0

@Serokles skąd lecisz kolego?

0

@FafitFCB piniadze kolego

0

Dr House jest na Netflixie?

0

Jak patrzę na pierwsze dwa treningi Kike i chłopaków tak trenujących to śmiem twierdzić ze dawno nie widziałem ich treningu żeby aż tyle biegali xd

0

@Kamilos84 ciekawe czy by się sprawdził

2

Luis teraz żałuje xd

3

Jest sobota. Uspokoicie się w końcu z tym trenerem? Wyleci teraz czy później. Dajcie se na luz ;)

0

I dobrze może ten dzban w końcu wyleci

1

@Hushovt Trump zmiecie z powierzchni ziemi to Państewko :)

0

Idzie koniec świata kochani

0

@DejMian111 zależy jakim ustawieniem grasz. Pierwsze co to kupiłem Gerarda Moreno na atak i powiem ci dzik

0

Henry czy Drogba?

1

Ale Ansu ma odejście w fifie

0

zaden kolego. Only Savage

0

@sendesara jaka przepaść o lol xd

0

Poda mi ktoś zarobki Messiego na sezon,rok,miesiąc itp itd?

0

Za ciula nie czuje tych świąt. Stroilem pokój,spakowałem z narzeczona prezenty i nic. Czy to przez tą pogodę? Też tak macie?

0

@Danny Gaucho filmy niedostępne

0

@FafitFCB co to jest? Mnie takie coś przeraża xD

13

Znowu mam to samo. Rok w rok dzień w dzien meczu chodzę cały zestresowany. Niech ten mecz już się skończy z korzystnym wynikiem :)

0

@Baros1990 sportspub we wrzeszczu

0

To już dziś Panie i Panowie...

0

@Danny Gaucho dziena mordenzi

0

@MesQueUnClub_87 chciałbym żyć w czasach Pele i ocenić jego występy bo co coś mi się coraz bardziej wydaje że podjazdu do Leo nie miał.

0

Kiedy losowanie LM?

0

@Danny Gaucho a niby jest uważany za najlepszego napadziora

0

@kubusnitecki źle trafiłeś kolego

0

Skąd info o tej całej chorobie Arthura?

1

Przyjaciele widzieliście bol dupy na "CAFE BERNABEU" biali chłopcy są źli na stronę i próbują dorównać La Ramblii ☺

0

Na tvp1 coś dziś transmituje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?