jakub9611
Dołączył/a: listopad 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Serokles skąd lecisz kolego?
0
@FafitFCB piniadze kolego
0
Dr House jest na Netflixie?
0
Jak patrzę na pierwsze dwa treningi Kike i chłopaków tak trenujących to śmiem twierdzić ze dawno nie widziałem ich treningu żeby aż tyle biegali xd
0
@Kamilos84 ciekawe czy by się sprawdził
2
Luis teraz żałuje xd
3
Jest sobota. Uspokoicie się w końcu z tym trenerem? Wyleci teraz czy później. Dajcie se na luz ;)
0
I dobrze może ten dzban w końcu wyleci
1
@Hushovt Trump zmiecie z powierzchni ziemi to Państewko :)
0
Idzie koniec świata kochani
0
@DejMian111 zależy jakim ustawieniem grasz. Pierwsze co to kupiłem Gerarda Moreno na atak i powiem ci dzik
0
Henry czy Drogba?
1
Ale Ansu ma odejście w fifie
0
zaden kolego. Only Savage
0
@sendesara jaka przepaść o lol xd
0
Poda mi ktoś zarobki Messiego na sezon,rok,miesiąc itp itd?
0
Za ciula nie czuje tych świąt. Stroilem pokój,spakowałem z narzeczona prezenty i nic. Czy to przez tą pogodę? Też tak macie?
0
@Danny Gaucho filmy niedostępne
0
@FafitFCB co to jest? Mnie takie coś przeraża xD
13
Znowu mam to samo. Rok w rok dzień w dzien meczu chodzę cały zestresowany. Niech ten mecz już się skończy z korzystnym wynikiem :)
0
@Baros1990 sportspub we wrzeszczu
0
To już dziś Panie i Panowie...
0
@Danny Gaucho dziena mordenzi
0
@MesQueUnClub_87 chciałbym żyć w czasach Pele i ocenić jego występy bo co coś mi się coraz bardziej wydaje że podjazdu do Leo nie miał.
0
Kiedy losowanie LM?
0
@Danny Gaucho a niby jest uważany za najlepszego napadziora
0
@kubusnitecki źle trafiłeś kolego
0
Skąd info o tej całej chorobie Arthura?
1
Przyjaciele widzieliście bol dupy na "CAFE BERNABEU" biali chłopcy są źli na stronę i próbują dorównać La Ramblii ☺
0
Na tvp1 coś dziś transmituje?