1

no to grubo ;/

0

I Douglas nasz immunitet

0

Tzn?

3

Szanuje

0

Za każdym razem to pisze ;d

0

Barça gra dziś meczyk wiec dzień od razu staje się piękniejszy

0

Witam w klubie.

0

Co do Suareza to dalej jak Sb przypomnę ta prośbę o kartkę to doje ze śmiechu XD

0

Sergi jest prawdziwym przykładem dla innych

0

Ku*wa co ty piszesz chlopie

0

Jaki pewny wyjscia Paulinho ;>

0

Co bedzie tobedzie! Vamos!

0

Kurde coraz bardziej zaczynam sie denerwować. Macie tez tak jak ja, ze to własnie mecze z The Blues są najbardziej wymagające?

7

W Londynie.

1

Atletico kiedyś się lepiej oglądało :x

1

Bo to sru na tapete!

0

Mam tak samo xDD

2

Nic tylko czekać na pojedynek.
P.s wywiadzik spoko ;>

0

Ramblowicze! Podajcie top5 najlepszych piłkarzy na chwile obecną :)

2

Ne xd

1

Nie rozumiem jak w tych czasach można nie wiedziec co to jest gra w "dziada"?

2

Sembele ale mnie irytuje

0

W jakiej innej lidze widzielibyście naszego Leosia?

0

No Ramblowicze,do której dziś walczycie w pracy?

0

Nie no chyba nie da Miny na tak ważny mecz?

0

Jakies mecze ciekawe dzisiaj?

4

To weź stary daj znać co i jak

0

Odpowiadał jakby to mialbyc finał LM xd

0

Co do tg obrazka to Leo z posczatku nie miał nr 10 ;) Ale to tam szczegół.

2

Nie ma co sie smiac, pamietajcie ze LM rzadzi sie swoimi prawami. Wszystko zazwyczaj sie zmienia jak trafia sie na mocnych przeciwnikow bo mecz staje sie otwarty. Ale póki co,jest Sobota Real przegrywa wiec bawmy sie do rana! Vaaaamos!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?