4

Powodzenia na ławce w Tottenhamie w 2030

0

@Cule1234 mam nadzieję że teraz Crystal ruszy po Tzolisa z Brugge, chciałbym go zobaczyć na najwyższym poziomie. Dostał zgodę na odejście zimą za 45mln

0

@DamianBarcaCule dlatego nawet podczas budowy stadionu i wielkich oszczędności latali jak przyczajone tygrysy za rudigerami alabami mbappami, wcześniej wyciągali Viniciusów a nawet Borja Mayorala zamiast korzystać z tej swojej szkółki dobre dobre świetne

0

Odejście Paquety z west hamu to może być gwóźdź do trumny tego beznadziejnego sezonu. Bardzo na to liczę bo tak po ludzku nie cierpię tego klubu, głównie przez Rudzkiego który jeszcze w przeglądzie sportowym z uwagi na Fabiańskiego a później sezon w sezon do skutku robił z nich jakiegoś potwora który do dzisiaj nie zrobił sezonu ani jak Brighton ani jak Aston Villa, wielki skład to oni już mieli i uja osiągnęli, nigdy nie byli zespołem na stabilną górną połowę i nigdy nie będą. Najwyższy czas polecieć PL i pokazać swój prawdziwy poziom, ile ja minut z życia zmarnowałem na tych podcastach o tym hegemonie to tylko ja wiem, nie pomijam raczej nigdy niczego. Potrafię słuchać nawet o rezerwach polskich drużyn, o drugiej lidze angielskiej, a te wysrywy Przemysława mi już bokiem wychodziły

3

Wszyscy ci piłkarze są ambasadorami Fify więc nie dziwota

0

@Eklerek mówiłem że to nowy piątek i jović, ludzie go chcieli w Barcy za Torresa, chłopa który miał w karierze zjazd do championship i zagrał jeden sezon w sportingu. To już piątek miał stabilniejszą karierę w górę jak się stał viralem

0

@Faro mastantouono idź do como

0

Do końca sezonu projekt pt. Real Madryt powinien nosić Imię Alvaro Alonso

0

@Herato nie wyjdzie. Szansa jeden do tryliona

1

@Gaucho dobrał się cienias do średniasa żeby lizać mu rowasa

5

Ten Real serio poleciał? Tyle tu osób pisało że przez ten syf będzie sensacja, nie chciało mi się w to wierzyć i wyszło na moje. Ja rozumiem że faworyci odpadają w pucharach ale nie tym razem, mimo wszystko brawo dla królewskich za walkę do końca, utrzymać ten rezultat do 90 minuty przeciwko tak renomowanej ekipie, w tak burzliwym okresie po przegranym superpucharze i nagłej zmianie trenera to powód do dumy. Pachniało sensacją, w przyszłym sezonie się uda wierzę w tę ekipę, czuć tam sznyt Alonso, zespół się będzie rozwijał z miesiąca na miesiąc pod okiem Alvaro

1

Brugge ma taką ekipę że się nie dziwię, Borges niedługo wyląduje w jakimś Napoli, Tzolis to jest piłkarz na poziomie Atletico, Tresoldi to też poziom Serie A. Jutgla tam trafił na tercet, który nie odda pierwszego składu do końca tego sezonu

0

@Encore niech się kisi w tej Francji, niektórzy tutaj by go chcieli do spółki z Neymarem, ale dziś się już nie przyznają

0

@Eto'o9 R10 chyba trafiłeś z teorią w samo sedno i wygląda na to że masz rację bo to by było za dużo zbiegów okoliczności

1

@Borry chyba Pepe

5

Wyjmuje dwie statystyki z zestawienia @Danny Gaucho najlepszych strzelców głową w historii i mam bardzo ponury wniosek dla Cristiano

Otóż, Cristiano ma 156 a Lewandowski 116

tzn że lewy ma lepszą średnią bramek z głowy niż Cristiano. Przecież ta przygoda w Zniczu i lechu oraz bycie parę lat młodszym od mentala dobitnie wskazują na to że tak jest. Strzelam w ciemno, jednak jestem o tym przekonany, że przy podobnych klubach by był wyżej

PRZECIEŻ TO JEST ABSOLUTNA JEDYNA I OSTATECZNA STATYSTYKA W KTÓREJ MENTAL MÓGŁ I POWINIEN CZUĆ SIĘ LEPSZY OD MESSIEGO, PRZY OKAZJI OKAZUJE SIĘ ŻE WCALE NIE BYŁ W TYM ASPEKCIE NAJLEPSZY

CO ZA PRZEGRYW

0

@Filipem przybywam z przyszłości, widziałem w niej nagłówek tuż po próbie uratowania Alonso, Kylian Mbappe uratował real przed kompromitacją

1

@vangoor Mbappe go zwolnił z pracy jeszcze zanim chłopak wystartował

1

Mają u mnie dług wdzięczności za wicemistrza Hiszpanii w FM 17, w końcu go mogą spłacić

0

Flick chciał żeby Cancelo został zanim odszedł. Jeśli była okazja to Flick był raczej zadowolony że może wrócić i też go chciał. Napewno też chciał ŚO czego się narazie nie udaje i być może się nie uda i przez Cancelo już po ptokach.
Ale ja Flickowi ufam, zakładam że chciał też Cancelo, ja również i jestem mimo wszystko zadowolony ze zmiennika dla Balde. Jestem też zadowolony z ciekawych kursów na jego celne strzały jakie będzie oferował Superbet gdy tylko wejdzie w podstawie na jakieś Levante

4

@LAMC_10 też kiedyś miałem postanowienie noworoczne że nie będę palił, pierwszy tydzień był ciężki, ale później już przywykłem że nie dałem rady

1

@ProMILs Pedriego ktoś podmienił w katalońskim szpitalu i wyjechał za chlebem na wyspy. Po 18 latach Pedri wrócił do domu

2

Kylian Mbappe chciał zabić Jordiego Albę na ulicy parę lat temu

1

@Faro no na boisku to można polemizować że mial mało czasu że się nie kleiło, że nie wpadło w końcówce, że wywalczył czerwoną za pomocą de Jonga. Ale kategorycznym zqprzeczeniem tego wysrywu jest zachowanie przy szpalerze

0

@PiotrekAkReal argument dla hala dzieci piszę się sam, gdyby Messi nie grał w klubie młodszym od przedszkolaka to by nawet nie liznął top pięć strzelców poważnego klubu w Stanach. Wszystkie jego rekordy klubowe to zasługa tego że klub ma 5 lat

3

Ależ ja się daję nabrać na te POSTRACHY FUTBOLU.
Galacticos to był postrach z roku na rok, słabo pamiętam odczucia w tej kwestii po Figo, jednak pamiętam w jakiej byliśmy d.pie 2002 gdzie do galacticos po zdobytej LM dołącza świeżo po wielkich MŚ 2002 Ronaldo nazario, byłem wtedy święcie przekonany że Real odjeżdża niczym Legia Ekstraklasie za hajs z Ligi mistrzów... No i rzeczywiście odjechali w dokładnie takim tempie, bo przyszły dla nas piękne lata Ronaldinho 2004-2006 a galacticos się skończyło- koniec pierwszego postrachu

Drugim postrachem było galacticos 2.0, nasz genialny Guardiola po kompromitacji Juande Ramosa w sezonie 08/09 dostaje najpierw za rywala na szczęście Pellegriniego, ale postrachem stało się oczywiście tamto okno transferowe, sezon im się nie udał, ale po roku kolejnym pokazem siły miał być Wielki The Special FIVE- niech ta prześmiewcza nazwa będzie komentarzem dla tamtego postrachu

Przed następnym postrachem za który uważałem PSG na naszym podwórku pojawiła się Legia z ligą mistrzów i czemu do cholery ktoś miałby nie pomyśleć że obsypana złotem odjedzie Ekstraklasie, przecież właśnie udowodnili za sprawą Odjidji Ofoe że jak tylko dać im hajs to zaraz tu będzie grał jakiś fajny emeryt który będzie ich ciągnął od tytułu do tytułu do spółki z jakimś podstarzałym gwiazdorem, w każdym razie znów się uda bo potrafią w transfery. No i się ten postrach kończy aż do dziś.

O PSG już mówiłem, najpierw 2017 rok Mbappe-Neymar a później historyczne 2021 gdzie zmontowali pakę na cheatach prosto z Fify (niektórzy mówili że z FMa, ale to by tam było nierealne- w FMie nie zbudujesz takiej paki, nawet z 5 miliardami na koncie nie wyciągniesz takich grajków w takiej ilości z ich klubów) wszyscy wiemy jak ten postrach się skończył.

Po delikatnych okienkach transferowych, wyciąganiu z roku na rok gwiazdy bez kontraktu, po boju Viniciusa o złotą piłkę i świetnym następnym sezonie Bellinhgama, wyciągnięciu Mbappe kolejną kropką nad I tego postrachu był XABI ALONSO i jego legenda ostatnich 2óch lat. Start tego sezonu tylko to potwierdził, u nas kontuzje straty punktów, zwycięstwa w stylu poprzedniego sezonu wyszarpane po odrabianiu strat, Porażka w ligowym El Clasico, blamaż z Chelsea, zgrzytało wszystko dużo bardziej niż w poprzednim sezonie. Nie widziałem tego, tym razem widzialem Real który znowu na 4 biegu do lutego nam może ligę pozamiatać.

Więcej się na te postrachy nie nabiorę, obiecuję

1

@tadzik447 grałem w 1,2 ale to nie to samo, świetna gra, ale to tylko gra, Oddysey to coś duużo duużo więcej. Chociaż osadzenie God of War ponownie w Greckiej mitologii to coś na co liczę w przyszłości, albo pełnokrwiste totalnie dopracowane remaki z przeogromnym Greckim światem i zaświatem

2

Przed 2018 rokiem grałem w mnóstwo tytułów, Odchaczyłem w zyciu Pegasusa, PS1-PS4, Xboxa 360, PC. Mnóstwo gier jak każdy mniejszy bądź większy gracz. Od 2018 roku odchaczyłem następnych mnóstwo gier z każdego gatunku, (nigdy nie grałem multi, okazjonalnie sportowe oczywiście lub familijnie)

Tak mija całe życie i dzisiaj łapie się na tym że jako fan mitologii egipskiej i Greckiej odchaczyłem oczywiście AC Origins i Oddysey. Na temat Origins nie mam specjalnych odczuć, ale dzisiaj złapałem się na tym że Oddysey okazuję się grą mojego życia. Głównie przez pasję i to jak się gra w nią wkleiła, świat jest ogromny, piękny i totalnie powtarzalny, ale za to ogromny piękny, historia jest ciekawa, mimo że powtarzalny świat jest powtarzalny

I mimo że swiat jest powtarzalny to ta gra mi daje najwięcej frajdy dzięki odwzorowaniu starożytnej Grecji w niesamowity, przeogromny i piękny sposób.

To najlepsza powtarzalna gra w historii :Do dziś sobie uświadomiłem że moje TOP 1, dodatki rzucające po zaświatach i Atlantydzie, to jak odkrycie tajemnicy której byłem ciekaw całe życie

1

@degor102 bo faulował pilkarz Realu. Można się rozejść

1

@Gaucho uwielbiam jak się to podniecanie Gulerem i stawianie go nad Pedrim zaczyna się z meczu na mecz coraz lepiej starzeć... Było zamknąć ryje, to by Arda spokojnie grał jako ten gorszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?