jakub9611
Dołączył/a: listopad 2016
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie mam połączenia z serwerami EA W FIFIE 20. O co chodzi?
0
Kto za powrotem Neya?
0
Od Maja 2020 na półkach sklepowych tylko papierosy Light,superlight oraz czerwone. Coś czuję że większość osób przerzuci się na Heets ^^
0
@gorgota Elo morda
0
@Goh nieeeee
Dzis go sprzedaje
0
@Sajonara Klopp
Leicester- nikogo
Willian
KdB
0
Nie ma to jak kebs
0
Potrzebuje dobrego walczaka na Defensywnego pomocnika we Fifie 20. Kogo polecacie?
0
Jak gracie managera w Fifie 20 to kogo polecacie kupić do pomocy? Chodzi mi o mega walczaka
0
@xVENUMx nie nie nie xd
0
Gracie może karierę menadżera w Fifie 20? Kogo prowadzicie?
0
@Barca13579 wszedłem w to ale pokazano że pierw muszę dodać znajomego gracza. A tego nie wiem jak dodać..
0
Pomóżcie..Jak mogę zagrać z kumplem online na xboxie one w fife 20? Da się wgl? Wie ktoś jak to zrobić?
0
@Messibestplayerintheworld Miejmy nadzieję że się spełni;)
0
@Witekk10 dziękuję bardzo :)
0
@bartoszekkk to mi się podoba! ^^
6
Mam nadzieję że Barca zrobi mi dziś prezent na urodziny i wygra z Celta.
0
Na szybko jakies fajne filmy,najleepiej na faktach. Macie cos? Nie chodzi o horrory
0
@BarcaInfo a co ma mówić? Jest piłkarzem tej drużyny i musi uważać na słowa.. Tak,nawet sam Geri...
0
Ponawiam. Kto komentuje ten mecz?
0
Kto komentuje ten mecz?
0
Busquets w fife to jakiś dramat
0
To całe "Cafe Bernabeu" to widzę podjazdu do naszej la rambli nie ma.
0
Co ten De ligt? ^^
0
Jakiś link Panowie? W trasie jestem
0
Jak widzicie całe podium złotej piłki?
Czekam na wasze propozycje:)
0
Gnabry dzik,nie ma co..
0
Augsburg.. 1:0 hoho
0
Wiadomo co z Neymarem?
1
@VeB1899lukasz musisz wejść na hiszpańskiego groupona. Tam wpisujesz kod i drukujesz ten cały bilet. Byłem na samo moi w Sierpniu i to normalnie wykorzystalem