jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale brama PSV. Gościu dostaje piłę wzdłuż linii i wali w słupek nakładką w stylu lewego, poczym siedząc na dpie na chillu wali dobitkę z powietrza technicznie jakby to była najprostsza rzecz na świecie
1
Ale polska piłka naprawdę się rozwija i jeszcze się o tym wszyscy przekonamy. Tylko ślepy by to podważał, jednak ci ekstremiści którzy oczekują cudów i hegemonii nad Belgią czy Serbami to tacy sami zachłanni ślepcy. W miejsce Jagiellonii czy Rakowa cyklicznie zaczną wskakiwać inne kluby. Legia po 5 latach przestaje być pośmiewiskiem w Polsce. Lech był wiecznym pośmiewiskiem w Polsce, i nadrabiał w pucharach. Teraz będą mieli gorszy sezon który może nadrobić w Europie Legia a ktoś z pozostałej dwójki ugra też niezłe rzeczy. Za dwa lata może tam być Cracovia czy Widzew. Napewno w tym gronie pozostanie Pogoń-mem której czas przyjść w końcu musi bo tam się wszystko od lat zgadza. Liga idzie w górę i zobaczycie to w Europie. Nie widzę nas w LM do 2030 mimo wszystko ale siłę polskich drużyn zaczniecie w końcu widzieć rok w rok a nie od święta co 3 lata licząc że Lech-Legia odpali
2
@bart_azz nie orientuje się ale zawsze był
@MessiForeverTheBest znam ten problem ale wyleczyłem się z niego gdzieś koło fm22 dla immersji
@partymaker najprawdopodobniej
2
Aktualizacje to nie to samo co nowy FM chociaż świetna sprawa.
Przecież jak ja zasiądę bez przejedzenia, bez ciągłości, do- mam nadzieję- BARDZO odświeżonej gry, tak znikam jak za najlepszych lat. W czasie wolnym nie będzie już miejscana jakieś filmy, seriale czy ciekawe tytuły konsolowe. Tylko FM. Właściwie to jestem tak wyposzczony że nie wiem czy za rok mi się w ogóle przyda 27, bo na najbliższą wersję mam już tyle wizji i pomysłów że głowa mała. Barca, Valencia, Bordeaux, Polonia
A jeśli chodzi o zero to Hero to poza klasycznymi okręgówkami w Anglii, Barca B na czwartym poziomie rozgrywkowym to jest clue tego programu i chyba moja największa zajawka na tą grę:D to były zawsze bardzo ciekawe kariery ale kiedy ostatni raz byli tak nisko to nie było jeszcze chyba modów na 4 ligę. Wstyd się przyznać ale jeszcze jej nie zwiedziłem w żadnym FM.
W tej edycji zwiedzę wszystkie amatorskie ligi Hiszpanii Portugalii Włoch czy Francji
4
@ViscaelBarca2007 zasadź tyle wolnych co Messi. Ciśnij tyle bomb z 30 metra gerrard, ktoś raz na czas da radę i w efekcie masz ich tysiace w historii. Yebnij takiego zewniaka jak yamal albo zagraj uliczkę jak najlepsi playmakerzy tego świata, tego masz 20 razy mniej. Piękna asysta bywa piękniejsza niż niejedna nagroda Puskasa. Trza mieć trochę wyobraźni w spojrzeniu na futbol żeby to ogarniać
0
@Hshdhrhdh za tyle to przed pandemią i inflacją Cracovię opuszczał Piątek. Nie puściłbym koulurisa za mniej niż 7 jeszcze do arabów. Jeden z najlepszych napadziorów w historii tej ligi
0
Materiał YT o jakimś raperze mordercy imieniem XXXATENTANCION czy jakoś tak i jego historii. Nie mam pojęcia kto to jest, w materiale w skrócie burzliwe dzieciństwo, ucieczka z domu, uwalenie relacji ojcem w wieku X lat, matki która go samodzielnie wychowywała w wieku lat 14. Jakieś spiny jakieś kosy w brzuch, pół materiału nie mija myślę że 2 osoby na karku już do jakiejś 18tki, poprawczaki, więzienia dla małoletnich blablabla blabla
I ten piękny wzruszająco-ujmujący komentarz pod filmem:
"SZCZERZE AŻ MI SIĘ ZACHCIAŁO PŁAKAĆ NA KOŃCU... SPOCZYWAJ W POKOJU X..."
Tfu! Nic wspólnego z dobrym rapem, nic wspólnego z dobrym człowiekiem, nic wspólnego z burzliwym ciężkim dzieciństwem, mógł mieć dobrze dzięki matce a tam całe ghetto na niego spadło z wyboru. Nad czym tu płakać? Co tam wzrusza? 2 kosy w czyjś brzuch? Zadźganie szkłem ojczyma? Jprdl polski patol kocha prawdziwy patol. Nasi uloczniacy to przy tym uj i serio jest ich za co nieraz podziwiać. A takie ścierwo?
Takich komentarzy tam jest mnóstwo. Ludzie proszę... idźcie mu pod kosę z krzywym spojrzeniem może mi się też łezka zakręci...
0
@Bogan wiemy to od dawna. Przy czym szwabcyngier robił pod górę, myślisz że to nie świadczy dobrze o zarządzie? Machlojarze na każdym kroku, którzy tym razem okradli złodzieja. Dla mnie WIN
0
@directedbyfcb szwabcyngier wypuścił komunikat jakby było po ptakach, jakby miał wszystko prawnie na tip top. więc wygląda mi to na robotę pod stołem, ewentualnie ciężką perswazję ze strony zarządu.
1
-HEJ MAAATSS!!!
-COOOO?
-Ty wiesz co, ẞchloro ciśnięta, z tyłu dotknięta.
Brawo Laporta, brawo Garcia, bitwa wygrana :))))
3
Nieważne że Lech nie awansował, za rok znów spróbuje :)
0
@FcPortoFan1999 słuchaj @FcPortoFan1999 ty jako @FcPortoFan1999 powinieneś mieć znaczący wpływ na przebieg zdarzeń w wielu meczach. Każdy @FcPortoFan1999 liczy że to ty jesteś ten mityczny 12 zawodnik jako @FcPortoFan1999 dlatego jesteś pierwszą instytucją do której mogę się zgłosić po ewentualne pieniądze są moje pewniaczki, jako @FcPortoFan1999 mam nadzieję że zagwarantujesz mi również cashback za przegrany kupon :D
0
@FcPortoFan1999 ale to jest TEN sezon! Teraz już napewno... No dajże pomarzyć... chociaż w tej kolejce... No weeź...
Edit. Var dał bramę, było Varto postawić na Porto, mam nadzieję że zasili me konto
0
@FcPortoFan1999 prosiłbym o zwycięstwo porto 2 bramkami, weź tam przypilnuj, 1600 na kuponie
1
@Mixtape żydzi maczali palce w działalności Adolfa Hitlera? Nowe, nie znałem. Pytanie kto się dziś od kogo nauczył takich metod, a kto je rzeczywiście kogo nauczył...
2
Zamiast stawiać na górnik 500 trzeba było na nich klocka postawić na kiblu, weszło by na bank
0
@BorzyKrzys ależ oglądaj Krzysiu, tylko przestańcie z nas robić jakąś potęgę, bo mimo że zmierzamy w dobrą stronę to narazie nią nie jesteśmy ani nie będziemy w najbliższych paru latach. 2030 bez LM raczej na bank bo tu nigdzie takiej siły w Polsce nie ma i się nie wyklaruje. Lecha będę oglądał i kibicował zawsze i każdej polskiej druzynie ale trza być realistą i zejść na ziemię. Nawałki kadra ludziom też ładnie oczy zamydliła, bo nam siadło pokolenie które wyciągnęło maxa w tym półwieczu (tuż tuż od półfinału co byłoby już ponad stan i wielkim uśmiechem losu że się tak ten turniej udał). Polska piłka idzie w górę ale dajcie jej czas. Ludzie się pytali gdzie wieczysta bo kolejni myśleli że łatwiej się nie da. Świat idzie do przodu razem z nami, to nie takie proste żeby jakieśtam zalążki i punkty w rankingu nagle świadczyły o potędze większej od serbii czy innej danii albo Czech. Nic nie pokazaliśmy jeszcze w LM i długo nie pokażemy
2
Nie rozumiem ludzi którzy na ostatniej prostej walki o LM mają jeszcze jakieś nadzieje że tym razem się uda. Miałem tak tylko raz w życiu bo już po losowaniu Dublina przez Legię już można było być w euforii. To było tylko raz. Nieszczęsny APOEL to był dla Wisły jednak silniejszy przeciwnik nawet na papierze więc do Dublina bez porównania. Więc zostaje tylko jeden realny sezon w którym mieliśmy szansę i Legia ją wtedy wykorzystała. W co wierzyć dalej skoro nigdy przenigdy nie dostaliśmy podstaw? Świeża Waleczna i zdeterminowana Zvezda czy inne Brugge w sierpniu to nie to samo co zajechany listopadowy Betis/Fiorentina czy west ham żebyśmy się czuli silni bo się raz do roku na takim zrobi gdzieś punkty w LK czy LE
3
Jak ja widzę te merytoryczne dyskusje na temat ter Stegena to mnie żenada męczy strasznie. Czas na umoralnianie, usprawiedliwianie, pożegnanie, wysuwanie jego argumentów i argumentów klubu czy chłodne ocenianie sytuacji już minął.
Powinien być bezczelnie agresywnie chamsko i wulgarnie traktowany i wypychany z klubu, a nie głaskany. To jak głaskanie psa ze wścieklizną z całym szacunkiem do psa... Ter shaissen powinien być traktowany jak bartomeu bo gnoju w skali piłkarza narobił tak samo jak tamten w skali prezydenta. Obu panom kij ma plery i wszystkiego najgorszego.
Dobrze że go ta babka rzuciła, dostał od karmy jeszcze zanim nawywijał:D Niezależnie od tego jak to się wszystko potoczy wyobrażam go sobie teraz wpatrzonego w szklankę whiskey albo tępo w ścianę ze szklanką whiskey w ciężkiej depresji której mu życzę :) wyleczy się kiedyś a kara od życia jak znalazł
0
@Pomimo27 cała rambla zawalona jak w dzień wyborów, co niedzielę jest tu święto oponiarzy, robią większy bullshit niż fani skoków o których wiecznie płaczą, że bezsensowny sport zależny od wiatru, tak jak Hamilton udowodnił przez lata ile sensu i skilla wymaga ten sport (jeszcze mniej niż skoki). Ale Harry Potter na La rambli be
0
Zostaje każdy, nie odchodzi nikt. Christensena by najchętniej też la rambla zostawiła, Araujo sprzedała nawet za grosze bo go nie lubio a za mniej niż 70 nie powinien odchodzić bo póki co w karierze więcej udowodnił wartości niż nie.
De Jonga którego sam nienawidziłem połowa by opchnela już teraz bez nowego kontraktu po takim sezonie- czyli też za grosze. Ter Stegena by zwolnili albo oddali wszyscy ale niezależnie od cyrków twardym faktem już jest jego pozostanie ze względu na tą bliżej nieokreśloną nie dyspozycyjność. Za Martina którego by ludzie opchneli nie będzie wystarczającego hajsu i za forta też nie który powinien odejść max na wypożyczenie.
A później rambla płacze, że szwagry, że patologia, że wina tebasa, że Laporta tu wszystko niszczy, a rekiny biznesu sprzed klawiatury najlepiej by nie pozwoliły zrobić nic, a funkcjonować ma wszystko. Patologie w zarządzaniu to jedno ale trzeba coś zdziałać żeby ten Laporta się znowu nie okazał populistą przy jakichś rejestracjach, przestańcie cisnąć Veto wobec każdego działania i zapomnijcie o sprzedaży de Jonga bez nowego kontraktu bo to strzał w kolano. Trochę rozsądku rekiny
4
Ja rozumiem że można mieć żal do Guardioli. Że ktoś go nie pamięta czy już go nie chce czy nie żałuje że odszedł nie żałował nigdy i nie tęsknił za nim. Ale pany co on wam zrobił niektórym że się o nim wyrażacie jak o jakimś wypadku trenerskim czy go umniejszacie? Niepojęte, jadowite, bezpodstawne, DURNOWATE.
Nie wróci do nas to nie znaczy, że którykolwiek z was jest większym kibicem Barcy od niego, właśnie to udowadniacie, pultasy, wstyd mi za takich KIBLiców
0
@Arcybiskup tylko Ferrana można postawić nad kimś z pierwszego składu więc raczej nie
3
Biedne transmitery myślą że ktoś zapłaci kokosy żeby se obejrzeć towarzyski. Na YT będzie leciał live za livem. To jest pierwszy mecz presezonu, streamery se nie odpuszczą zarobienia paru groszy
0
Biedni myślą że nikt na yt tego nie będzie streamowal
0
@Filipem pierwszy geralcik to jest ziemniak dla fanatyków świata Sapkowskiego, nie ma nic wspólnego z dobrą grą. Wyprodukowali najlepiej gatunek który wtedy był popularny, nie ma szans na dziś
1
@Sulimo zanim przeczytam twój wpis i wszystkie komentarze na jego temat... AC jest świetny i złapał mnie przepięknością kultury, kraju oraz możliwości zagłębienia się w grecką mitologię którą uBÓSTWiami jestem jej fanatykiem.
Tym samym- niezależnie od recenzentów i krytyków- łykałem jak pelikan podany mi na tacy świat,
Origins było takie samo i Valhalla później też? Wali mnie to!
W stosunku do tej gry nie byłem GRACZEM który patrzył na aktywności
Byłem jak dziecko w sklepie z zabawkami nawiązującymi do greckiej mitologii.
Zero subiekcji, poza ubisoftowym eLGieBTe wciskanym zawsze i wszędzie. Przez to ta firma upadła i bardzo się z tego cieszę:)
0
Victor Gyokeres wam pokaże co znaczy być niewypałem. Jednosezonowcem z jednego klubu który poszedł za ciężki hajs.
Luka Jović i Darwin Nunez byli na papierze lepsi od niego. Ale papier Gyokeresa i jego wpływy w siódmych ligach kambodżańskich każą twierdzić, że będzie to co najwyżej Jamie Vardy. Jeśli osiągnąłby to samo co Jamie Vardy to będzie spore zaskoczenie. Tymczasem typuję go do Flop okienka. Nie ma bata żeby ktoś o takich mitycznych umiejętnościach był przeoczony przez rynek aż tyle lat. Bywali tacy, ale wypływali na szerokie wody wcześniej. Gyokeres=Jamie Vardy pod warunkiem że osiągnie chociaż część z tego co legendarny Anglik. Póki co Gyokeres jest memem, i Darwinem Nunezem Arsenalu. Róbcie screeny:)
0
Marcin bułka to gbur jakich mało i poznał się na nim cały świat. Od młodego odwalał maniany, później imprezował z Neymarem aby być w pewnym momencie jednym z najlepszych bramkarzy na świecie, tylko po to żeby udowodnić że żaden poważny klub z TOPU nie rozpatruje takiego człowieka do swojej kadry bo jest gburem niezależnie jakby bronił to nikt go nie chciał. Wylądował w NoName city, tam gdzie wylądować powinien człowiek jego pokroju, Balotelli już chyba miał lepszą renomę.
Czego wy się spodziewacie po gościu który zakisił się razem z Barceloną w 10 letnim marazmie mając pewny pierwszy skład i nigdy nie grał o nic poważnego robiąc dwa fajne sezony w karierze? Ambicji? Uczciwości po jajach z brawo? Przecież to szwab jakich mało, jego miejsce jest w Bayernie
0
@malypuzon Wisła Kraków na wyjeździe