0

@Kapitan hawk la rambla nigdy out!

0

Dlaczego na Brzeczka mowia "Wujek"?

0

De vrij to dobry gościu. Zamknął morde wszystkim slowami o Leo :D

0

@Szicek10 pod mostem. Ale mam internet

0

Czy fifa 20 mojej siostry zadziala rowniez na moim xbox one? Czy musze kupic nowa?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Jestem w szoku. 2kg siatka ziemniakow kosztowala mnie 7.20zl. Ja pierd**e
Zaznaczam ze to zwykły spozywczak pod blokiem

0

Kochani,jakies rady by mogl wytrzymać dzisiejszy dzień? Zaczynam prade od 7-19 a spalem tylko 2h :/

0

Jakis link heeeeeelp!!!!!

1

@Tiisso sportspub we wrzeszczu :)

0

@Oskar00 Czy ja wiem czy on coś pokazał? Chyba inny mecz wtedy oglądamy

0

Poki co dobry mecz Sevilli. Hazard poza jedna akcja totalnie niewidoczny. To,samo Bale. Sevilla,vamos!

0

Wiecie co? Moze jak przegramy znowu jakiś mecz to w koncu podziękuja naszemu kochanemu trenerowi.. Niestety,coś za coś.

0

Poratujcie linkiem...

0

@Danny Gaucho Pep pnie sie na szczyt..

0

Siema na ktorym dzis pokazuja meczyk?

0

McCregor vs. Najman?
Kto waszym zdaniem?

0

Droga redakcjo? Za co ten ban na dwa dni?
Przez was popadłem w depreche ;xxx

2

@VamosRakieta zastanawiam sie jak musial byc opluty ten mikrofon xd

0

@nitey co ty brales?!

0

@Kuczek Leo,powinien trzymac tak Crisa xd

0

@Jarema2000 ale do ultrasow? Mysle ze mozesz

0

Kurka ale cieplo

0

@NeroTFP Nasz talizman

0

@Danny Gaucho Danny szanuje
Aczkolwiek z nim jest ciekawiej

1

@sebasek99 solone hihi :pl

0

ZelekBARCA czemu za nim nikt nie przepada?

0

@Wichurek focus. Will smith w roli głównej

0

Jestem za powrotem Neya z jednego powodu. Gdy juz bedzie u nas,a Leo powiedzmy ze bedzie mial jakas kontuzje, to bede po prostu spokojniejszy wiedziac ze mamy brazylijczyka w skladzie.

2

Cały Real ku*wa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?