0


Ehh..;ccc

0

Płakać mi sie chce,nie wiem jak wam..;ccc

0

Ciekawe :>.

1

Nie ma co dyskutowac. Dobrze wszystko określiłes

0

dostanę jakiś link do meczu? najlepiej po Polsku

0

Pany prosze,poratujcie linkiem noo..;c

0

A jak wygl czołówka?

0

Koledzy koleżanki,fajny film nie horror na wieczór?

0

Jak wam sie gra w fifie Fc Barceloną,Realem Madryt,PSG czy ManCity?

10

Na moje to dobrze ze Live i ManCity trafiły na siebie. Znają siebie i swoją grę bo grają ze sobą w lidze. Z tych dwóch drużyn wybieram zdecydowanie Liverpool!

0

Jak uważacie? Real pocisnie Las Palmas?

0

Witam ponownie po banie. Boże co to był za celibat ;ccc

0

play

0

Weź nic nie mów....

0

Dzieki! :)

1

Czyli moge spokojnie bez obaw kupic konsole i brac 17-18? :)

0

Panowie czy jak kupie Xboxa 360 (zwykły nie One) to czy zadziala mi fifa 17?

0

22.

0

Od czasów Rooniego a ty?

0

Zblewo i okolice kojarzysz?;)

0

Włączam się!!!

1

SZANUJE Stary. Aż ciary mi przeszly

3

Wygrać lm.

0

Paulinho ślub w 1016r. Ale pruchno :D

0

Messi jest nie do wyciagnięcia. Jeszcze o tym nie wiedza?

0

Ceer jaki Solar buhaha :D

0

Ciotka zostaje w domu

0

Ej coś mi świta. Kiedy było o tym głosno? Z dwumeczu z nami?

0

Jak wygladaja zarobki naszych gwiazdeczek?

0

Ciekawe o co chodzilo? ;o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?