0

Ja tez za nim nie przepadam. A ty za co dokladnie?

1

Jest VAR nie ma CR7 to od razu inny ten Zizou

13

Czekam na wiecej :)

0

Juz dawno to tutaj było

2

Ale sztosik

9

Najslabszy przeciwnik? Wolalbym Real :D

0

A co robisz za tatuaz?

1

A wczoraj co bylo? Narzekanie na Roberto. Smiesza mnie co niektorzy tutaj xD

0

Wiadomo co powiedzieli do siebie Ramos i Leo po uderzeniu reka? Z ust Leo mozna wyczytac na koncu "madre" ale co dokladniej wiadomo?

1

Ciekawe gdzie sa Ci ktorzy skreslaja co roz Rakiete gdy widza go w pierwszym składzie?

0

Ludzie Roberto to nasz profesor od Klasyków. Spokojna wasza ;d

0

graja na eleven?

0

A co oni tak sie nie lubia czy co?

1

Co oni niby takiego zlego powiedzieli?

0

dior savage , dior homme sport,mont blanc black,bleu de chanel.

0

Postaram sie xD

0

Hahaha dobra spoczko

0

Juz zaczynaja sie przed meczowe nerwy..Ehh zawsze to samo :x

2

Na pizzy :D

0

Kepa po meczu to wgl zyje? Wiadomo cos jakie ma konsekwencje?

0

Mc donalds ,kawiarnie,subway i wiele innych:)

0

Ale chcialbym zobaczyc Arthura astystujacego Messiemu :o

14

Kanoute szanuje mordo

0

Wygrales :D

0

Za co Chelsea ma zakaz?

0

Jakiego pilkarza w historii Barcy najbardziej nie lubiliscie lub nie lubicie?

0

Nike superfly. Serio polecam

2

Gdyby Atletico jakims cudem doszlo do Finalu LM to graja u Siebie. Niezle jaja xD

4

Rudy skols i giggs xd

0

Alvaaaro Diego xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?