jakub9611
Dołączył/a: listopad 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan hawk la rambla nigdy out!
0
Dlaczego na Brzeczka mowia "Wujek"?
0
De vrij to dobry gościu. Zamknął morde wszystkim slowami o Leo :D
0
@Szicek10 pod mostem. Ale mam internet
0
Czy fifa 20 mojej siostry zadziala rowniez na moim xbox one? Czy musze kupic nowa?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Jestem w szoku. 2kg siatka ziemniakow kosztowala mnie 7.20zl. Ja pierd**e
Zaznaczam ze to zwykły spozywczak pod blokiem
0
Kochani,jakies rady by mogl wytrzymać dzisiejszy dzień? Zaczynam prade od 7-19 a spalem tylko 2h :/
0
Jakis link heeeeeelp!!!!!
1
@Tiisso sportspub we wrzeszczu :)
0
@Oskar00 Czy ja wiem czy on coś pokazał? Chyba inny mecz wtedy oglądamy
0
Poki co dobry mecz Sevilli. Hazard poza jedna akcja totalnie niewidoczny. To,samo Bale. Sevilla,vamos!
0
Wiecie co? Moze jak przegramy znowu jakiś mecz to w koncu podziękuja naszemu kochanemu trenerowi.. Niestety,coś za coś.
0
Poratujcie linkiem...
0
@Danny Gaucho Pep pnie sie na szczyt..
0
Siema na ktorym dzis pokazuja meczyk?
0
McCregor vs. Najman?
Kto waszym zdaniem?
0
Droga redakcjo? Za co ten ban na dwa dni?
Przez was popadłem w depreche ;xxx
2
@VamosRakieta zastanawiam sie jak musial byc opluty ten mikrofon xd
0
@nitey co ty brales?!
0
@Kuczek Leo,powinien trzymac tak Crisa xd
0
@Jarema2000 ale do ultrasow? Mysle ze mozesz
0
Kurka ale cieplo
0
@NeroTFP Nasz talizman
0
@Danny Gaucho Danny szanuje
Aczkolwiek z nim jest ciekawiej
1
@sebasek99 solone hihi :pl
0
ZelekBARCA czemu za nim nikt nie przepada?
0
@Wichurek focus. Will smith w roli głównej
0
Jestem za powrotem Neya z jednego powodu. Gdy juz bedzie u nas,a Leo powiedzmy ze bedzie mial jakas kontuzje, to bede po prostu spokojniejszy wiedziac ze mamy brazylijczyka w skladzie.
2
Cały Real ku*wa