jakub1906
Dołączył/a: sierpień 2012
Blaugranolandia
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Puyolex poszło, powodzenia. Z całym szacunkiem ale gdyby nie chodziło o Barcę to pewnie bym nie zaglądnął ;)
1
Żadnego sztucznego szpaleru od esranyolu, tfu!
0
@xVENUMx poczekaj do wyborów bo ci Rafał może coś zasugeruje w czystej strefie
0
@insp1re tak:) 15...
0
@Vurt jak wyjdzie na moje to będziesz zaopatrzał mojego dilera
0
@kuz a ty myślisz że który którego będzie targał na którą stronę? Nie widzisz tu wielkiej politycznej okazji? Z drugiej strony skoro ma nie po drodze z trumpem to znaczy że mu raczej w prawo nie po drodze a poparcie dla lewa prosto z kościoła= chaos.
0
@Kgorecki2500 lewe, kościół musi wrócić na tron i skrupulatnie do tego dąży
0
Prożydowski Donald Trump+ papież amerykanin. Dziś uformowała się nowa polityczna potęga, która w białych szatach będzie zaprowadzać amerykanizm i judaizm.
Premont jest według źródeł CENTRALNYM papieżem.
W większości przypadków politycznych centralny znaczy Lewy, a w kościele to już stuprocentowo. Znając zamiłowanie Trumpa do Izraela, coraz częściej podejmowany temat wśród amerykańskich polityków o odbudowie trzeciej świątyni, możecie mnie trzymać za słowo i robić screeny. Stolica apostolska jest na dobrej drodze do przenosin do Jerozolimy. Przeczytajcie, negujcie, ale zapamiętajcie, mamy cały pontyfikat Leona do sprawdzenia czy przypadkiem nie mam racji.
Trump się wcale nie pomylił prowokując grafiką siebie w papieskich szatach
0
@Faro jakby tam został to by zakwasił szatnie tak że liga mistrzów LM by pozostała marzniem już w marcu
0
SZMATON MARCIPIAK SHOW!!!
0
MarCipiak zaczyna swoje partidazo
0
@VinDiesel 11 a tobie czas zapierdziela? Niskie masz wymagania ci powiem:D
0
Infantino: "Wszyscy wiedzą że jestem kibicem Interu"
Ja tam więcej wiem o jego przekrętach niż sympatiach kibicowskich...
1
@Kengo okres dojrzewania i szalejące hormony były iście zwierzęce. Pewnie klepał młode małpiatki w poślady
0
@tadzik447 chłopie, la masia nam do 2140 roku nawet miliard wyprodukuje. Remontada to REMONTADA, nie psuj marzeń
2
@goldmetaxa przypomnij sobie el clasico październikowe i tydzień światowej dyskusji nad tym że flick musi zmienić styl albo że nie musi bo nie ma wyjścia. Tutaj jest podobnie i ma jeszcze mniej wyjścia niż wtedy
4
Yamal odchodzi Fati zostaje, de jong odchodzi bo mamy casado. Cubarsi odchodzi, Martinez zostaje. Ter Steven odchodzi Szczęsny zostaje.
REMONTADA FINANSOWA PIŃCSET MILIARDÓW DO PRZODU!!!
Tylko weź to hansi tam poukładaj
1
@MesQueUnClub_87 path of exile też odpuść bo ci Elon nie odpuści;D
0
Raphinha w tym sezonie miał mecze w których nie wychodził. Od zimy tych spotkań razem z czerwoną kartką się zrobiło może 3-4 jak nie więcej. Yamal taki mecz miał chyba jeden. Niezależnie od rotacji jakie Hansi wymyśli, drugi mecz wolnego dla Yamala to nie jest proszenie o zbyt wiele! I nie zadowoli mnie zmiana w 70 minucie gdzie będzie grał na świeżego przeciwnika przez większość meczu.
Jak ma zagrać to niech to będzie druga połowa gdzie wynik może być ustawiony, jak nie to będzie musiał pomóc ten wynik zrobić jak wejdzie. Wyjdzie na to samo bo robienie korzystnego rezultatu od początku meczu też będzie wymagać gry na pełnych obrotach, a i tak go zmieni w 70 minucie albo później. Pozatym Raphinhi się przyda mecz w którym będzie liderem zespołu dla podbudowania rosnącej z powrotem formy. W dodatku ma ter-stegena z którym współpracują całkiem nieźle, jakkolwiek to nie brzmi ;D
0
Mam pytanie o update do FM 24 i czy ktoś w którymś już spotkał Michała Żuka. Zamierzam rozpocząć karierę dokończyć ten sezon razem z Barceloną, wstrzelić się razem z klubem w nadchodzące okienko transferowe. Będzie ogromny kłopot w środku pola przy Bernalu i Casado, bo Fermin to od lat mój faworyt a od FMa 23 pierwszy zmiennik bez względu na wszystko, Gavi, Pedri, de Jong, raczej nie do ruszenia. Dlatego jeśli miałby do tego dojść mój kolejny faworyt Michał Żuk, zrobi się problem jeszcze większy i pozostała dwójka może być do odpalenia (ewentualnie będę reperował budżet de jongiem) w aktualizacjach jest gdzieś 15 letni Żuk? Bo widziałem już młodych Messiego i Ronaldo więc żuk z automatu od 16-roku życia będzie miał gwarantowane minuty z Leganesami. Miejsca dla Casado i Bernala wtedy kompletnie zabraknie
0
Jutro półfinał w TVP 1 i TVP Sport normalnie jest, nie wiem jak z finałem ale jutro Barca leci
1
@comtedurgell nieprawda. Żyj z dnia na dzień, uznawaj wszystko za przypadek, niepowiązane rzeczy i suwerenne państwa bez zewnętrznych wpływów. Pomyśl sobie że to tylko teorie spiskowe i zobaczysz jakim jesteś foliarzem. A jak masz rację to nie mów tego na głos, bo ci jeden z drugim powie że to wszystko nieprawda, żyj z dnia na dzień i nie interesuj się zbytnio to zobaczysz jaki z ciebie foliarz. Nie ma żadnych głębokich państw, korzyści z imigrantów dla korporacji, jedzenie jest zdrowe, CO2 nas zjada a ty wymyślasz jakieś bzdury że ci zaglądają do portfela i łamią podstawowe prawa jakimś zielonym ładem
3
Przecież HAARP nie istnieje. Przecież ja jestem foliarzem, przecież powodzie błyskawiczne w Hiszpanii i Włoszech miały miejsce tuż po dyplomatycznych atakach tych rządów na Izrael i potępieniu działań tego państwa. Przypadek. Przecież technologie zdolne wyłączyć prąd za pomocą pola elektromagnetycznego to bzdura jest. Same przypadki przecież. Przecież nikt wam portfela nie wyłączy jak zabeaknie gotówki. Przecież chiny mają bardzo proobywatelski system kontroli elektronicznej. Przecież to takie piękne i nowoczesne w takiej złotej klatce, żyć
0
@tbas wojny się muszą toczyć. System musi upaść, trzeba stworzyć nowy, zapanuje ład i porządek pod warunkiem że najpierw będzie uewsko źle. Oczywiście wszystkie działania wojenne są całkowicie suwerenne, mają charakter indywidualny i wcale nie są przez system nakręcane. Wiosna ludów to przypadek jest.
2
Wygrali wszystko... Każdy finał... Każdą dogrywkę jak było trzeba... Źeby później zdobyć trofeum... Nie przegrali niczego... Kurłą serio oni wygrali wszystko w co grali...
Aż trafili na nas! Rozebraliśmy ich jak gnój po polu Byliśmy jesteśmy i będziemy lepsi!
0
Real zmiania trenera-byle kto, nieważne
Nawet/zwłaszcza jak to będzie Xabi Alonso to ma przegrany pierwszy sezon. Ilu takich wynalazków było u nas i u nich? Dlaczego Alonso sobie miałby tam poradzić? Ma być nowym Zidanem? No nie sądzę... Niby czemu? Pokazał w średniaku średniej ligi wibutny wynik. Może być świetny, ale czemu miałby się akurat dla Realu okazać? Nie widzę szans
1
Każdy finał wygrywali zawsze. Nie wygraliby żadnego gdyby grali z nami przez te wszystkie lata
5
Jebać Real Madryt wszem i wobec!!! Poświęcam dla was bana dzisiaj KURWA MAĆ! REAL JEBAĆ!!!
0
@MessiForeverTheBest po świętach przychodzi apokalipsa zombie i nowego sernika już nie będziemy mogli zrobić :D
2
Wczoraj nie świętowałem swoich urodzin z powodów rodzinnych (koszyczki nie koszyczki, niepitrzebne zamieszanie…) ale dzisiaj uniesiemy rzymski salut z kielonem za śmierć Adolfa, w sam raz na jego urodziny ;D