przypadki żebym nie mógł obejrzeć czegoś co oglądać chciałem...

Tymczasem postępowa AI na youtubie potrafi znaleźć ci dosłownie na żywo każdy mecz, często z dziesiątek multikont o nazwach z 15 stron świata, wystarczy wejść, nie ma tam nic oprócz fake linku. Tym oto spamem dzisiaj znajduję jeszcze więcej streamów, nawet jakbym szukał honolulu z baku kaku, żaden prawdziwy. Transmisja pucharu polski bodajże grodziska mazowieckiego w ostatniej rundzie była. Znalazłem jedną prawdziwą wśród kilkunastu Jimmy smith live, Aboubakar Kehadhi live czy innych Yakuyoko Osaka streams live.

Brawo AI, TFU AI!

2

Świat mówił o Izraelu cośtam przez lata, świadomość terroryzmu z ich strony była mniej lub bardziej oczywista na przestrzeni dziesiątek lat. Za pierwszej kadencji Trumpa dochodzi do epokowego uznania Izraela przez pierwsze państwo tj. Arabia Saudyjska. Mija czas przychodzi wojna w strefie gazy, wielokrotne potężne zbrodnie wojenne i nienawiść świata wobec rzymian zaczyna rosnąć. Izrael zaczyna przesadzać jeszcze mocniej, Trump dalej twardo stoi za Benjaminem i pejsami. Izrael jednak brnie dalej, świat zaczyna poważnie ich bojkotować, nienawidzić i domagać się sprawiedliwości. Dłużej tak nie można.

Trump o tym wie i wtedy wpada cały na biało, ratujemy besztany izrael. Trzeba rozładować atmosferę, zaprowadzę tam pokój, dajcie Rzymianom spokój. Izrael ładuj baterię, bądź przez chwilę cicho, przyjdzie czas na powtórkę, bo zawsze przychodzi. Świat mnie ukocha bo dokonałem niemożliwego, a jak już ściągnięci ze świecznika wpadniecie za rok czy dwa z 10krotną mocą (im dłużej wściekły pies na łańcuchu tym mocniej będzie szarpać) ja będę miał już wtedy czyste ręce, a wy po raz kolejny przelroczycie poziom ludzkiej brutalności, bo tylko to potraficie

0

Superpuchar półwyspu iberyjskiego to mógłby być dobry pomysł na turnee przedsezonowe bo mamy wówczas 2-3 spotkania do rozegrania na solidnym poziomie przygotowawczym, ale tylko i wyłącznie pod warunkiem żeby to było odpowiednio opakowane finansowo na poziomie turnee w Stanach na co nie ma najmniejszych bo samo El Clasico w Stanach wygeneruje więcej hajsu niż pula tego turnieju razem wzięta, także nie ma szans, do kosza z tym

0

@mmaciass z tego co widziałem w pierwszej miłości to myślę że w Barbarianie jest prze klimat;D

0

@BORO_12 proponuje jaisona murillo. Ewentualnie yerrego mine. A może nawet jakiś henrique by się znalazł

0

We wtorek po przeczytaniu że w FM 26 nie będzie gry reprezentacyjnej, poprosiłem o zwrot. Wiadomość o zwrocie środków przyszła od razu. Do dzisiaj nie otrzymałem pieniędzy. Pisałem maile. Gdzie pisać jeszcze? Jeśli minęły prawie 3 dni to przyjdzie?
Epic games

0

Szukamy trzech zawodników na lato, LO LŚO i napastnika. Byłoby świetnie załatwić jednego z obrońców w zimie tj. albo transfer/wypożyczenie z opcją wykupu, albo podpisanie kontraktu na lipiec albo wykup na lipiec, żeby ci zapracowani krawaciarze mieli pełne 3 miesiące na znalezienie wynegocjowanie i zebranie hajsu sprzedażami na top napastnika, aby im nic innego snu spowiek nie spędzało;) skuteczna taktyka rodem z managera, od grudnia do kwietnia załatać jakąś mniejszą lukę na przyszły sezon. To nie tylko manager bo umie tak robić perez, swego czasu robiło to juve, Chelsea też tak robi
Dla takiego pereza okienko negocjacyjne trwa czasem od listopada do czerwca, rządziej w trakcie okna

1

Ajax Amsterdam to już nie jest Wielki holenderski klub w kryzysie. To zespół na poziomie AZ Alkmaar z przebłyskami

0

Wielokrotna próba wpłaty w superbet po wygraniu 17000zł Tydzień temu na lidze europy:
50zł-czarne okno
100zł-czarne okno
200zł-czarne okno
300zł-czarne okno
500zł- DZIAŁA!

Próba ponowiona:
50zł-czarne okno
200zł-czarne okno
400zł- DZIAŁA!

Oj nieładnie nieładnie...

0

Ktoś kojarzy dobrą stronę ze statystykami sędziowskimi?

1

@konajoncek a to Haaland się nie skończył? Mówisz że strzeli w tym sezonie 40 bramek i nie będzie już skończony? Bo wiesz, dla mnie 30 to trochę mało, tyle to se może najwyżej osimhen postrzelać albo jakiś inny mapet i majstra albo wicemajstra komuś ogarnąć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?